Jump to content
Pepinka

Маруан Фелайни

Препоръчани публикации

Късмет на Косача. Направи много глупости и дузпи, но направи и много голове. Вкара много, много важни голове и никога не мрънкаше. 

Късмет в бъдеще Дърварю, завинаги един от нас!

• +1 3

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Винаги когато го видех в титулярния състав една част от мен желаеше да не гледа мача и отборът заслужено да загуби. Лимитиран антифутболист за модерен футбол на високо ниво, с перфектни качества за отбор от ранга на Стоук или УХ . Турбо пръчкар , който когато е влизал да ни спасява съм се чувствал неудобно, че може да разчитаме на толко първично сипане на високи топки, лъхащи безидея и несъстоятелност да играем някакъв атакуващ футбол. Радвам се , че го продаваме.

Благодаря му, че е бил професионалист, не е бил мрънкач и бойкотьор и че е вкарал не един или два важни гола. Участвал е в няколко драматични обрата, на добър час Феле..

• +1 1
  • -1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Фелайни е със сигурност един от най-сърцатите в новата история на клуба!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Фелата беше супер лимитиран и вдървен бастун, но беше шибан войн. Вкара немалко значими голове и допринесе с каквото може в тия мрачни времена. Собственоръчно ни класира напред и в ШЛ тоя сезон с late winnera срещу Йънг бойс. Аз лично ше го запомня с добро Косата 

• +1 3

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не съм крила, че не ми е особено по вкуса като играч, но и аз няма да го запомня с лошо. И определено има и други играчи които биха могли или по-точно можеше да си тръгнат преди него, но някои неща просто не се случват в този клуб години наред. Желая му да е здрав и да се чувства добре в новия си отбор. default_1lg143treehug.gif

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Фелата бих ги псувал, ако беше по времето на сър Алекс и беше алтернатива на Скоулс, ама предвид последните ни години, но сигурно е халфът с най-висок процент силни мачове. И го казвам сериозно това. Матич дойде и направи супер старт, после около една цяла година просто го нямаше. Погба ясен, Фред и младите и те са ясни. Остава Ерера, който е с един невероятен сезон, както и един много посредствен. Тоест пак като процент добри мачове е зад Косата. Няма как да ми липсва, но само добро може да се каже за него като професионалист. Още помня мача с Валенсия на предсезонната, когато вкара и затвори устите на недоволните. 

• Харесвам 2
  • WTF? 2
  • Кофти 1
  • +1 2
  • -1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Отдавна си мисля,че ги продават на безценица само за да се отърват от дебелите им заплати :mood(17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Които им даваме за да може да дойдат. Омагьосан кръг

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Купен за 30, продаден за 6, и то на китайците. Топ сделка.

• Хаха 3

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове