Jump to content
Viper

Liverpool 1-0 Manchester United

Препоръчани публикации

Трагедия. Тоя мач буквално играхме без халфова линия и крила, точните подавания ни бяха 50%. Всеки втори пас грешен, такова нещо не бях виждал. Значи ние губим 1-0, тия примадоните на терена играят се1 водим с 3-0. Спокойно с пасчета между защитниците. Трагичния както обикновенно Клевърли беше толкова слаб днеска, че направо не ми се говори. Връща топката на Де Хеа от центъра. Няма кой да изнесе топката. Един свестен натиск не направихме за целия мач, нямахме едно ОПАСНО положение за гол. Само неточни центрирания и това беше. ЕДИН удар нямахме, освен на Нани от дистанция за 90мин. Бяха ни набутали в собствената ни половината и ние само връщахме топката назад. За да изнесем топката до половината на Пуул ни бяха нужни по 5-10 минути.******* ****** Йънг трябва да му бъде забранено да се доближава до стадиона. И да, вечно младия Гигс трябва да играе всеки мач.

По-леко с определенията към действащи играчи на отбора! Редактирано на от evil*angel

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мойс ако иска да има някакво бъдеще да седне и да си направи сметката какъв отбор е Юнайтед,какви цели има и най-вече да прецени кои футболисти са достоини да играят в този клуб,а не да се залага на играчи само защото са били пускани при Съра или защото на паспорта им пише,че са англичани.Някои футболисти изобщо не заслужават да играят във Вишата лига камоли за Юнайтед,няма да използвам по остри думи,да не взема да засегна някой с червени очила който вижда неизмерен талант там където не съществува и грам такъв.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
"с тия играчи и тоя треньор толкова" - цитирам един колега от форума след мача със суонзи. #weevertonnow Редактирано на от ss4

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Какво да обобщавам, от 11 човека 7 са за солене. И лошото е , че няма да е само заради този нач. За пореден път, като реши противника да налага преса по целия терен, се излагаме като кифладжии. Карик и Клевърли 2 паса не могат да направят. Да не говорим за отнемане на топката. Крилата - още по - трагични. Йънг - едно си баба знае, едно си баба бае, нагласи си топката на десния крак и центрира. Ама вече и това (центрирането) не може да прави - играч за Астън Вила, не повече. Уелбек , както винаги , му убягва фантазия да направи нещо.Незабележим цял мач. Гигс от 2 години поне си знае, че не е за титуляр, камоли за големи дербита като това с Ливърпул.Минават и го задминават като пътен знак, греши пасове наляво - надясно.Много слаб мач.Притеснителното е , че силните му мачове се броят на пръстите на едната ръка. Трябват не 1-2ма нови , а повече от това(половин отбор) , но няма както пари, така и време. До утре вечер трябва да се докарат двама нови в средата , щото в противен случай не титла, а топ 4 ще е мираж.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

"Мисля, че наистина играхме добре. Владеехме инициативата през големи периоди от срещата, но не успяхме да вкараме гол. Като изключим загубата на концентрация при техния гол, играхме добре. Имахме две или три възможности за гол, но не успяхме да ги реализираме. Мисля, че Дани Уелбек бе изритан в задната част на крака и трябваше да получим дузпа. Фил Джоунс усука глезена си, не знам колко е тежко състоянието му. От това, което видях днес, съм повече от щастлив с играчите, с които разполагам. Днес изиграхме най-добрия си мач от началото на сезона. Не бих се тревожил, ако не успеем да привлечем нито един нов футболист", заяви Мойс.

МОЛЯЯЯЯЯЯЯЯ :mood (7): :mood (7): :mood (7): Това звучи смешно....Ако това смята за добра игра и че нямаме нужда от трансфери...да се готвим за най-лошия ни сезон от мнооого време....

И още веднъж...Йънг на терена с тениска на Юнайтед...НИКОГА повече !!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пак яко преувеличавате. Всяка година на тоя мизерен стадион е едно и също. Те са надъхани до небето, ние играем слабо. Колко години подред и с Фърги е така. Карик неска беше под сяква критика, а щом той е зле значи цялата халфова линия не върви. Мразим го тоя стадион, мразим го тоя отбор, мразим ги тия фенчета жалки. На ОТ за КоК нещата ще изглеждат по друг начин, сигурен съм.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Слабо първо полувреме. През втората част малко влязоха в ритъм, но не достатъчно. Като цяло мача си бе равностоен, но Ливърпул показа повече желание за успеха и в крайна сметка се добра до него. Лошо впечатление ми направиха поредицата сгрешени пасове в центъра. Няма как да вземем дерби с подобно изнасяне на топката, просто няма как. Явно и този сезон ще трябва да се снабдим с голяма доза нерви, когато гледаме играта ни по фланговете. Сякаш варианта с облепения скоч върху ТВ-то в горната и долната част е идеален - ще взема да помисля над тази възможност.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Подкрепям Мойс щото е още многооо рано да се правят изводи, но с това изказване ми пада зверски в очите.. Относно мача Де Хеа беше както най-често напоследък се случва най-адекватния от целия ни отбор.. Перси беше изолиран.. Йънг няма и да го коментирам.. Уелбек се опитва ама просто не става, Карик не му беше ден, Валенсия не игра толкова лошо, като влезе Нани двамата хубаво се активизираха, Клевърли какъв беше този пас чак към Де Хеа просто не знам.. Общо взето щом Видич направи такава грешка положението днес беше трагично.. Смятам че ще е по добре ако се налагат Нани защото и в най-лошата си форма е по добър от Йънг, Заха и Кагава и Руни много ясно.. За Янузай смятам че още е рано да се пуска в големите мачове, но в другите задължително. Чичарито да му се дава повече шанс и да играе той вместо Уелбек. Гигс много слабо, но смятам че е напълно нормално за годините му. Абе май ако не вземеме никой пак ще се вика Скоулс по някое време. Редактирано на от Producenta

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе, мама му стара, мислете малко с тия глави! Утре е последния ден от трансферния прозорец. Ако се преговаря още с клубовете за цената на някой, как днеска да излезе и да каже "Ми играхме слабо, тряат ни 2 халфа и 2 крила....и как сме на зор утре всеки към който се обърнем цената му ще е х2. Казах го и в другата тема, нито е сляп, нито е глупав. Прави си необходимите изводи, гледат се мачовете, кой къде бърка и т.н.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Пак яко преувеличавате. Всяка година на тоя мизерен стадион е едно и също. Те са надъхани до небето, ние играем слабо. Колко години подред и с Фърги е така. Карик неска беше под сяква критика, а щом той е зле значи цялата халфова линия не върви.

Мразим го тоя стадион, мразим го тоя отбор, мразим ги тия фенчета жалки. На ОТ за КоК нещата ще изглеждат по друг начин, сигурен съм.

Няма да е тоя форум, ако всичко не се преувеличава. Всъщност, няма да е интернет форум :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Всички оплюваме Йънг (включително и аз), но най-голямата грешка на Мойс бе пускането на Гигс. Сега погледнах статистиката (колкото и да е оплювана от някой, показва реалността) и за 73мин. на терена има едва 32 паса и едновременно с това един от най-слабите проценти точни пасове - 75%. За половината време от това на Гигс, Валенсия има същия брой пасове и доста голям процент точни - 94%. Да не забравя, че от 9 центрирания Йънг има 1 (едно) успешно. Това казва всичко. Стига толкова статистика. Другото го видяхме - бавно изнасяне на топката, никаква идея как да се пробие сгъстената защита, слаби крила и липса на ефективни пробиви.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе, мама му стара, мислете малко с тия глави! Утре е последния ден от трансферния прозорец. Ако се преговаря още с клубовете за цената на някой, как днеска да излезе и да каже "Ми играхме слабо, тряат ни 2 халфа и 2 крила....и как сме на зор утре всеки към който се обърнем цената му ще е х2.

тва и малките деца го знаят, че ни трябват халфове, камо ли отборите с които преговаряме. да не мислиш, че ако има отбори, с които преговаряме, не са гледали мача днес и не им е ясно, че сме адски на зор и сме пълна трагедия в халфовата линия? мислиш, че са толкова тъпи, че не могат да сметнат 2 и 2 и да си направят елементарни изводи? не ти тряа мойс да го каже, че другите отбори и мениджъри да го проумеят, тука всичко е съвсем очевидно. но ти като искаш да го оправдаеш винаги ще намериш начин.

изказването си е жалко от където и да го погледнеш.

---

За мен Мойс за сега е жалкар и всичките му действия и решения са жалкарски:

1. Изключително неадекватна и откровено жалка трансферна политика това лято, която е на път да ни остави без какъвто и да е трансфер: смешната и откровено жалка оферта за фабрегас - 25 милиона; смешните и жалки оферти за бейнс и фелайни; сагата около тиаго; смешната оферта за ерера; неадекватни изказвания, че може да вземе който си поиска; невъзможността до сега да доведе дори бившия си играч фелайни от средняшкия отбор евертън.

2. Липса на каквито и да било топки при определянето на стартовия състав и абсолютен отказ да се поема дори минимален риск; продължаващата традиция да се налага тоя левак данчо; липсата на янузай и

За мен Мойс е един средняк, попаднал без да иска в отбор като Юнайтед - 10 години посредственост в Евертън, нито едно отличие, нито една минута в групите на шл, нито една победа на анфийлд. Да Евертън е отбор с малки финанси, но това са 10 години посредственост, Мартинес и Лаудруп спечелиха трофеи - Мойс не. Да не би Уигън или Суонси да са финансови колоси?

Да, Мойс работи като луд, да набляга на дисциплината, да може да намира изгодни сделки за малко пари, да може да развива млади таланти.

Но не може да печели и не знае как.

Много се надявам Мойс да успее да промени мнението ми.

ПС: да знам, че ще ме псувате и да знам, че е прекалено рано и да знам, мъпет ала бала...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
K*р за Пуул ! К*р за съдията ! К*р за Йънк ! К*р за цялата игра !!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Йънг ако още един път излезе на терена, ще го смятам за грешка на трениора. Клевърли се вижда, че не става, всички пасове назад или ги връща обратно. Сега фактора Фърги не действа и с тези футболисти, с които миналия сезон взехме титлата сега трудно ще стане. Спешно ни трябват нови играчи, а това, че не ги взехме до сега само влошава положението. Глейзър ако не дават пари ще еб*т мамата на клуба, Фърги го няма сега. Дано след загубата да вземем нещо. Нека лузърите се радват, ще има отмъщение в мача за купата. Джоунс освен себе си, контузи и Руни :(

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
То освен Йънг,пускането на Уеубек,Валенсия и Андерсон са треньорски грешки.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Лошо Седларов, ЛОШО. Бе не ме бърка че са ни били. Бърка ме че не показваме никаква игра. 2 мача гол не можем да вкараме. Докато Гигс е ТИТУЛЯР и основен играч - тоя отбор добро не го чака. Не и в тежките мачове. Нямаш право да го пускаш. Не че Гигс е виновен за загубата. Всички играха слабо. На някой им става навик на други им се случва рядко. Днес е уцелиха сичките. Тва един пас да не можеш да си подадеш в другата половина си е за смях. Играчите същите 12 точки А У. :mood (35): ЕДИТ Абе един Андерсон щеше да е къде лъде по-добре от Клев особено второто. Клев няма топки в атака и тва е. Редактирано на от H17MAN

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да добавя - поне загубихме точки в едно от дербитата, където се очаква да загубим. Не е загуба примерно от Суонзи, Фулъм и т.н.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ЕДИТ Абе един Андерсон щеше да е къде лъде по-добре от Клев особено второто. Клев няма топки в атака и тва е.

Дам, поне един от Андо и Кагава когато губим резултата е задължителен. Особено при формата на крилата ни.

Айде, да започва мачовете с играч като Клев, който върши повече работа в защита - ок, но когато така или иначе няма какво да губиш ще е хубаво да видим и малко креативност. Не, че Андо е върха, но определено е по-нестандартния играч напред.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз пък мисля че играхме доста добре, и се преставихме на ниво. Играта беше много добра. обаче казах след мача с Челси че ако играем пак така ще паднем, не че играхме лошо но просто пасове без никаква цел без никакви добри атаки, Карик владееше центъра но Ван Перси пак беше изолиран а Уелбек казах миналия мач по-добре да го пуснем в защита че ни разваля атаките. Доволен съм но просо трябва да изнасяме топката по бързо в атака и ще сме ок.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз пък мисля че играхме доста добре, и се преставихме на ниво. Играта беше много добра.

обаче казах след мача с Челси че ако играем пак така ще паднем, не че играхме лошо но просто пасове без никаква цел без никакви добри атаки, Карик владееше центъра но Ван Перси пак беше изолиран а Уелбек казах миналия мач по-добре да го пуснем в защита че ни разваля атаките. Доволен съм но просо трябва да изнасяме топката по бързо в атака и ще сме ок.

Ти да не си гледал запис на мач от някоя предишна година.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове