Jump to content
Viper

общи размисли и страсти за футболО

Оцени тази тема

кво ше спечелим тоя сезон?  

129 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Финал за купата на Холандия Цволе - Аякс 5-1.Какво става с тоя футбол? :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя отбор няма ли директори, няма ли СЕО, няма ли някой да обясни какво става ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
КУР за тоя сезон....ебах му майката....сега и 3 поредни домакинства, а като знам домакинската ни форма....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
мощен КУР, пишка, шнур и каквото друго му се полага за тоя сезон. Дано Мойс най-сетне се вразуми, и си подаде оставката, че ще стане среашно ако остане догодина.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Айде Барца да падат, че ше им е*а майката вече и на тъпия цирк. Нема по-противен отбор в целата история на футбола.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ей тоя Меси бе, ако го нема тия каталунски циганьори къде ли ще са

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не се бях замислял досега, но погледнах таблицата. Челси са вече на само 6 точки от 5-то място. Пуул като ги тресне и става интересно....Арсенал не виждам къде ще загубят точки, Сити са с 2 мача по-малко от сините, Евертън показват феноменален футбол. Редактирано на от cantona7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е, според мене класирането си е подредено. Единствената интрига е кой ще е втори -> Пуул Челси/Сити Арсенал Евертън Тотнъм Юнайтед Съндерланд. Евертън няма да влезнат в топ 4 защото имат 1 точка по-малко от Арсенал и мач със Сити, а Арсенал няма да изгубят точки до края.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз вече съм приел , че лузърите са шампиони , просто да го бяха направили без помощ отвсякъде. Единствено се надявам Хъл да излъжат някак Арсенал , но и това едва ли , Челси да не вземат Шл - това е по-възможно. Просто ще бъде уникално гадно , ако и трите отбора вземат тези трофеи :X :X :X Редактирано на от Champ20ns

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В последните минути се завъртя новината в туитър, че се очаква уволнението на Мойс съвсем скоро .

Дам, и се очаква Гигс да довърши сезона.

Paul Smith Jnr ‏@PaulSmithJnr 1m
Moyes has probably been sacked for that press conference saying Utd played WELL yesterday!

:mood (22): Редактирано на от ab22v

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение Редактирано на от adr

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

В последните минути се завъртя новината в туитър, че се очаква уволнението на Мойс съвсем скоро .

Дам, и се очаква Гигс да довърши сезона.

:mood (22):

А дано!Денят ми ще стане x100 пъти по-приятен. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guardian, Telegraph, Mirror, Goal и разни други вестници и журналя пуснаха такава история и туитъра прегрява оттогава. И моя уикенд беше доста shitty, ама това доста може да ми оправи настроението. Исках да успее човека, ама си му е време.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Дано да е оставка , че и обезщетението няма да е малко.

Няма да му изполатят цялото. Ще е по взаимно. А и 100 про има клаузи за минимално постигнати цели които ако не се изпълнят могат да го резнат с доста по-малко обещетение.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Стига бе, оставете го човека, той си има планове за бъдещето. Разберете го, няма как да побеждаваме отбори като Евертън и Тотнъм. Той мисли за бъдещето на отбора и трябва да проявим търпение, недейте така.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Страсти форумни.

Ще се разплачкаш ли, ако изгонят бездарния, мамин сладък ? :(

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Какво бъдеще, какви 5 лева. С типичната дърварска футболна лекция от снощи ли ще мисли за това бъдеще? Арсе свалете розовите очила, тоя и с Меси и РОналдо не може и да си скъса задника да направи повече. Да си отива докато е време.

Иначе новината за уволнението на Мойс я има и тука преведена :http://matchzone-bg.com/?p=3199

http://gong.bg/view_article.php?article_id=420701 Редактирано на от _Rooney_

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена