Jump to content

toto2000

Фенове
  • Брой мнения

    19
  • Присъединил се

  • Последно активен

Форумна репутация

0 Наблюдаващ

Относно toto2000

Друга Информация

  • Skype
    toto200s
  • Име
    todor
  • Любим Футболист
    dimitar berbatov
  1. РУС Том Томск - Спартак Москва................................................2 РУС Амкар - Терек Грозни..........................................................2 РУС Зенит - ФК Ростов ..............................................................1 ЕП21А Швейцария (под 21) - Исландия (под 21).........................2 ГОЛДВ Канада - Панама......................................1 ГОЛДВ Гваделупе - САЩ.....................................2 АРЖК Нюелс Олд Бойс - Сан Лоренцо.................1
  2. вторник 14.06.2011 РУС Том Томск - Спартак Москва 14:30 РУС Амкар - Терек Грозни 16:45 РУС Зенит - ФК Ростов 17:45 ЕП21А Швейцария (под 21) - Исландия (под 21) 19:00 сряда 15.06.2011 ГОЛДВ Канада - Панама 02:00 ГОЛДВ Гваделупе - САЩ 04:00 АРЖК Нюелс Олд Бойс - Сан Лоренцо 21:00
  3. да вече всичко е наред
  4. КРАЙНИ РЕЗУЛТАТИ: РУС Том Томск - Локомотив Москва..........................X 2-2 РУС Терек Грозни - ЦСКА Москва............................2 2-4 РУС Динамо Москва - Зенит......................................X 1-1 РУС Спартак Москва - Рубин Казан..........................X 0-0 ГОЛДБ Ямайка - Гватемала........................................1 2-0 ЕК211 Беларус (под 21) - Исландия (под 21).............1 2-0 МЖД Мексико - Венецуела........................................2 0-3 МЖД Парагвай - Румъния...........................................1 2-0 БРА Сао Пауло - Гремио.............................................1 3-1 ГОЛДВ Канада - Гваделупе........................................1 1-0 ЕК213 Чехия (под 21) - Украйна (под 21)...................1 2-1 ЕК215 Испания (под 21) - Англия (под 21)..................X 1-1 Класиране: 1.ReD FoOr3v3r-30т 2.Exitence-26т 3.toto2000-24т 4.hristienev83-22т 5.fOrqy-16т 6.ko3mo-14т 7.sho-sho-6т интересното е ,че и 7-те играча са с различен брой точки
  5. РУС Том Томск - Локомотив Москва..........................2 РУС Терек Грозни - ЦСКА Москва............................2 РУС Динамо Москва - Зенит......................................2 РУС Спартак Москва - Рубин Казан..........................X ГОЛДБ Ямайка - Гватемала........................................1 ЕК211 Беларус (под 21) - Исландия (под 21).............2 МЖД Мексико - Венецуела........................................1 МЖД Парагвай - Румъния...........................................1 БРА Сао Пауло - Гремио.............................................1 ГОЛДВ Канада - Гваделупе........................................1 ЕК213 Чехия (под 21) - Украйна (под 21)...................X ЕК215 Испания (под 21) - Англия (под 21)..................X
  6. извинете че пропщам 1 ден петък 10.06.2011 РУС Том Томск - Локомотив Москва 14:30 РУС Терек Грозни - ЦСКА Москва 17:45 РУС Динамо Москва - Зенит 19:00 РУС Спартак Москва - Рубин Казан 20:00 събота 11.06.2011 ГОЛДБ Ямайка - Гватемала 02:00 ЕК211 Беларус (под 21) - Исландия (под 21) 19:00 МЖД Мексико - Венецуела 23:00 МЖД Парагвай - Румъния 23:00 неделя 12.06.2011 БРА Сао Пауло - Гремио 00:30 ГОЛДВ Канада - Гваделупе 01:00 ЕК213 Чехия (под 21) - Украйна (под 21) 19:00 ЕК215 Испания (под 21) - Англия (под 21) 21:45
  7. КРАЙНИ РЕЗУЛТАТИ: Черноморец Поморие - Спортист Своге 2-1 Уругвай - Холандия 1-1 Селта Виго - Гранада 1-0 КЛАСИРАНЕ: 1ReD FoOr3v3r-18т 2.hristienev83-14т 3Exitence-12т 3toto2000-12т 5.fOrqy-8т 6.sho-sho-6т
  8. БЪЛП Черноморец Поморие - Спортист Своге..................2 ИСППЛ Селта Виго - Гранада..........................................1 МЖД Уругвай - Холандия...............................................X
  9. 8 юни (сряда) БЪЛП Черноморец Поморие - Спортист Своге 08-06-2011 17:00 ИСППЛ Селта Виго - Гранада 08-06-2011 22:00 МЖД Уругвай - Холандия 08-06-2011 22:30
  10. Класиране: 1.hristienev83-14т 1ReD FoOr3v3r 3Exitence-12т 4toto2000-8т 4.fOrqy-8т 6.sho-sho-6т
  11. Китай (под 20) - Мексико (под 20)........................1-2-2 Франция (под 20) - Унгария (под 20)....................1-1-X АРЖК Индепендиенте - Ланус...............................1-2-2 АРЖК Архентинос Хуниорс - Естудиантес..............0-0-X АРЖК Велес Сарсфийлд - Годой Крус...................2-0-1 Япония - Чехия....................................................?-?-?
  12. ако искате мога да сменя мачовете за утре
  13. Китай (под 20) - Мексико (под 20).......................2 Франция (под 20) - Унгария (под 20)...................1 АРЖК Индепендиенте - Ланус..............................1 АРЖК Архентинос Хуниорс - Естудиантес.............2 АРЖК Велес Сарсфийлд - Годой Крус..................2 Япония - Чехия...................................................1
  14. 06 май (понеделник) Поради липсата на интересни мачове за деня те са само 3 Китай (под 20) - Мексико (под 20) 06-06-2011 19:00 Франция (под 20) - Унгария (под 20) 06-06-2011 19:00 АРЖК Индепендиенте - Ланус 06-06-2011 23:00 07 май (вторник) Поради липсата на интересни мачове за деня те са само 3 АРЖК Архентинос Хуниорс - Естудиантес 07-06-2011 01:10 АРЖК Велес Сарсфийлд - Годой Крус 07-06-2011 03:15 Япония - Чехия 07-06-2011 13:30
  15. КРАЙНИ РЕЗУЛТАТИ: EK Англия - Швейцария.........................X 2-2 EK Черна гора - България......................X 1-1 МЖД Бразилия - Холандия.....................X 0-0 МЖД САЩ - Испания..............................2 0-4 МЖД Боливия - Парагвай.......................2 0-2 МЖД Австралия - Нова Зеландия............1 3-0 КАНК Бенин - Кот д Ивоар......................2 2-6 КАНК Египет - ЮАР..................................X 0-0 Класиране: 1.Exitence-10т 2.hristienev83-8т 2.ReD FoOr3v3r-8т 4.toto2000-6т 4.fOrqy-6т 4.sho-sho-6т
×