Jump to content
Pepinka

Arsenal - Manchester United

Препоръчани публикации

Защо се спира развитието на Клев? Иначе състава е доста стабилен може би единствено Клевърли на мястото на Джоунс и Видич на мястото на Евънс.

защото може би не е достатъчно добър?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
някой има ли представа от колко време не играл Клевърли да не се занимавам да ровя

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

защото може би не е достатъчно добър?

А Валенсия според теб достатъчно добър ли е, за да е титуляр всеки мач?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

А Валенсия според теб достатъчно добър ли е, за да е титуляр всеки мач?

няма алтернатива просто, аре спрете с тея дебилни постове..идиоти ли сте ??

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

няма алтернатива просто, аре спрете с тея дебилни постове..идиоти ли сте ??

Уелбек,Кагава, Гигс? идиота?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Можеше и по-добър състав в центъра, но щом е това... Не очаквам лесен мач, тия излизат с най-доброто и ще скачат за 3 точки... Х

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Уелбек,Кагава, Гигс? идиота?

ако ми кажеш кой от тях е дясно крило, ще ти издигна кандидатура за заместник на Фърги..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Състава е повече от стабилен, Нани сигурно му се дава последен шанс да докаже че има място при нас. Единствения минус е, че Джоунс отново е в центъра.Мястото му е при защитата и само защитата, но това не го решава той все пак..Дано доиграем сезона по шампионски и да покажем хубава игра.РВП поне с един гол!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

бе Валенсия напоследък си подобри формата.

Съгласен съм, че си я подобри, но когато играеше трагично беше неизменен титуляр. Просто ме е яд, че не се използва пълният потенциал на отбора, но САФ си знае най-добре.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Уелбек и Кагава лесно могат да играят на дясното крило.Виждали сме и Рафата,Джоунс,Карик да играят 1-2 мача там.Рууни също би се справил, РВП също тоя сезон няколко пъти не играеше на върха на атаката.Не е само Валенсия, от 40 играчи барем поне 2-ма да могат да се справят.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ако ми кажеш кой от тях е дясно крило, ще ти издигна кандидатура за заместник на Фърги..

Уелбек и Кагава могат и по-двете крила, все пак не са типични крила, че да играят само от ляво. Нани може да играе от дясно, съответно Гигс от ляво.. толкова е просто, ама нека, важното е да пишем малоумни коментари за бройката и Валенсия да "няма" алтернатива и да му гледаме пародиите цял сезон.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не вие пишете малоумни коментари ! Щом цял сезон играе въпреки, че е трагичен явсно има защо. Секи мач излиза състава и се почва не трябваше тва, а онова..Как така не сте треньори бе? ебати..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена