Jump to content
Viper

Manchester United 1-1 Southampton

Препоръчани публикации

Ако продължаваме да губим точки срещу подобни отбори не знам до къде ще я докараме. Аднан Янузай пак силен мач за него, останалите нищо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Цялата вина днес пада върху Мойс. Янузай с втори пореден силен мач. Фелайни днес беше дупка. Останалото по-добре да не коментирам, вие ще си насолите стабилно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дейвид Мойс е срам за Манчестър Юнайтед!Не знам на кое място трябва да падне отбора,за да разберат някой хора,че този човек не е за тук.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ЕВАЛА МОЙС!!!!! Рутинно спечелен мач , го провали с некадърните си смени!!! ТОТАЛНО СГРЕШЕНИ СМЕНИ!!!!! С ТОВА МЕНИДЖЪРЧЕ ... ЩЕ ИЗПАДНЕМ ОТ 10-КАТА , ДА НЕ ГОВОРИМ ЗА ТОП 4

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Силен мач за Янузай, много слаб за Фейла... Ако продължаваме да не си взимаме 3те точки у дома, просто не знам за къде ще сме... П.С. няма го вече Фърги тайм :(

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Със загуби от УБА и равни срещу Сотон няма да стане. Мойс отново избухва със скандалните си смени - Смолинг за Рууни :mood (22): . 2 седмици чаках тоя мач и се надявах да видя нещо по-различно, но уви същата трагедия... топ4 - амин. А тоя тъп негър Уелбек кога го разкараме далеч Олд Трафорд се ше е късно.... Кагава ако е трезвомислещ зимата би трябвало да си е бил шута и да мачка отново в Бундеслигата :).

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Резултата не ме претеснява толково,колкото това ,чв все мач играем като "гости".Не виждам хъс,страст и най-малко желание за победа.Като започнем от предсезонната подготовка до сега.Да вадиме Руни за Смолинг на Олд Трафорд е меко казано смешно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Къф Фърги тайм ?! Може ли спечелен мач да пре*беш така... Накрая Перси направо не вярваше на това, което става. Почвам силно да се съмнявам дали ще се класираме за Европа другата година - не говоря вече за топ4, за титли, за сякви такива глупости. Очаквам някой да му бие два шамара на тоя и да го запише на курс за треньори,че е яко тъп.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Играч на мача - Аднан Янузай. Втори мач подред е най-добрия ни играч, прекрасни извеждащи, супер удар. Провал на мача - Дейвид Мойс. В пореден мач се видя, че този човек е едно уплашено момиченце и няма място в тоя отбор. Брутално тъпи смени, 3 грешни смени, които съсипаха мача. Концепцията му за футбола за нашия отбор е тотално сгрешена. Дано зимата да го сменят, че знаете поговорката - огъня изпепелява за секунди нещо, което е градено с години.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Куууууууурррррррррр !! СУпер игра, нямаше късмет и Кууууррррррррррррр адфасдфдсффсда

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Потресаващи смени. Мойс задмина гуруто си, признавам. Янужай е единственото хубаво нещо, което ни се случи днес. Първо новия договор, след това играта му. Фелаини бе дупка, но не трябваше да го сменя, защото отвори центъра. Да, ако има Туре, смени Фелаини. Ма като имаш Гигс и Смолинг, грешка е. Свикваите. Този сезон ще е така.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Момчетата за мен играха супер...до смените.Аз по-неадекватни промени и да искам не можех да измисля.Изкарва може би най-добрият в отбора ни (Нани) и пуска Гигс(койо смени 3 позиции за краткото време,в което беше на терена),после пуска роденият "голмайстор" Уеблек,за да се стигне до кулминацията Смолинг за Рууни...ПОТРЕС !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Равностоен мач и закономерно равенство. Дори и с най - доброто не успяхме да надиграем Саутхямптън у дома, което е тъжно. Единствено Янузай бе на висота в състава. Рууни и Перси на няколко пъти опитаха интересни комбинации, но така и не се получиха. Имаше и липса на късмет, но тя не е оправдание - не може да не се опиташ да затвориш мача и да се надяваш само на късмет. Аз разбирам да имаме някоя стабилна защита, че да са спокойни при 1-0 в последните минути, но точно пък с нашата ялова защита - тва си е типична рулетка. Дори и да бе равностоен мача, както и равенството заслужено, то човека, който обърка всичко си бе Мойс. Малоумни смени! Изважда Нани и пуска на негово място Гигс? И то при положение, че на пейката са Кагава и Заха - просто нямам думи. И двамата имат цялото право да си бият камшика през зимата, защото това е подигравка - 40-годишен да е пред теб като избор. После вади Фелайни и пуска Уелбек - тогава Гигс минава като партньор на Карик, а Уелбек на неговото място на фланга - на позицията, която Нани игра малко преди това. Минава известно време и се решава пореден брилиянтен ход - изваждаш Рууни и пускаш Смолинг, който минава като партньор на Еванс, а Джоунс се измества като партньор на Карик, а Гигс този път отива като 'втори нападател'. И в крайна сметка се оказва, че Гигс в тази среща игра на три позиции, което просто е идиотщина и пълна малоумщина! Просто трябваше да бъде затворен мача с този втори гол и смените да бъдат офанзивни! Въпреки всичко продължавам да вярвам в Мойс! Трябва му време - това са грешки, от които ще се учи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Жалко. За съжаление отново гол от статично положение и въпреки доброто представяне в защита пак загуба на точки. Честно казано за мен главния виновник за равенството е Уелбек. Да се имаш за централен нападател и да изиграеш почти 100%-во положение за гол по такъв начин. По-лошо отиграване едва ли можеше да направи. Иначе мачът го изиграхме сравнително добре за настоящото ни положение. Имаше положителни работи, но и доста отрицателни. Янузай, Рууни, Карик, Джоунс и Евънс се представиха доста солидно. Нани беше много неефективен. Същото важи и за Фелайни. Като цяло в момента имаме един единствен силен полузащитник и това е Карик. Бековете ни бяха пълна трагедия в атака. Много брак и лоши центрирания. Евра се справяше по-добре в атака, но отново на моменти се губеше в защита. Рафаел пък отзад бе по-добре, но напред не направи почти нищо смислено. Гигс се включи слабо - имаше 3-4 грешни отигравания в първите 5мин. и въобще не се връщаше да ги поправя. Рууни според мен се поизмори към 65-70мин и може би трябваше да бъде сменен. Все пак имаше два тежки мача за Англия (били те и като домакини). И отново трябва да се каже, че трябваше, че можеше да сме по-настоятелни и да се опитаме да направим някакъв по-сериозен натиск за 10-15мин през второто полувреме и да си осигурим два гола преднина, което щеше да ни даде и победата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
@.::MUFC::.
Не не, той извади Микрофона и пусна на негово място Данчо Финта, който отиде от ляво, Янузай го премести от дясно (където се загуби), а Гигс го постави в центъра, където центъра ни стана абсолютно отворен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
.....Потресен съм...Мойс продължава да си прави ташак с отбора....Спечелен мач го загуби заради тъпанарските си смени...А на пейката стоят играчи като Чича,Кагава,Заха....а той ми пуска един несигурен защитник на мястото на Рууни...Просто безуми...Мойс просто ПОДАРИ 2 точки...Просто е безумие...Не знам колко още може този човек да стой начело на отбора... Иначе може да се каже,че играта малко ни се подобрява,но с този мениджър.... МОМ Янузай,катастрофална игра на Фелайни... Редактирано на от Forza

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя Мойс много почва да ме нервира хора! Накрая ще си хвана самолета и ще отида да го намеря тоя паляк да му обясня някой работи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Едни от най-кошмарните смени видях днес да извади Рууни и да пусне Смолинг е точно тази смяна изравни резултата кошмарни смени!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
СПОКОЙНО ХОРА, ДАЙТЕ ВРЕМЕ НА МОЙС.... ТОЙ Е ЧОВЕКЪТ, НО ПЪРВО ЩЕ НИ СВАЛИ ДО ЧЕМПИЪНШИП , А СЛЕД 2-3 ГОДИНИ МОЖЕ И ДА СЕ ВЪРНЕМ ВЪВ ВИСШАТА ЛИГА!!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Продължавам да не разбирам това лизане на гъза на Рууни от страна на Мойс. Освен някакво желание за игра, друго не виждам. Не се лъжете, освен минимална мотивация, дебелия нищо особено не предлага на отбора в игрови план. Ако Фърги беше останал беше пътник лятото. За съжаление заради него Кагава, Чича и Заха търкат пейката ежеседмично, които нищо трудно и да си заминат без да им бъде даден шанс. Заха няма и една минута след Уигън. За смените го казахте - подхождаха повече на клуб, намиращ се в зоната на изпадащите, не и на настоящия шампион на Англия. Фелаини като го е подкарал ще се превърне в най-слабия ни трансфер. Да ме извинявате, ама 30млн. ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Толкова нерви не бях изхабил дори и на мача със Сити.Бяхме длъжни да си вкараме положенията и да убием интригата, но уви.Единственото хубаво е че поне създадохме положения.Трагични смени...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Единственото хубаво е че поне създадохме положения.

Тва е само заради Янузай, добре, че Мойската се усети след 10тина мача, че тряа да играе с Янузай всеки мач твърд титуляр.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ще кажа само едно ...ГОЛЕМИТЕ отбори се водят от ГОЛЕМИ треньори това е ... Редактирано на от Devileyez

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове