Jump to content
Pepinka

Arsenal - Manchester United

Препоръчани публикации

Излишно е Перси да се пуска. Вярно, от ФА задължават в такава ситуация да пускаш най-доброто, за да не подливаш вода на др отбори ама да излезне информация, че Перси е получил лека травма и така, което не е изключено де. В тоя мач ми се гледат Джоунс, Евънс, Смолинг, Линдо, Чича, Уелбек, Клев, Бютнер, Кагава, Ник...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Перси ще почне титуляр по две причини- Фърги няма да пропусне да натрие носа на а-налци, пускайки го да бъде почетен с почетен шпалир от играчите им преди мача, и от друга страна- трябва да си подпечата Златната обувка. Все пак води на Бейл с 5 гола, ма Тотнъм имат още 3 мача до края и макар едва ли Бейл да вкара 5 гола в тия 3 мача, за всеки случай на РВП ще му трябват още 1-2 гола докрая на сезона, за да е сигурен за наградата. Иначе и Рио и Вида ще играят като титуляри в центъра на защитата, поне тва каза САФ вчера на пресконференцията. Освен ако пак не е говорил ей-така, колкото да има приказка с журналята няква :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нас не могат да ни хванат, кой ни е най-добрия състав или че излизаме с резервите, щото всеки мач сме с различни титуляри :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/v/QKAPdB_4fu4

E тва ми се гледа днеска. Един от любимите ми мачове ЕВЪР.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Жервиньо ще ни накаже днеска :mood (17): Ще се хвърлят 100 процента, борят се за топ 4, обаче според мен ще ги изненадаме.Late winner на РВП.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Йънг направи ебати мача тогава..ако показваше 50% от тая игра и в другите мачове щеше да е супер :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Йънг ако не се контузваше толкова често,щеше сигурно и повече да поазва,отколкото в онзи мач срещу Арсенал,ама no luck.... Дано днеска Шинджи избухне!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ROBIN 1, WILSHERE 0 !!!

Абе по ми харесва - CLEVERLEY 1, WILSHERE 0, ама и така става.
А тая последната снимка е баш :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Перси ще почне титуляр по две причини- Фърги няма да пропусне да натрие носа на а-налци, пускайки го да бъде почетен с почетен шпалир от играчите им преди мача, и от друга страна- трябва да си подпечата Златната обувка. Все пак води на Бейл с 5 гола, ма Тотнъм имат още 3 мача до края и макар едва ли Бейл да вкара 5 гола в тия 3 мача, за всеки случай на РВП ще му трябват още 1-2 гола докрая на сезона, за да е сигурен за наградата. Иначе и Рио и Вида ще играят като титуляри в центъра на защитата, поне тва каза САФ вчера на пресконференцията. Освен ако пак не е говорил ей-така, колкото да има приказка с журналята няква :mood (17):

Точно по същите причини си мисля и аз, че Ван Перси трябва да играе днес. Това ще е велик момент.

А феновете им нека си реват, викат, тръшкат и каквото там още... Ще си останат с това само + поредният сезон с калъфките.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
United XI: De Gea, Rafael, Ferdinand, Evans, Evra, Valencia, Carrick, Jones, Nani, Rooney, van Persie Редактирано на от Exitence

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Arsenal: Szczesny, Sagna, Mertesacker, Koscielny, Gibbs, Arteta, Ramsey, Rosicky, Cazorla, Walcott, Podolski РВП,Рууни и Нани в игра.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Robin van Persie starts for Manchester United

Arsenal team: Szczesny, Sagna, Mertesacker, Koscielny, Gibbs, Arteta, Ramsey, Rosicky, Cazorla, Walcott, Podolski

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За какво по дяволите пак Джоунс в халфовата линия бееееее...... Клевърли няма ли да играе до края на сезона, кво? Искаше ми се и Кагава да играе ама..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Едно нещо си личи от състава - мача не е протоколен за нас.Излизаме за победа, с най-доброто.Бютнер и Клевърли са на пейката, Кагава също.Трите точки би трябвало да са наши, ще се радвам да ги унищожим са собствения им стадион.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
аз викам да играем с по 15 човека всеки мач, за да са доволни всички от състава !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Защо се спира развитието на Клев? Иначе състава е доста стабилен може би единствено Клевърли на мястото на Джоунс и Видич на мястото на Евънс.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена