Sign in to follow this

Юнайтед 1 Райо Валекано 1

Pepinka

преглеждания

Манчестър Юнайтед завърши предсезонната си подготвка с равенство 1-1 с Райо Валекано.

Двубоят на Олд Трафорд се игра само ден, след загубата от Атлетико Мадрид в Осло. Попадението за Червените Дяволи бе дело на Амад Диало, а Алваро Гарсия донесе равенството за Валекано.

Мениджърът Ерик тен Хаг заложи почти изцяло на резерви и юноши, като сред титулярите все пак личаха имената на новите попълнения Кристиан Ериксен и Лисандро Мартинес. Кристиано Роналдо пък записа първи игрови минути от лятната подготовка на клуба.

През първото полувреме Манчестър Юнайтед имаше превъзходство, но не успя да го материализира в гол.

На почивката Роналдо бе заменен от Амад Диало, който успя да открие в 48-мата минута. Само десетина минути по-късно обаче гостите от Райо Валекано изравниха чрез Алваро Гарсия.

Равенството 1-1 остана непроменен до края.

Юнайтед: Хийтън; Лейърд, Варан, Мартинез (Байи 61'), Алекс Телеш; Гарнър (Зидан Икбал 74'), ван де Беек, Чонг (Хансен-Ороен 68'), Ериксен (Мейбри 61'), Гарначо (Шоритайър 73'), Роналдо (Диало 46')