Притеснения за Ериксен

Pepinka

преглеждания

Мениджърът на Манчестер Юнайтед Ерик тен Хаг коментира, че трябва да изчака диагнозата за състоянието на Кристиан Ериксен.

Датчанинът бе заменен принудително през второто полувреме при успеха с 3-1 над Рединга на Олд Трафорд в четвъртия кръг на ФА Къп.

"Още е рано да се каже толкова скоро след края на двубоя", заяви тен Хаг на пресконференцията си след мача.

"Проблемът е в глезена. Ще видим каква ще бъде диагнозата, но ще трябва да изчакаме поне 24 часа."

Ериксен не успя да се отърси от удар, получен в началото на второто полувреме, след шпагат на нападателя на Рединг Анди Карол. В 57-та минута датчанинът бе заменен от Фред, който отбеляза един от трите гола за Юнайтед.

В следващия си двубой в сряда вечерта Червените Дяволи се изправят срещу Нотингам Форест в полуфинал реванш за Карабао Къп.