Jump to content
StreetSoldier

Manchester United - Swansea City

Препоръчани публикации

Как пък точно утре аз ще съм на работа по това време бе, мамичката му ......

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Как пък точно утре аз ще съм на работа по това време бе, мамичката му ......

United, Kids, Wife , (Job) in that order! :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаква ни най-емоционалният момент в историята на Юнайтед! Алекс Фъргюсън - не просто СЪР и ЛЕГЕНДА, той е нашият БОГ! Поул Скоулс - Рижият принц, маестрото в центъра на терена за последните 15 години! Колко много ще липсват.. :(

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Валенсия във ФБ:

This Sunday we play our last match of the season at Old Trafford and we are working hard to give the fans a victory before we lift the Premier League trophy! It will be a very special day for the Boss, being his last time he manages us in Old Trafford!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

- Sir Alex Ferguson is expected to shed further light on the reasons for his sudden retirement during his final game at Old Trafford on Sunday.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тука да внимават много, наистина са ДЛЪЖНИ да бият и престъпници ако не го направят. Публиката също е длъжна да пее с цяло гърло цял мач за Фърги и да му подготви някаква изненада, било то нов банер или знаме. Трябва да зарадват Фърги всички заедно за последно. А дано.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам дали ще успея да се сдържа да не заплача преди, по време или след края на мача...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
#MUFC: De Gea, Jones, Vidic, Rio, Evra, Carrick, Scholes, Welbeck, Kagawa, RVP, Chicharito. Рууни не е в групата... Редактирано на от Todorov_

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ее, Фърги ни е направил подарък по повод пенсионирането си и е оставил Валенсия на пейката :mood (15): . Рууни дори не е в групата за мача, явно ще си ходи :).

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За съжаление Рууни наистина май ще си ходи.Тежък край на сезона... Поне да изпратим Съра с победа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И Кагава ест ще играе на крилото пак, ама айде. Днес няма да критикуваме чак толкова САФ :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Явно ще мъчим Кагава пак по крилото.. Дано се стегнат и да ги убият тия, искам победа с минимум 3-0 заради САФ !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Момчетата нямат право на никакви глупости! Трябва да се раздадат на МАКС! А колко много искам Скоулси да изригне с някоя тупалка...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имаше някакви новини, че Джоунс нещо е ударил Рууни, но нямаше подробности. Рууни по-рано беше писал в Туитър, че няма търпение да вдигне купата.. ,абе нещо е станало, дето не е на добре. Ш*бан ден!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз четох, че Джоунс го е "набил", пък колко е истина... другата възможност е вече да има готова сделка и съвсем скоро да му се оповести трансфера.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Интересно ще е дали изобщо ще се появи, за да му дадат медала и да вдигне титлата...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Интересно ще е дали изобщо ще се появи, за да му дадат медала и да вдигне титлата...

Пристигнал е с отбора
Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена