Jump to content
Pepinka

Маруан Фелайни

Препоръчани публикации

Сега разбирам защо толкова ме кефи АНдо. Обичам толумбички :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фелата отбелязва победен гол срещу Меситата със задна ножица :mood (28):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Истината е, че Фелайни е мега тромав. Е и оня ден го гледам срещу Щатите- че той изостана едно поне 5-6 пъти за дадена топка, и респективно го изпреварват. За централен полузащитник не става просто- няма никакъв ряз, никаква скорост от място, супер бавно тръгва и е неефективен. Отделно не компенсира липсата на скорост и тромавостта си с няква финна техника, а напротив :mood (17): По-скоро съм песимист, че може да се наложи в Юнайтед. Най-вероятно ще бъде продаден, дали още тва лято или по-нататъка, ще се види скоро.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рано ще му е това лято, единствения начин още сега да си замине би бил трансфер на още един класен полузащитник.Иначе освен Ерера и Карик другото в центъра не е особено качествено, та Фелата ще трябва да запълва дупки и да дава почивка на титулярите, заедно с Клевърли и Флетчър.Ще му се даде още 1-2 сезона, обаче наистина е пълна трагедия до момента.Колко пари дадохме за него? Съмнявам се, че ще му вземем повече от 13-14 млн. евро.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Обрат в ситуацията с Фелайни

26-годишният белгийски национал наистина не се прояви по време на своя първи сезон на "Олд Трафорд", но както твърди Manchester Evening News Ван Гаал не е искал да бъде продаван Маруан и клубът няма намерение да се разделя с играча.

Fellaini to fight for United future

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма какво да даде на отбора, ама е нужен squad rotation player.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако го правят централен защитник да остава, иначе не ми се вписва в бързия атакуващ стил на игра, който ще практикуваме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
има бая да се дялка тва дърво докато се доближи до стандартите за нашия клуб,за Ван Гаал тва ше е аналогията на Де Йонг в нашия тим с една идея по-полезен с тва че е висок и умее да обира високи топки и умее да пази топката и въпреки това ръгач

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Поне още сезон трябва да остане със сигурност. Има къде, къде по-належащи изходящи трансфери за да се коментира Фелайни.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фела>Клев, Андо и Флеч(след болестта). Да кажеш, че имаме класа в тая зона, че да го гоним - ок, ма само със застаряващ Карик и Ерера леко няма смисъл. Заслужава още един сезон. Ако ще съдим само на базата на миналия сезон(а за Фела това е така), то всички без ДДХ и Рууни(ма и той само половин сезон) нямат място в тоя отбор. Търпение!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Преди Фела, на опашката за изхода има други елементи, не само на неговата позиция, която впрочим така и не видяхме, защото Мойс не знаеше какво да прави с него на терена. Много хулене в първия му сезон, в които "класните" му колеги също никакви ги нямаше, изключвам Де Хеа, Янужай и Мата. Прибавяме и контузията в китката. Втори шанс.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сега е момента да го продадем, докато не му е паднала цената драстично. Можем да откраднем 15млн. за тая секвоя.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Фела>Клев, Андо и Флеч(след болестта).

За мене определено Флеч > Фелайни, дори след продължителното отсъствие. Предния сезон Флечър в мачовете, в които игра, почти винаги беше на доста прилично ниво. Много далеч от онова в което беше през периода 2009-2011, но все пак напомни донякъде бегло за него. Няма как да предпочета тромавия марокански белгиец, дето губи почти всяка спорна топка и изостава с по половин-една секунда при почти всяко единоборство.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение

ОтидЕ, тва беше. :champs (14):

Излгежда по-грозен отколкото е възможно да бъде. Редактирано на от man.utd:forever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя кво е направил бе, остригал си е единственото предимство :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
New season, new haircut, new me :mood (17): Може пък с отсичането на клоните да заиграе по-малко дърварски.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Защо имам странното предчувствие, че зад това негово шокиращо решение стои Гаал? Нищо чудно да му е бил поставен ултиматум - или се подстригваш, или изхвърчаш. Редактирано на от .::MUFC::.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Защо имам странното предчувствие, че зад това негово шокиращо решение стои Гаал? Нищо чудно да му е бил поставен ултиматум - или се постригваш, или изхвърчаш.

Да, братле, звучи наистина напълно възможно :mood (17): Абе по-добре му е така според мен, въпреки че в момента фокусът ми пада върху грозната му физиономия, ама нищо.Аз и на фифата негри и дългокоси играчи не купувам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да, братле, звучи наистина напълно възможно :mood (17): Абе по-добре му е така според мен, въпреки че в момента фокусът ми пада върху грозната му физиономия, ама нищо.Аз и на фифата негри и дългокоси играчи не купувам.

Само дългокраки ман'кенки нали :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сега мяса на педал, с тоя зализан алаброс. Имам чувство, че само мисли прически с коя ще изглежда по тъпо от преди.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Просто вече повече му личи, че е гаден арабин :D със сигурност по-добре, отколкото с кошницата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове