Jump to content
Pepinka

Маруан Фелайни

Препоръчани публикации

Тва е заради косата. Намалява се сцеплението с въздуха и аеродинамичността на атомите и от там се намаля скоростта на тялото на играча. Симпъл физикс.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Направи хубаво начало с нас.Стабилен,почти не обърка пасове и наби едно яко воле дето го списа вратаря.Имам голями очаквания към Белгиеца :) Само да е здрав.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ми дърво с перука си е.
Ето защо не се радвах особенно като го sing-нахме.

Да те питам така между другото.Ти попринцип като пишеш нещо влагаш ли малко мозък преди да го напишеш или го правиш ей така?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Истина си е всичко, нищо не е показал и нищо няма да покаже.

Истина е това, което ти е казал колегата. Друго няма какво да се каже, по темата пък да не говорим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Най-грозната коса EU, ама нека му дадеме време.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Най-грозната коса EU, ама нека му дадеме време.

Фела ще е полезен както беше полезен Флеч - биткаджии в центъра винаги трябват. Отделно ще е полезен при статичните.
Ама трябва да се подстриже бе, изглежда като пълен клошар и тревоман :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Спорд мен е рано да се изсипва критика към Фела,който има-няма едва 3 мача.Аз му давам поне тоя сезон да се докаже,и ако и другия е така,тогава евентуално ще започна с критиката.Според мен има какво да даде на отбора.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Заключете му темата, докато не започне да я шие. Бива идиотизъм, ама чак пък толкова..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фела е добър играч и притежава нужните технически и тактически данни, за да е наш играч. Проблемът му е , че все още се чувства доста несигурен и това му личи. Вчера дори и гол вкара, въпреки, че го отмениха.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Спорд мен е рано да се изсипва критика към Фела,който има-няма едва 3 мача.Аз му давам поне тоя сезон да се докаже,и ако и другия е така,тогава евентуално ще започна с критиката.Според мен има какво да даде на отбора.

+1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фелата е пич. Доста пара дадохме за него, даже повече отколкото е нормално за такъв тип халф, но има качествата за Юнайтед. От него не се очаква да вкарва толкова много. Максимум от статични положения. Неговата работа е да внася сигурност пред отбраната, да отнема множество топки, а в креативен план... да подава на най-близкия играч. Личи си, че още е леко уплашен, но с времето ще се оправи тая работа. Такъв халф НИ ТРЯБВАШЕ, не на тази абсурдно висока цена, но все пак ни трябваше. Друг въпрос, че още ни трябваха, ма там други хора имат вина...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз лично изсипвам критики на базата на видяното последните 5 години от Фелайни. Няма техника няма пас, става за ръгач и да обира високи топки - скуад играч от класата на Андерсон и Клевърли, просто за разлика от тях предлага нещо друго в халфовата линия. Струва 15 млн. с английската надценка 20, не и 27 обаче. Взехме само защото изпуснахме Фабрегас, Алкантара. Много добър трансфер за ротационна политика Сряда-Събота, Мойс обаче ще го използва всеки път понеже той думата ротация не я познава. Редактирано на от man.utd:forever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз лично изсипвам критики на базата на видяното последните 5 години от Фелайни.
Няма техника няма пас, става за ръгач и да обира високи топки - скуад играч от класата на Андерсон и Клевърли, просто за разлика от тях предлага нещо друго в халфовата линия. Струва 15 млн. с английската надценка 20, не и 27 обаче. Взехме само защото изпуснахме Фабрегас, Алкантара. Много добър трансфер за ротационна политика Сряда-Събота, Мойс обаче ще го използва всеки път понеже той думата ротация не я познава.

Хейтвай си го като толкова и мислиш, но тези глупости си ги запази за себе си по-добре и не ги пиши тук, където не е мястото. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Много добър трансфер за ротационна политика Сряда-Събота, Мойс обаче ще го използва всеки път понеже той думата ротация не я познава.

В мача с Ливърпул за Кепитъл купата беше направил 8 промени от предния мач.Това как го наричаш ? За мен е ротация...
Ще видим, как ще се развият нещата..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове