Jump to content
Viper

Manchester United 1-1 Southampton

Препоръчани публикации

Аз пък никога не съм видял нищо кой-знае какво от Заха. Същата неефективна муха без глава си е, точно както Данчо Финта. Неефективност е изписано на челото му. Иначе ако е оправил дъщеря му - баси пича има по-големи топки от Мойс :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Десо! Цензур! Диктатор! Оставка! :mood (17): :mood (17): ss4, как ще видиш нещо от Заха като не си го виждал в игра бе брато? Само с клипчета в ютуб не става :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Я дай данни?
Тва е супер тъпата позиция. Дай ако искаш да играем в 4 лига и да сме само 1000 фена. Елитарните фенове само.

Заеби. Пълни глупости се изписаха тука..някои хора явно не могат да разберат, че от евентуална загуба на фенска маса ще загуби самият клуб. Смешна работа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Десо! Цензур! Диктатор! Оставка! :mood (17): :mood (17):

ss4, как ще видиш нещо от Заха като не си го виждал в игра бе брато? Само с клипчета в ютуб не става :mood (35):

Еми гледах му няколко мача за Палас миналата година и предсезонната също и не м впечатли. За тия мачове имам предвид.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Няма лесни мачове вече, особено пък поредица от такива.

След тежката загуба от Сити имахме точно 5 мача до сблъсъка с Арсенал. Очаквах 5 победи с по 1-2 гола, трудно, но все пак победи....То какво стана? Идват УБА и Саутхямптън на Олд Трафорд и си разиграват коня.....Сега и Стоук, ако не бием :mood (4):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Като ми казаха как са завършили Юнайтед, даже не се и напрегнах, боли ме к*ра за тоя мач, нали е*ахме говедата 3 на 0 :mood (17): :mood (20): Седмицата е повече от велика :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Навярно не само Заха е преспал с дъщерята на Мойс, явно с Кагава са си спретнали една тройка.

Може би Америнката ги е събрала да ги научи на туй-онуй. :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове