Jump to content
Pepinka

Arsenal - Manchester United

Препоръчани публикации

Няма да забравя тоя младия коментатор по Диема на мач на Арсенал: " за какво им е на Арсенал Ван Перси,след като си имат Жиру " :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

No Gunn salute

Arsenal fans to turn back on champs and do a 'Poznan' if Man Utd get a guard of honour

ARSENAL fans are threatening to turn their backs on Manchester United if the champions are given a guard of honour at the Emirates on Sunday.

Supporters are ready to do a ‘Poznan’ and they have also warned former skipper Robin van Persie could get an ‘horrendous’ reception.

Fans’ forums were last night urging a boycott of the tribute by taking a leaf out of Manchester City’s book.

Many are annoyed by boss Arsene Wenger’s recent admission he knew United would win the title when he sold them the Dutch striker last summer.

Pete Wood, from Arsenal blog The Grove, warned: “Van Persie is going to get an horrendous reception.

“Every touch is going to be booed because no one can forgive him for the way he left.

“The club stood by him during his first seven years when he was always injured. Then he has one good season and suddenly he wants to leave.

“It was the way Van Persie manipulated the move and his lack of loyalty which has upset Arsenal supporters.”

The champions have traditionally been clapped on to the pitch the game after clinching the title. United did it for Chelsea in 2005 and for Arsenal back in 1991.

И всичко заради РВП :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Комплексарска история от отбор,който претендира да е сред "големите".

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
тоя отбор след продажбата на Анри хептен почна да се срива(а и не само на него,пресен пример РВП,ама то дори и по негово време си бе средняк).Честно казано дори да паднем(което не ми се вярва),все ще ми е тая,предвид титлата.Обаче от друга страна пък спечелването на титлата ще даде някаква "мотивация" може би,не знам

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нямам търпение да дойде мача с Арсенал,това си е дерби и се надявам да излезем напълно концентрирани и мотивирани за победа.Дано Перси им вкара гол много,ще се изкефя.Исками се да приключим този мач и следващият ни мач,който е с Челси с победа.Едно ШПАЛИРЧЕ от Арсенал да им е гадно и към шпалира да се поклонят на ХЕГЕМОНА :bow :bow :bow :bow :bow :bow :bow :bow :bow :bow :bow :bow

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен ще спечелим и този мач, трябва да ударим едно рамо на шпорите.Да върнем услугата, която ни направиха срещу Сити.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Sir Alex will play a strong team v Arsenal & says #mufc have "a duty to the other clubs chasing the champions league places."

Sir Alex is glad Arsene Wenger said his side will give #mufc a guard of honour on Sun after Utd doing the same for them at Highbury yrs ago.

SAF believes Dortmund will win the ch lge&on Lewandowski said "for anyone to score 4 in a game like that is a wonderful achievement." #mufc

И САФ вика за Дортмунд явно :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
САФ май по-добре да извика някой от Дортмунд,не да вика за тях. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Според мен ще спечелим и този мач, трябва да ударим едно рамо на шпорите.Да върнем услугата, която ни направиха срещу Сити.

Ква услуга те и нас джаснаха тоя сезон.

Челси трябва да е извън топ 4. Така трудно някой големи звезди биха дошли. Треньори също. Ама едва ли.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
То остана и да не ни направят ШПАЛИР.Очаквам в този мач да играем без напрежение след като сме смечелили титлата.Дано да видим в игра Чичарито,Нани,Бютнер.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Предвид спечелената титла,очаквам да не се хвърлим толкова сериозно в мача.И все пак ми се иска отново да ги разгромим по подобие на 8:2 :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Искам да попитам, само титулярите ли получават шпалир или целия отбор? Ще е жалко ако РВП не започне мача и играчите на Арсенал не го аплодират :blush: Редактирано на от Hellviper

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
^САФ е доказал през годините, че може да изненада със състава когато си иска, така че не бързай със заключението, че съм луд..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано излезнем 4-4-2 тоя мач, отдавна не сме играли с двама нападатели... тва 4-2-3-1 вече цял сезон го гледаме. Бютнер,Нани,Клев,Чичарито,Уелбек...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

^САФ е доказал през годините, че може да изненада със състава когато си иска, така че не бързай със заключението, че съм луд..

може, но няма как да не пусне Перси, точно в тоя мач!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абсолютно никакъв смисъл да се рискува някой селянин да реши да си прави име пред фенвоете като строши краката на Перси. А и не е изключено Перси да се изнерви от публиката и да свърши глупост. Няма никакъв смисъл да се рискува, а и Чико и Дани е хубаво да получат титулярните места, сега, когато всичко е решено.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Перси ще започне титуляр.САФ каза на пресконференцията,че ще излезе с възможно най-силният състав на разположение,а поне според мен той отдавна е загубил умението си да лъже или просто се е уморил.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще ги биеме, момчетата ще играят много спокойно със сигурност.А когато се чувстваме спокойни правим най-добрите мачове.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена