Jump to content
Viper

общи размисли и страсти за футболО

Оцени тази тема

кво ше спечелим тоя сезон?  

129 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

А бе за английско ромче на 18 години си е старичък за татко :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Той май дори беше непълнолетен, когато стана баща. :mood (17):

Наскоро футболистът стана баща за трети път. Нека да припомним, че той е роден на 8 декември 1994. Преди няколко дни 23-годишната Мелиса Кларк потвърди, че именно Рахийм е бащата на двумесечното бебе Мелъди Роуз.
”Благодаря ти, че ме направи майка на това прекрасно момиченце”, написа Мелиса в една от социалните мрежи.
Тя дори публикува и няколко снимки на дъщеря си. Самият Стърлинг обаче все още не е коментирал ситуацията около себе си. Нито за Мелъди Роуз, нито за другите си две деца, заченати в рамките на 2 седмици. Когато е бил на 14.

:mood (17): :mood (17): :mood (17):

Статията е от Септември 2012-та, което означава, че на 17 години вече е имал 3 деца. :mood (17): Редактирано на от .::MUFC::.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Всъщност официално казва че има само едно дете. Тая Мелъди Роуз. Ся кокло са всъщност не се знае. може да е платил на другите да си мълчат. Все пак сега видя парата в Пуул. пак ппреподписа за още пари.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нали диема и нова спорт предаваха предимно шампионите?Смисъл такъв, че ние сме 7-ми и няма да ни дават толкова често.Ще трябва пак през нета да киризим мачовете.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дават тия дето най-много се гледат, а всеки мач на Юнайтед е най-гледан.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В последните години най-много 5-6 мача да не са дали на Юнайтед. Вярно, че беше заради Бербата, ама откакто напусна преди 2 години да са 3-4. Пак си бяхме най-давани. Докато Бербата беше при нас, се пишеше, че Диема са купили целия пакет мачове на Юнайтед.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Жалко. Окслейд е един от малкото им добри "таланти" .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За добър, добър е, става за титуляр в топ 4 отбор, обаче оувърхайпа е голям както в почти всички английски таланти. Редактирано на от man.utd:forever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Талант е относителна дума за англичаните в днешно време. Както Пеп беше казал: "В Испания има един куп играчи като Уилшър, че даже по-добри".

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хахахаха, Клевърли може би ще получи шанс да покаже на испанците как се играе правилно по испански. Верно, че тоя Окслейд-Чембърлейн им е един от добрите, ама с него и без него е все тая за тях. Сър Боби много правилно им каза - нямат играч световна класа, който да ги поведе и извади от киреча.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ебати, то аз да отида, ще се справя по-добре от Клев, че сигурно и над 70% от хората в тоя форум, които поне знаят какво е топка и как излгежда. СМЕХ

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ебати, то аз да отида, ще се справя по-добре от Клев, че сигурно и над 70% от хората в тоя форум, които поне знаят какво е топка и как излгежда. СМЕХ

Сигурно... :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение

Кой на кого не е предложил договор, не е ясно, но едно е сигурно : Бай,бай! :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чета, че Арсенал били постигнали договорка с Хълк. Някой да е чувал нещо такова?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Рахим са го наказали само за един мач ,който е тая вечер срещу Хондурас . Супер. Аз искам Рахим да играе титуляр на световното ,за сметка на слабия манаф Руни. Надявам се Ходжсън да улучи състава ,за доброто на Англия.

:facepalm: :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хълк е супер играч, ама явно паричките го задържат в това първенство.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

псува ли се в него много ?

най-вече някои твои роднини :mood (17):

Човека е много голям, сещам се миналата година как ни се разминаха яхитите в морето, аз лично станах на крака и му ръкоплясках и той съответно ни поздрави :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена