Jump to content
Viper

общи размисли и страсти за футболО

Оцени тази тема

кво ше спечелим тоя сезон?  

129 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Майкъл Тевия - единствения им чужденец и негър, влезна като резерва.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Майкъл Тевия - единствения им чужденец и негър, влезна като резерва.

Виктор Дениян също има приятен Нигерийски загар,но не игра днес :mood (35):

Евала на момчетата,не вярвах,че Любимец може да запише вообще победа в А група,но ето,че те са в момента 3ти :mood (17): .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Изгърмял е след победата им над Сити? :D

Таймера им от дни без титла се е бъгнал след като е стигнал 3000 оня ден. :mood (33): Редактирано на от H17MAN

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

На Рой Кийн жена му ? :mood (17):

ББ:
1. Смяташ ли, че старт с победа на Ливърпул ще се окаже разковничето за сезона ?
. Ливърпул има нужда от маркова победа. Примерно над Юнайтед на Олд Трафорд.

А Адът да замръзне ? Редактирано на от man.utd:forever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ми те може и да ни бият, все пак тях победата над нас ги радва повече от титла....а и се борят сякаш играят за такава.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Liverpool_fan СРАВНЕНИЕ 12.08.2013 | 03:26 Здравей, Боби. Искам да се извиня от името на феновете на Ливърпул, които те обиждат, както и да заявя, че не им отива да са фенове на такъв велик отбор, щом използват такъв език! Сега конкретно за въпроса ми. Мисля, че отсъствието на Фъргюсън ще отслаби значително Юнайтед. Видя се днес срещу Уигън колко са слаби. Челси и Сити са твърдите фаворите за титлата, но мисля, че и любимият ми Ливърпул може да поднесе изненада, ако задържи Суарез, все пак направихме доста добри трансфери лятото като Аспас, който все пак вкара 12 гола в Испанското, и Луис Алберто, който е чудесен млад талант. Според мен Арсенал ще допълни топ 4, а след това ще са Тотнъм (пети) и Юнайтед на шесто място. Ще обоснова позиция по позиция защо считам Ливърпул за по-силния отбор в момента: Роджърс > Мойс - Мойс за 10 години не е спечелил никакъв трансфер в Евертън, пък и миналия сезон се видя, че Роджърс практикува много по-красив и успешен футбол и изповядва философия, което не може да се каже за Мойс... Миньоле = Де Хея - Де Хея е по-неопитен и е много слаб при центрирания и далечни удари, но Миньоле, макар и по-добър като цяло, досега не е играл в голям отбор и ще го видим как ще се справи. Глен Джонсън > Рафаел - няма какво да коментираме тук, бразилецът е много слаб в защита и лесно вади картони. Агер = Видич - Агер не направи най-добрия си сезон миналата година, но Видич остарява и губи от скоростта си, пък и беше много време контузен. Шкъртел > Рио - Рио не просто остарява, а вече е остарял - изпята песен е според мен... Хосе Енрике > Евра - французинът също губи от скоростта и класата си напоследък, пък и не е достатъчно добър капитан според мен. Джерард > Карик - прехваленият Карик не може да стъпи и на пръста на Капитана по който и да е показател! Няма какво да коментираме и тук. Хендерсън > Клевърли - и двамата са млади и талантливи играчи, но Хендо е с по-добър поглед, пас, удар, работоспособност и центриране според мен. Коутиньо > Валенсия - пак без коментар, Коутиньо е спокойно най-добрият млад талант в Англия в момента и твори магия на терена! Аспас > Уелбек - Аспас вкара 12 гола в Испания, няма да коментираме колко вкара Уелбек :) Суарез > РВП - и двамата са еднакво добри голмайстори, но Суарез помага повече в защита, организирането на атаките и т.н. Стъридж = Руни - макар и Руни на максимума си да е по-добър от Дани, напоследък се забелязва спад във формата му, много скандали и т.н., а Дани преоткри себе си в Ливърпул. Излиза, че Юнайтед не превъзхожда Ливърпул по нито един показател, следователно със сигурност ще завърши зад тях този сезон. Ти как мислиш? Много бих се радвал да отговориш и пожелавам успех на теб и целия екип през новия сезон - бъдете истински професионалисти както винаги и радвайте нас, феновете на най-доброто първенство! Нема такъв смех. :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тия какво...чакаха БОГЪТ да се откаже и да почнат да живуркат... Агер = Видич :mood (17): :mood (17): :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Той Мойс с Евертън ги задмина, пък какво остава с Юнайтед. Да си лаят там, в края на сезона ще се самокастрират.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рууни = Стърдидж ахХХАХххаХАХХхахахахахахахахахаа Мойс с 1 мач спечели вече купа ,а Брендън има НУЛА ! да еба простите промити мозъци.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Лудия е прав.Мойс не проповядва философията на Брендън.(каквото и да означава това) :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

YNWA
12.08.2013 | 22:07 Защо хората си мислят, че РВП е по - добър от Суарез?? Това са пълни глупости...РВП : 1 - играе в най-съдийският отбор в Англия(по съдийски и от барса) 2 - има доста голове от дузпи , 3 - повече от 50% от головете му са от неотсъдена засада 4 - има УЖ по-добри халфове зад себе си и просто трябва да чукне топката в повечето ситуации.Суарез : 1 - няма нито 1 гол от дузпа; 2 - нагалаше се да играе с дървета като Даунинг Алън и на моменти Хендо (той поне се пооправи и започна да радва) 3 - няма гол от засада и дори и да има веднага на секундата му се свири 4 - повечето голове сам си ги изработва с техника и е само на 26 .. на 26 РВП не го знам какво е правил най-вероятно тръкал скамейката на Крал Анри

Тея не оставят ББ. Немат спирка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тва да си фен на Пуля не е лесно. Подхождайте с повече разбиране към тях! И ако евентуално сина ми вземе да стане фен на Пуля... ще го пратя в интернат! :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена