Jump to content
Pepinka

Дейвид Мойс напусна Юнайтед

Препоръчани публикации

Дейвид Мойс е новият мениджър на Манчестър Юнайтед

- Бордът на директорите на Юнайтед е съгласен с препоръката на Сър Алекс Фъргюсън
- Мойс ще поеме отбора на 1-ви юли
- Дългосрочен договор за 6 години

50-годишният Девид Мойс води Евертън от 2002 г. след успешен период начело на Престън Норт Енд.

Обявявайки заместника си, Сър Алекс Фъргюсън каза:

“Когато обсъждахме кандидатите с правилните качества, всички се съгласихме за Дейвид Мойс. Дейвид е човек със силна работна етика. Отдавна се възхищавам на работата му и се свързах с него през 1998 г., за да го взема за асистент в Юнайтед. Тогава той беше млад и в началото на кариерата си и постигна много в Евертън. Няма съмнение, че той има качествата за мениджър на клуба.”

Сър Боби Чарлтън каза:

“Винаги съм казвал, че искахме следващият мениджър да продължи традициите в Манчестър Юнайтед. Дейвид Мойс разбира нещата, които правят този клуб специален. Имаме човек, който е отдаден на отбора в дългосрочен план. Стабилността е основа на успеха.

“Дейвид има силен характер и разбира важността на младите играчи и обиграването им заедно със световни звезди. Мисля, че Дейвид ще успее да изрази себе си в Юнайтед. Щастлив съм, че прие и нямам търпение да работя с него.”

Ед Уудуард каза:

“Осигурихме си услугите на чудесен мениджър, притежаващ всички качества да надгради над феноменалното наследство, което имаме днес. Не се съмнявам, че той ще донесе енергия и отдаденост за печеливш футбол, който е част от същността на този клуб.

“Впечатлен съм от работните навици на Дейвид. Убеден съм, че ще стане част от културата и наследството на Юнайтед.”

Джоел Глейзър каза:

“Доволен съм, че Дейвид се съгласи да оглави Манчестър Юнайтед. Неговата усилена работа и решителност са качества, които ценим. Той впечатляваше като треньор години наред и ние вярваме, че е способен да поеме работата на Алекс, като продължи традициите на клуба да играе красив футбол с класни футболисти.”

Ави Глейзър каза:

“Търсенето на нов мениджър беше кратко. Алекс беше пределно ясен в препоръката си и сме щастливи, че Дейвид прие работата. Знам, че няма търпение да започне и Ед ще седне с него да обсъдят плановете за лятото веднага след края на сезона.”

Дейвид Гил каза:

“Щастлив съм, че Дейвид ще поеме Манчестър Юнайтед. Той свърши страхотна работа в Евертън и има всички качества, които търсим за заместника на Алекс.”

Дейвид Мойс каза:

“За мен е чест да бъда следващия мениджър на Манчестър Юнайтед. Доволен съм, че Сър Алекс ме е препоръчал за работата. Имам огромно уважение към постиженията му и към клуба.

“Знам, че ще е трудно да наследя най-добрия мениджър в историята, но възможността да ръководя Манчестър Юнайтед не е нещо, което се случва често. Нямам търпение да поема поста през следващия сезон.

“Имах страхотна работа в Евертън, с чудесни директори и добри играчи. До края на сезона ще направя всичко по силите си да завършим колкото се може по-напред в класирането.

“Фантастичните фенове на Евертън играха огромна роля за удоволствието ми от работата на Гудисън и им благодаря от цялото си сърце за подкрепата към мен и играчите. Евертън ще бъде близо до сърцето ми до края на живота ми.”

www.manutd-bulgaria.com Редактирано на от onyx

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Все още съм скептичен,но му пожелавам успех,и дано да успее да ме опровергае

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Най-важното е играчите да му повярват. Респектът и уважението ще дойдат с годините. Ключова роля трябва да изиграят опитните футболисти - Гигс, Рио, Видич, Евра и т.н. Трудно е да се повярва, че Фъргюсън вече не е босът. Някак си странно ще изглежда поне в началото. Надявам се Мойс да е твърд в решенията си и прецизен на трансферния пазар. А Съра ще му пази гърба известно време. Редактирано на от Vidic

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да ни е добре дошъл. Пожелавам му успех и дано и той ни донесе такъв. Щом Сър Алекс го е избирал, явно има защо. Всички сме зад гърба му!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз съм последния, който би поставил под съмнение някое действие или решение на СърО, така че ... Добре дошъл, Дейвид! Да илядиш при нас. Ако дори и наполовина се доближиш до това, което най-великият направи и изгради за отбора, ще бъда най-щастливия човек!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Желая му успехи само да свикне с това да работи в гранд, защото той има качества. Като казаха и по-нагоре други щом сър Алекс го е избрал няма какво да коментирам. Винаги съм имал пълно доверие на САФ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Успех му пожелавам. Обещавам никога да не го сравнявам със Сър Алекс Фъргюсън. Нека покаже дали може да носи такъв клуб на плещите си. Има достатъчно време на разположение и надявам се повечето фенове да го подкрепят.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мога единствено да му пожелая да ни опровергае всички скептици. Заставам зад него и нека видим...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Най-правилният избор към настоящия момент. Времето ще покаже дали ще успеем с него или не. Длъжни сме да вярваме на преценката на САФ, така че да ни е честит ! Да разкара многото баластра в тима и да прибави класа, която ни липсва, за да сме постоянен фактор и в Европа... Много ще се говори от тук насетне за начина му на работа, трансфери и т.н, но ние трябва да застанем зад него. Успех ! GGMU !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Определено не е човекът, който ще вдъхне страх в съперника и увереност в играчите(на базата на опит в печеленето на големи мачове и отличия),скептичен съм към назначаването му и си мисля,че накрая ще съжаляваме с избора си. Но,все пак САФ го е препоръчал и избрал, и затова ще го подкрепя ,и разбира се се надявам,че ще ме опровергае и продължи започнатото от Фъгрюсън. Редактирано на от luxurious

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Като човек и футболен специалист, Мойс е перфектиният наследник на Съра. Единственото, което му липсва до момента са титли и успехи. Надявам се още другата година това да се промени. Пожелавам му огромни успехи и дано си изгради респект от самото начало! Не мога вече да дочакам лятото и следващият сезон :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
СърО да му дава кашоните със дъвките, the key to success ! :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Le Roi est mort, vive le Roi! Надявам се да покаже хладен ум и здрави нерви. Пожелавам му и края на мачовете на Юнайтед да стане известен като Moyesie time.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това е най-правилния избор за клуба, дано първия му сезон се окаже успешен!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз съм твърдо зад Мойс.Дори не дай си боже да не спечелим нищо другия сезон (което е малко вероятно), трябва да го подкрепяме и да му дадем оценка след втория сезон дали става или не.Лично аз имам големи очаквания, дано получи повечко средства за да доведе класни футболисти.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
След най-великият, най-гениалният мениджър в историята на играта идва... Мойс. Успех :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Успех и на добър час! Пожелавам на Дейвид Мойс да бъде удостоен с титлата "Сър" за бъдещите му успехи с Юнайтед и приноса му към английския футбол.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове