Jump to content
Viper

Manchester United - Chelsea

Препоръчани публикации

Ташак си правиме с Нани и Кагава.Чичарито и Уелбек кога ще играят, ако не в тея мачове без значение?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
баси как ми се гледа Кагава ,а сърчето нещо го е закотвил на пейката...........А тоя Валенсия вече не мога да го понасям ебати........ Редактирано на от Yovo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Очаквам просто да ни бият...

Тва е.

Аз се говори за силни свършване на сезона и т.н.

Пак ще се мъчим и ще ни пълнят кошницата.

А сме домакини.

Да пуска резервите срещу Суонзи или срещу Уест Бром. Ама за пореден път да се издъним срещу Челси тоя сезон - ебати срама. За две купи ни отстраниха от нищото. Явно САФ иска Челси в ШЛ за да се върне дружката му Моу.

Бах как се изнервих. Редактирано на от H17MAN

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ташак си правиме с Нани и Кагава.Чичарито и Уелбек кога ще играят, ако не в тея мачове без значение?

Така е. Валенсия цял сезон твърд титуляр. ЗАЩО. Има нещо сбъркано. И аз да съм на Нани на мястото и аз ще си тръгна.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чичарито направи възможно най-добрия сезон като резерва - 16 гола и 3 асистенции.Всеки мач гледаше от пейката - и в ФА не игра, и в ШЛ не игра.И как може да е доволен? Чесно казано тоя сезон доста от младоците останаха разочаровани... Уелбек се намираше в доста добра форма, на Реал даже вкара, след това кво стана - нищо.Чича и той, Кагава,Нани,Клевърли,Еванс... и тия хора, въпреки, че титлата е решена, продължават да не играят.Забравих и Бютнер да спомена. Аз също ако бях на мястото на Уелбек,Чичарито или Кагава (тва са големите губещи тоя сезон) щях да питам Съра кво мисли да прави и да си стягам багажа... ще излезне, че Погба е бил прав за съжаление.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тва е.

Аз се говори за силни свършване на сезона и т.н.

Пак ще се мъчим и ще ни пълнят кошницата.

А сме домакини.

Да пуска резервите срещу Суонзи или срещу Уест Бром. Ама за пореден път да се издъним срещу Челси тоя сезон - ебати срама. За две купи ни отстраниха от нищото. Явно САФ иска Челси в ШЛ за да се върне дружката му Моу.

Бах как се изнервих.

Няма какво да допълня. Ебах тия глупости на Старчето. И аз се изнервих... :@

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Уелбек и Еванс едва ли не са играли, аре спри да пишеш поредните ти глупости. Уелбек има 40 мача. Чичарито игра всеки един мач срещу Челси и не му вървеше, сигурно затова тоя път САФ е предпочел Перси. Но за бетонираното титулярно място на Валенсия и поредния мач в който Кагава не започва като титуляр - е това не мога да си го обясня.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нани явно има треньорска контузия, за, Уелбек,Чича,Бютнер и Кагава наистина нямам обяснение :/ .. Айде все пак не предавайте мача преди да е почнал, сигурен съм, че няма да загубим !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рууни не е в тима, най-нормалното нещо беше шанс за Кагава да играе зад Перси, но... някой друг път.. Не ни хареса състава, което тука е добър знак (надявам се)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нани, момчето си отива, ясно е. Най-доброто ни крило. Жалко. Обаче съставът е ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Уелбек е контузен. За Кагава и Нани най ме е яд. АЙде Андо и Клев не бяха играли скоро маи и двамата на веднъж ли.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Джоунс този сезон играе на какви ли не позиции, САФ трябва да му намери място вече..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това може да е бенефиса на Андерсон ? :mood (17): И на Чича. Момчето каза, че не му харесва да търка пейката, ще си замине...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Поне ще видим дали заслужават мястото си в отбора тия момчета дето са в халфовата линия...без Гигс.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена