Jump to content
Viper

общи размисли и страсти за футболО

Оцени тази тема

кво ше спечелим тоя сезон?  

129 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Крум е всичко друго, но не и добър водещ за коментиране на ШЛ и европейски футбол. Той е нещо като Сашо Диков 2, дай му да коментира и разнищва БГ футбола. Иначе той вече е шеф на спортната редакция на БТВ, така че ще трябва да го търпим. Почти сигурно ще съсипе БТВ, защото искал да взимат БГ първенството и за сметка на това ще спрат Италианското(може би), Аржентинското.. Не че някой го гледа, но вечер, когато няма какво да се прави има интересни мачове. Едва ли някой ще предпочете Монтана - Сливен, пред Бока - Ривър.

Иначе тоя Бончо Генчев беше като напушен. Прави си някви теории и си говори, говориии, говориии..

А той колко пъти е водил ШЛ ?
2 пъти.
Не е ли редно първо да видим повече преди да съдим, освен това не вярвам чак толкова да съсипе БТВ, след като и той се подчинява на Някой, смисъл не той съсипва, поне не пряко.
А Бончо просто така си говори и за поне половината е пряв и е безпристрастен, което е рядко качество. Редактирано на от man.utd:forever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Финансовият феърплей включва ли приходи от ТВ права и спонсори? Редактирано на от cantona7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Финансовият феърплей включва ли приходи от ТВ права и спонсори?

Естествено, че то нали така отбори като Сити и ПСЖ го заобикалят- с измислени спонсорски договори от приближени фирми. Примерно няква катарска компания, приближена на собствениците на клуба, подписва договор за спонсорство за 200-300 млн, и ето ти го- разчетите излизат :mood (17): Тоя финансов феърплей е пълна глупост в момента. Прекалено елементарно е да се заобиколят правилата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пари за селекцийка не е като да няма! 85 милиона за класиране между 5-7 място + 95 от Найк и Шевролет :mood (36): Редактирано на от cantona7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
минус печалбата за Глейзър, който съвсем нормално ще приберат половината. Иначе във ФИФА има проектозакон за ъпгрейд на правилата (бях го чел в специализиран сайт, който ми е забранено да споделям, май изтече информация по едно време), защото е ясно че са лесни засега, аз си мисля че футбола ще надживее и шугър дадитата както надживя всичко друго. Във ФИФА като цяло има умни хора, УЕФА е проблема но и той ще се изчисти с времето. Редактирано на от man.utd:forever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

.. Не че някой го гледа, но вечер, когато няма какво да се прави има интересни мачове. Едва ли някой ще предпочете Монтана - Сливен, пред Бока - Ривър.

Не е точно така. Статистиката показва,че най-гледаното първенство в България е А група. Колкото да не им се вярва на хората.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
щото сме на кафево. то у нас или иди на стадиона и си направи кефа, или не гледай изобщо. смисъл кво да гледам кевин бру как не може от 100 опита 1 точно центриране да даде... хем само храниме бг футбола, хем най-гледаното първенство било. fuck logic Редактирано на от REDs_United

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
бе и аз първоначално си викам, че тва плъзна преди повече от година, ама като го изгледах, някои от нещата ми се сториха непознати .. май има доста промени едит: а т'ва за "синсинати"-то не съм сигурен колко от пишещите във форума, сега, ще го схванат .. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
https://uk.eurosport.yahoo.com/news/world-c...58873--sow.html
Бентеке също пропуска Световното заради скъсано ахилесово сухожилие. Много жалко, Лана определено няма да е очарована от тази новина...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

бе и аз първоначално си викам, че тва плъзна преди повече от година, ама като го изгледах, някои от нещата ми се сториха непознати .. май има доста промени

едит: а т'ва за "синсинати"-то не съм сигурен колко от пишещите във форума, сега, ще го схванат .. :mood (17):

Не беше ли Найт Флайт :^) :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
много са ... син сити, найт флайт, биад, планет .. :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тва едно че е синсинати, друго че е на повече от година със сигурност.. поне 3 даже

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ауе и аз май имам некъв спомен, че съм го гледал, ама явно наистина е било отдавна. Срамът остава завинаги вече.. :mood (17):

a иначе и тва е яко, да се надяваме, че не е синсинати:
https://www.youtube.com/watch?v=GiT8sZR9rxM

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена