Jump to content
Viper

Manchester United - Chelsea

Препоръчани публикации

С тези мача ще е труден, но последно време си ги бием у дома. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Who gives a s**t? :mood (20): Бютнер,Клевърли,Скоулси (!),Уелбек и Чича са задължителни според мен.Трябва им малко игрово време.Нани също се надявам да влезне, вижда се, че въпреки много време отсъствие от терена не е загубил тотално форма и може да е доста опасен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
не знам кого смята да пуска стареца,само дано направим по-добър мач от днешния.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
След като е ясно, че няма как да бъде подобрен рекорда на Челси,смятам че няма да се хвърлим здраво в мача.И все пак се надявам играчите ни да ме опровергаят.Мача няма да бъде много лесен, защото на Челси им трябват тези 3 точки в битката за топ 4.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имам чувството, че тук, ако пуснем хората с по-малко мачове през сезона, ще направим по-добър мач от предишните няколко.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Неми дреми с колко,ще ги бием тези ШМЕЛСИ само да ги бием ама искам с резервите да ги треснем.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За съжаление очаквам слаб мач от нас.Надявам се да ме изненадат приятно,ама надали.След като вече сме шампиони,очаквам да играем без голяма мотивация.Въпреки това се надявам да ги бием,имаме да им връщаме достатъчно !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз пък си мисля, че ще си играем надъхано. Все пак чукотките са ни от вече едно почти 10 години голям съперник, така че място за подаръци няма. И тука едва ли ще излезем с много резерви. Най-много Клевърли и Чичарито да почнат, плюс евентуално Видич -ако е здрав до неделя. Кагава също очаквам да играе титуляр. Но хора като Де Хеа, Рууни, Перси, Евра, Рафаел, някой от Рио или Евънс и т.н вероятно ще са си титуляри и ще гоним победата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен ще излезем с РВП и Чичарито,който обича да им ръга голове,и евентуално по крилата нани и Кагава(дай боже де,че няма да изтърпя Валенсия с нови 90 минути).очаквам Клев да вземе някакво участие,и да е редом до Карик.Видич ако е готов няма да е зле и той да запише няколко минути.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Искам да видя хъса и мотивацията от мачовете с Мадрид, нищо че тази среща няма значение за нас. Нека им сложим прът в колелата за Топ 4 и да се гърчат до последно, заедно с артилиристити... :devil2: :mood (26):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И с 10 на 0 да паднеме не ми дреме, мачовете стават безинтересни вече.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трябва да и го върнем на тия, нищо, че мача е без значение. Дано видим в игра Клевърли и Бютнер, а защо не и дебют на някое момче от академията. Ван Перси да наказва също! :robin:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Уелбек с травма, Скоулс е готов

Сър Алекс Фъргюсън няма да може да разчита на Дани Уелбек за неделната среща с Челси от Висшата Лига - но се надява легендата Пол Скоулс да бъде записан в групата.

38-годишният полузащитник не е играл от победата с 4-1 над Фулъм на 26-ти януари заради упорита контузия в коляното.

Въпреки това мениджърът изказа желанието си Скоулс да се завърне срещу Сините, за да може да започне в титулярния състав в мача срещу Суонзи, който е последен домакински за сезона. Сър Алекс обясни и ситуацията с Неманя Видич.

"Уелбек пропуска мача в неделя," каза той пред репортерите на пресконференцията си в Карингтън. "Останалите са здрави. Скоулс и Видич тренират и вероятно ще включа Скоулс в групата, за да си върне формата. Много искам да играе в мача срещу Суонзи.

"Справихме се добре срещу Арсенал миналия уикенд и с оглед на положенията трябваше да спечелим. Челси също се борят за място в Шампионската Лига и ще играем с най-силния състав, който имаме на разположение.

"Челси играят фантастично през последните няколко седмици и се класираха за финала в Лига Европа. Ще стане хубав мач. Трябва да играем ентусиазирано и да му се насладим. Искаме да завършим силно един добър сезон."

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да става 18:00 че ми писна да чакам дано да спечелим този мач.Исками се да видя част от резервите на терена.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
#MUFC XI: Lindegaard, Rafael, Evans, Vidic, Evra, Jones, Anderson, Cleverley, Valencia, Giggs, RvP #CFC: Cech; Azpilicueta, Ivanovic, David Luiz, Cole; Ramires, Lampard; Oscar, Mata, Moses; Ba

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Защо ВАЛЕНСИЯ БЕ, ЗАЩО? Кагава втори пореден мач резерва.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С този състав единствено разбирам колко НЕсериозно се отнася Старчето към него... Кагава явно като Парк ще го налага... на пейката и рядка изява... Очаквам просто да ни бият...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
"Има три отбора, които се борят за две места в четворката. Уважавам и трите отбора и затова ще пусна най-добрия си състав. Казах на Венгер, след мача миналата седмица, да не се притеснява, и че ще играя с най-доброто в тези мачове".

:mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена