Jump to content
StreetSoldier

Manchester United - Swansea City

Препоръчани публикации

То остава и тука да паднем.Дано поне си вземем мача.Нямам търпение да видя награждаването ни.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тук ще победим и пак ще си повярваме,че имаме отбор конкуриращ се на големите ....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И на тия имаме да им връщаме за онова 1-1 първия мач дето ония смешник Ашли Уилиамс ако не се лъжа изрита Перси в главата с топката

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нямам търпение за награждаването !

Титлата!

Се връща у Дома! :)

ПП.
Не ми пука за резултата .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще ги бием, нямам съмнение. Тука вече ще излезем с по-голяма мотивация, щото е тъпо да те награждават след загуба или слаб мач. Онова награждаване през 2007ма след загубата от УХ беше малко помрачено и едва ли Фърги пак ще го допусне това нещо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз не си представям да губиме с 0-3 и като чуем последния съдийски сигнал да викаме "Ура!" и стадиона да е на крака и да се радва.Биеме с мъка, 2-1, 3-2...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Предвид факта, че и двата отбора няма за какво да играят, то не очаквам нищо атрактивно от самата среща. Навярно ще я спечелим и то с не повече от 2 гола. Важното е, че празника наближава.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя мач би следвало да го вземем. Е, да, ама не! :mood (17): Най-вероятно ще да е някой Х, особено, ако пак гледам мъки по десния фланг. Валенсия с първи полет до Еквадор и да се връща за турнето направо. Де Хеа, ако може да си е на врата, поне да не получим някой лек гол, като тоя от чукотките днес и дано ни връчат титлата след победа!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Време е да си вземем това което си е наше ! ТИТЛАТА :champs (14): И никакво излагане в този мач. :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
очаквам поредния калпав мач като с Челси,и вероятно някъв хикс,или 1:0,или може и без голове. Редактирано на от _Rooney_

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Велик момент ще е, ще видим великия как вдига титлата за последен път :(

много сълзи ще се излеят...

Някой знае ли за място в Бургас, където да се събират фенове на нашия отбор, с които да споделя емоции в съботния ден??

П.С.
или неделя нз как се пада :) Редактирано на от d0b1t0

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя мач искам момчетата да го спечелят за Фърги с разлика и да си оставят дробовете на терена! Искам да запомня възможно най-добре този ден, искам феновете на стадиона да си съдерат гърлата, искам да изпратим Сър Алекс, както той го заслужава. Той ни даде толкова много, сега е ред на играчите и ние феновете да го изпратим, както трябва!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Искам Олд Трафорд да се чува чак тук. Трябва много жестоко да изпратят Алекс както и победа с голяма разлика!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е ако и сега отбора не запише една изразителна победа,здрае му кажи.Много ми е тъпо,след икато прочетох,че няма да го има САф от другия сезон,даже направо ми се скапа деня(не че преди това не беше скапан де),ама това направо......

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще бъде тежко за гледане .... още не мога да свикна с мисълта ,че САФ няма да ни е треньор ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нямам търпение вече да дойде неделя за да вдигнем високо титлата и да почнат празненствата.Искам изразителна победа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Те пък ще са едни празненства след тия два последни дена. На мен ще ми се скъса сърцето, като видя Фърги да вдигне за последен път купата, лично, а пък, ако отбора посмее да не спечели мача, още по-зле. Тоя и последния мач трябва да ги изиграем за Сър Алекс, просто ще е супер несериозно мача с награждаването или последния му такъв като мениджър да ги загубим след 26 години история, пълна с успехи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Всичко освен разгром ще е подигравка от страна на играчите.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена