Jump to content
Lanna

№14 Джеси Лингард

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Джеси Лингард

Публикувано изображение

Роден в Уорингтън, Джеси Лингард прогресира в йерархията на Юнайтед след като бе внимателно наблюдаван от треньорите.

Нападателят се превърна в един от най-добрите английски играчи при резервите и отбора на Юнайтед до 21 години и се наслади на два успешни сезона както в личен, така и в колективен план.

Доказвайки че може да се издигне в Академията след като спечели Младежката купа на Футболната асоциация, упоритият нападател може да играе по фланговете или на предпочитаната от него позиция в центъра точно зад нападателя.
Изобретателен и уверен реализатор, Джеси съчетава грандиозен завършващ изстрел с изключително добре насочен удар и да създава проблеми за защитниците със своите директни включвания.

Трудолюбив, винаги връщащ се назад, за да помага на отбора, той направи впечатление по време на турнето през 2012г. и беше сред резервите за Купата на Лигата срещу Нюкасъл и Челси. По-късно през сезона Джеси се присъедини към Лестър под наем, за да придобие повече опит в първия отбор, но се завърна в Юнайтед навреме, за да помогне на отбора на Уорън Джойс да спечели титлата.

Джеси ще се стреми да впечатли новия мениджър Дейвид Мойс с евентуалната възможност за нов период под наем.

manutd.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/v/HDCFfQ8lSYs

http://www.youtube.com/v/Y-V3smufRXs#t=17

http://www.youtube.com/v/t3SkAGR_sKA

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
He told MUTV:

“I think I’ve got stronger now and mentally stronger as well. I’ve been training with the first team all week and feel like I’m back now. It was hard to get back in the fold after missing a couple of games at Birmingham, but I feel good now I’m back training at Manchester United.

“I just want to hopefully break into the United first team. That is my main aim. If not, go out on loan again. I just want to play regular football week in and week out.”

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трудно при наличието на титаните по фланговете! Заха вече изгърмя. Янузай извади огромен късмет....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В пъти предпочитам да гледам Джеси и Заха отколкото сегашните...дори резултатите да са същите.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

В пъти предпочитам да гледам Джеси и Заха отколкото сегашните...дори резултатите да са същите.

The Chosen One doesn't think so...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Направи хубаво лятно турне. Записа добри игра в Бирмингам. Заслужава шанс. В пъти предпочитам Джеси, Аднан, Ник..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Страшно много харесах Лингард още, когато за първи път го видях в мач на резервите. Някак си той ми направи много силно впечатление още тогава и много се зарадвах, когато беше с първия отбор на предсезонната подготовка миналото лято и още тогава показа голямо израстване. Но сега, една година по-късно определено вече е готов за ВЛ и силно се надявам, че ако не успее този сезон да намери своето място в първия отбор поради една или друга причина /схемата на игра, други планове на ЛВГ и т.н./, то поне да се намери подходящо място за него в друг отбор от ВЛ за сезона. Джес има нужда от изява във ВЛ, всичко останало вече му е под нивото и няма да спомогне за неговото развитие.
Единствените ми опасения са, че може да го загубим и после много да съжаляваме. Като централен атакуващ полузащитник е чист талант, но на тази позиция вече имаме достатъчно класни играчи. Предполагам, че в зависимост от това какво ще е бъдещето на Кагава при нас и какви са плановете на ЛВГ за бекъп на Мата, все пак има шанс за Лингард и този сезон. Но и с присъствието на Яну, който вече започна да се налага нещата стават много трудни. Освен да го ползваме като ляво крило, т.е. LWB. Знам ли?! Само дано ЛВГ и/или Еди намерят начин и му уредят повечко изяви във ВЛ билото при нас или под наем.

Голчето срещу Ливърпул - с едно докосване си нагласи топката, типично в негов стил. :)

Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Джеси, Пауъл и Уилсън...тия момчета заслужават адски много да пробият в първия отбор! Яну вече успя, Кийн и Блакет пък заслужиха още шансове срещу по-слабите отбори във ВЛ. Дано ЛВГ им даде шанс!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Джеси най-накрая ще дебютира във Висшата Лига. Напълно заслужено! :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано се размине, но от това, което видях на терена при контакта с Ашли Уилямс, положението никак не ми хареса.
Още по-малко пък начинът, по който напуска ОТ.
Надявам се да е с тях само до болницата и после да ги хвърля и да се размине момчето. Последното нещо, което можеш да очакваш при дебюта си във ВЛ. :(

Публикувано изображение Редактирано на от Lanna

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Новини около състоянието на Джеси? Страшно много се разочаровах от нелепата му контузия :mood (4):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
http://www.dailymail.co.uk/sport/football/...sea-defeat.html

хич не ми харесва тая работа, че си е тръгнал от болницата с патерици и че контузията изглежда е в коляното .. дано съм лош пророк, ама мисля, че 4-5 седмици не му мърдат :(

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
кажете ми какво става по дяволите та от 3/4 сезона имаме по 10/12 човека в лазарета :mood (4): Много ме е яд за Джеси.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Какво е състоянието след контузията която получи ? Има ли някаква информация ? :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ACADEMY NEWS: Jesse Lingard now training on bike and 6-8 weeks away

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Много ми хареса как се представи вчера, определено най-интересните и опасни ситуации бяха с негово участие. Като цяло има впечатляващи таланти в отбора на Англия до 21 години - Бътланд, Стоунс, Таргет, Уорд-Праус, Редмънд а и още съвсем познати имена. За съжаление вчера не им беше най-силния ден.

[media]https://www.youtube.com/watch?v=sgKL4_gSJgk[/media]

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Джесито е едно друго талантче, което може да избухне. Надявам се. Миналия сезон беше много гаден за него, защото беше на ръба да играе редовно, но се контузи още в началото на сезона. Надявам се тоя сезон да покаже кво и как. И да не го даваме под наем се надявам също.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Покрай горното видео попаднах на това интервю за FullTimeDEVILS.
Споделя, че Фърги му е казал, че ще е напълно готов за първия отбор на 22-23г., предимно заради крехката му физика. Да видим, дано се окаже прав и за това.

[media]https://www.youtube.com/watch?v=k6ExmE5VU7w[/media]

[media]https://www.youtube.com/watch?v=55uiIhdoC9I&feature=iv&src_vid=k6ExmE5VU7w&annotation_id=annotation_331913083[/media]

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Много се надявам поне Джеси да пробие от онзи отбор, който спечели Младежката Купа 2011.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове