Jump to content
StreetSoldier

Manchester United 0:1 Chelsea

Препоръчани публикации

Само ще помоля да сте по-сдържани. Излезнахме колкото да не загубим. Валенсия отново беше ужасяващо слаб, но виновния да го гледаме е Сър Алекс. Така, че аре по-полека с изкзванията за него.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бесен съм. Безумие. Три пъти Челси, Сити и Реал. Това, което ни се случи с Реал бе заслужено, закономерно. Ние сме много далеч от истината, ама много. Валенсия докога ще бъде толериран ? Къде е Кагава ? Каква бе тази гавра с Чичарито ? И още, и още... Наистина адски е паднало нивото на Висшата Лига...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Точно на Челси да им подарим такава победа си е жалко,защитата при гола просто излгедаха ситуацията и не направиха нищо.Валенсия тоя сезон е пълен минус и не ми се вярва догодина да е по-различно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Катастрофа.

За Тотнъм и Арсенал.

Валенсия за наказание следващия сезон да го слагат резерва на Рафаел, Линдегор пак показа нагледно защо е резерва на Де Хеа, а заради днешната аванта Абрама трябва сериозно да почери!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не вервах че могат да ме вбесят,при положение,че вече сме шампиони и доиграваме сезона,но тва което стана е пълно безобразие. Сър-а тотално сбърка състава,а за пореден път тоя полусезон проспахме второто полувреме и сякаш пазехме двете нули на ОТ,вместо да търсиме гол и победа. Смешна работа. Аз лично дори в най-черните периоди на Юнайтед не помня 5 ПОРЕДНИ мача срещу водещи отбори да не запишем победа - сега го направихме (2 пъти с Челси за ФА,1 със Сити,1 с Арсенал и пак с Челси). При положение,че Чичарито пори всеки път Челси защо бе пуснат чак в 90та минута? За къде го пази? Кагава защо не игра,точно играч като него можеше да направи разликата в тоя мач... Валенсия отново трагичен,дава пасове като в аматьорски мач,явно има някъв психологически проблем при него и е по-добре да бъде продаден час по-скоро. Включването на Рууни и Бютнер не само че не помогна,а сякаш станахме още по-слаби. Пълна излагация. А тези противняци Челси им пожелавам всичко най-лошо,адски гнусен отбор,с противни играчи-грубияни,много ми напомнят по манталитет,стил,а и история на селяците от Литекс,същите са. Да го гръмват вече тоя международен бандит Абрама и да се върнат там къде си беха - в миманса. Редактирано на от MANCHESTER UNITED

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Как може да даваме такива подаръци на тези ШМЕЛСИ.Каде е Кагава,защо Чичарито него пусна от началото с Руни.Тотална скръб много слаб и безидеен отбор.Ако невземем играчите ни необходими за съответните постове,ще страдаме доста следващият сезон.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Валенсия много ме изнерви с неговите отигравания. Първото полувреме беше равностоен мач, но второто ни надиграха и заслужено ни победиха.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Седмицата ни няма да е зле да се откаже от футбола... без думи съм. Да свършва тоя противоречив сезон и тва е.Титлата не трябва да ни залъгва, че нямаме нужда от свежа кръв.НАПРОТИВ-трябва ни пълна чистка на отбора, в момента ми е мъка да наблюдавам някои единици.. ВЪН НЕКАДЪРНИЦИТЕ ОТ ЮНАЙТЕД !!! Редактирано на от Hellviper

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Как може да даваме такива подаръци на тези ШМЕЛСИ.Каде е Кагава,защо Чичарито него пусна от началото с Руни.Тотална скръб много слаб и безидеен отбор.Ако невземем играчите ни необходими за съответните постове,ще страдаме доста следващият сезон.

Нещо не ти е наред на теб да знаеш.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Някои смее ли да се бъзика с Рафата вече ? Ми не става. И това е факт.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И защо Нани неиграе Кагава за какво го пазим.Валенсия задължитилно да го продадат защото е пълна дупка.Няма да се учудя да загубим всичките мачове докрая.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако така ще играем и до края - без капка живец, по-добре изобщо да не излизаме на терена, да ни дават титлата и да мислим за новия сезон, защото явно на повечето не им се играе вече.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Turboto99
Отбора ни е тотална скръб :D Безидейни, индивидуалност 0, поглед върху играта - 0 ... Без Дюндоган, Левандовски и Аналдето , догодина пак само с ВЛ ще си останем, друг трофей пак йок :}

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Поредната гавра с феновете! Ебал съм я титлата искам сърце и удоволствие от играта.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нещо не ти е наред на теб да знаеш.

На теб сигурно ти е цел номер едно да се заяждаш с хората тука но неми пука какво мислиш.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Валенсия - пълна катастрофа.Дори Рафаел има повече фантазия и по-добро центриране от него и бихме излгеждали по-опасни с него на крилото.Толкова импотентни крила имаме(Йънг и Валенсия) , че чак ме е срам да ги гледам в отбор като Юнайтед.Нани е друга бира, ама е непостоянен и това ще му изяде главата. Джоунс направи 2 прилични мача с Реал, но като цяло не е за халфовата линия. Гигс уж беше на лявото крило , а си играеше в центъра. САФ на моменти направо ме изумява с детинските си идеи. А накрая като заиграха Руни, Гигс и Джоунс в средата хептен я втасахме и един Рамирес(дето всички казват какво дърво е) ги направи пияни моркови. Някой ще каже ,че са отишли да разкарват фленелките докато вземат купата другата седмица , но истината е , че само с един Карик в центъра няма да стане работата. Не само в ШЛ ами и във ВЛ(имаки предвид, че Арсенал и Челси се подсилят през лятото). И накрая - гаврата с Чичарито.Държаха го цял мач и накрая го пускат за 4 минути.Еми аз ако съм на негово място ще си бия камшика лятото и дим да ме няма. Или го пускаш 65-70 мин или въобще да не влиза.То бива бива.. Андерсон игра добре според мен.Явно му се дава шанс да запише мачове за медал и може би шанс да остане другата година(малко вероятно). Джони Евънс колкото и да е гледал и играл с Рио и Видич не мисля, че ще стигне тяхното ниво. Вместо да я боца тази топка като хамалин можеше да подаде на съотборник , но в случая изигра ситуацията като играч на Стоук Сити. Вярно , афектиран съм и изкарах половината отбор дърводелци , но си мисля, че има истина в думите ми. И този мач , както и предишния с Арсенал , показаха, как бързи,твърди в играта си и борбени халфове на противника могат да ни направят да изглеждаме като посредствен отбор.Трябва да се вземат мерки през лятото.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тъпо. Днес нашите можеха да играят силно и психически освободено - за самочувствие, за публиката, за САФ и дори само за позитивното настроение... Вместо това играхме тотално разпуснато, без желание, без концентрация. Накрая и нерви, емоции, низки страсти... Подарихме им срещата, подарихме им и гола. Вярно е, че този мач нямаше значение за нас, но точно в края на сезона се натрупа горчилка, която скапва отчасти дори настроението от това, че сме шампиони. Загуби от Челси и Сити у дома в 1 сезон - никога вече, надявам се! Пък както ще да са точките и позициите в класирането. Бих отличил Гигс, Джоунс и Андерсон, донякъде. Антонио Валенсия, ако мисли и другия сезон да се спъва в опорния си крак, направо да си търси не друг отбор, а друго поприще... Дано никога вече не видим този апатичен, незаинтересован Юнайтед.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ебаси, рекорда за точки гонехме

Какви точки бе, за "требъл" се говореше, за по-добър отбор от 99 :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Отбора ни е тотална скръб :D Безидейни, индивидуалност 0, поглед върху играта - 0 ...
Без Дюндоган, Левандовски и Аналдето , догодина пак само с ВЛ ще си останем, друг трофей пак йок :}

омг

Баси разглзените фенчета..вика само с ВЛ ще си останем..заслужавате не като Пул от 20 и Арсенал от 10 да сме без титла,а да сме 30 години поне..бахти феновете.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

... Валенсия отново трагичен,дава пасове като в аматьорски мач,явно има някъв психологически проблем при него и е по-добре да бъде продаден час по-скоро. ...

Когато играеше с номер 26 (този май беше), беше най-силното крило във ВЛ. Откакто Съра му даде 7-цата, направо го бъгна в мозъка, ми се струва...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми честито на Челси, изпълниха целта за сезона си. Ние нашата сме си я изпълнили преди 3 кръга. Просто целта на едните е 4то място, на другите шампиони. Това достатъчно говори за двата отбора. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ееее как ме е яд много мразя да падаме от тия Чукотка ся феновете ще им се възгордеят до небесата смешна работа

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Когато играеше с номер 26 (този май беше), беше най-силното крило във ВЛ. Откакто Съра му даде 7-цата, направо го бъгна в мозъка, ми се струва...

25, все тая

Факт е, че днес игра зле.. окей де, И днес. И все пак съм сигурен, че ще остане при нас Редактирано на от AnTo_14

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове