Jump to content
Viper

West Bromwich Albion - Manchester United

Препоръчани публикации

Нямам намерение да го гледам мача, след днешния ден и изпращането на Фърги малко кофти ще се почуствам пак да го видя отстрани.И мача попринцип няма значение, но би трябвало да вземем 3-те точки.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В този ред на мисли, до някаква степен би било по-добре Фелън да води отбора в този мач.. Просто последния мач на ОТ на Сър Алекс трябва да остане последния изобщо!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мача ще го гледам. Предполагам, че Майк Фелън ще го раководи. В мач без значение за нас какво ще се случи, но си мисля, че ще победим с гол разлика.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Естествено, че Фърги ще си ръководи отбора. Все пак това ще му е юбилеен мач номер 1500 начело на Юнайтед и последен за него в кариерата му.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Съвсем изключих за юбилея.. Да си пожелаем тогава една категорична победа :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
да пуска който иска,и без това ще е последния мач на САф начело на отбора....направо не знам след края на мча настроението ми какво ще е

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сър Алекс е готов за една последна победа

Сър Алекс Фъргюсън е в добро настроение преди своя 1500-тен и последен мач начело на Манчестър Юнайтед.

Фъргюсън прекратява 26-годишната си кариера на Олд Трафорд, а мениджърът на Евертън Дейвид Мойс ще го замени от 1-ви юли.

Говорейки на последната си пресконференция преди неделния сблъсък с Уест Бромич Албиън, Фъргюсън каза: "Беше прекрасно.

"В неделя след мача със Суонзи беше прекрасно, а парадът в понеделник беше невероятен.

"Мислех, че празненствата след требъла през 1999 г. не могат да бъдат засенчени, но мисля, че бяха.

"Прибрах се и спах 10 часа онази нощ, може би за пръв път в живота си. Кейти няколко пъти влизаше и мисля, че проверяваше дали още съм жив. Беше чудесно."

Представителите на медиите подариха торта на Фъргюсън в чест на 26-те му години на Олд Трафорд. Той се пошегува: "Заслужавам си го.

"Понякога не бях съгласен с това, което се пишеше, а когато се пишеха положителни неща ги игнорирах.

"Но никога не съм бил злопаметен. Това не е в стила ми."

Фъргюсън потвърди, че Андерс Линдегоор ще играе в последния му мач като мениджър на Юнайтед и че Неманя Видич и Рио Фърдинанд ще бъдат резерви.

"Андерс ще пази. Ще пусна един или двама по-млади играчи и искам да включа Джони Евънс и Фил Джоунс в центъра на защитата, защото те са бъдещето," каза той.

"Неманя и Рио ще трябва да се задоволят с място на пейката."

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нека видим Юнайтед на Фърги за последен път :a45a0353a574588f: Нека ги разгромим, нека ги унищожим, амин, дай Боже! За Фърги!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Янузай !

Надали...в понеделник резервите имат важен мач с тотнъм за първенството до 21 г.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Wayne Rooney has been given permission not to travel with the squad tomorrow as he and Coleen prepare for the arrival of their 2nd child.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако някой намери линк за нашия мач по скай спортс ще е перфектен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ако някой намери линк за нашия мач по скай спортс ще е перфектен.

Какъв Скайспортс.. По Скайспортс няма да го дават, следователно и по Диема е пас. Те са се съсредоточили за битката в топ4. Редактирано на от TeathreOfDreams

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ESPN ще дава мача, плюс 100 % и някои арабели. Отделно румънците от Диджи спорт също сигурно ще го дават. Линкове ще има. Само жалко, че няма да мога да го гледам, даеба...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
#MUFC Lindegaard, Valencia, Jones, Evans, Buttner, Kagawa, Cleverley, Carrick, Anderson, Hernandez, Van Persie.
Subs: De Gea, Scholes, Ferdinand, Vidic, Evra, Giggs, Januzaj.

Карик е капитан!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Januzaj

Yeah baby.

Валенсия като защитник поне няма да му гледаме мъките напред

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ще гледаме диамант :) а какво става с Пауъл, контузен ли е

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еее,дано Аднан влезе по някое време :) Най-добър млач играе е на отбора,заслужи си минутите в този мач :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ще гледаме диамант :) а какво става с Пауъл, контузен ли е

Крис Смолинг и Ник Пауъл претърпяха операции, но се очаква да се завърнат за предсезонната подготовка с Манчестър Юнайтед.
http://forum.manutd-bulgaria.com/index.php...st&p=502199

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нани си стяга багажа вече :mood (17): Дано второто видим Скоулси за последен път.. Мача трябва да го вземем на всяка цена, за да изпратим двете легенди с победа !! Редактирано на от Hellviper

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ау, че се прецаках във фентъзито ... няма Дани, няма Уелбек! :mood (17): Добре, че във форумните в последния момент размислих. :mood (17): Като изключим този факт, повече от доволна съм от състава, на който се е спрял сър Алекс. Лошото е, че трябва да гледам три мача едновременно. :blush:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Последния състав на Фърги.... и отново е изненадващ :mood (17): Дано завърши 1500-ния си мач при нас с победа!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена