Jump to content
Pepinka

Arsenal - Manchester United

Препоръчани публикации

ШПАЛИИИИИИИИИИИИИР! ПЕРСИ ДА ГИ УНИЩОЖИ ТИЯ БЕ! Да ни целуне емблемата дано!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Шпалир, да целуват краката на Перси и да се снимат с него ( и титлата ). Ще показват снимката на внучетата си и ще казват: "Знаеш ли дядовото, аз играх едно време с един холандски футболист, който в последствие стана шампион на Англия, а аз не..." Тотнъм и Челси в 4-рката, това е..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За тия само едно - УНИЖЕНИЕ :glory (12): Редактирано на от BLINDER !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нека си бием тия мрънкалници на тяхната ливада и да изпадат от топ 4, че ми писна да реват само...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тия колкото и да ги бием,все им е малко.Само глупости пишат във форума си.Синдрома на средняка ги обхваща. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тия имат мн лесна програма и най-вероятно пак ще са в топ4 дори и да ги бием, ама искам е така с 3-4 гола разлика да ги победим за спорта. Амин.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Задължително победа и по възможност гол на РВП! Не заради Арсенал, те нямат нужда да им се трие сол в раните, защото са умрели горките достатъчно. Искам просто РВП да е голмайстор тази година! Иначе, дано Челси не са в топ 4, ако има как и топ 5 да не хванат, но това чак надали... :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ШПАЛИР ОТ ТЕЗИ и победа за нас никакво отпускане до последният мач.Излизаме концентрирано за победа в този мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
бе доколко ще сме концетрирани в мач без особено значение,пък било то и дерби,при положение,че титлата вече я спечелихме,не знам. при положение,че зъбатия май ще получи бан до края на сезона,РВп да мушка възможно най-много голове,и те така те.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Правят ни шпалир на техния стадион -> безценно ! И за да е пълно унижението ван Перси им набутва 2 гола и си тръгват посрани.След мача може да им дадем да се поснимат с титлата,че такова нещо отблизо не са,а и няма да видят скоро.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Powell , Lindegard, Clev , Scholesy(по възможност) , Nani , Chicho , Welbeck ...дано включи повече резерви та да е по-сладка победата ... А на кои им трябват 3,4 мача,за да вземат медал? :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За съжаление, вероятно ще излезем не с най-доброто и тия ще вземат точка, или 3. А ми се искаше да ги бием за пореден път и да ги спънем за топ 4, та да играят в ЛЕ тия капути малоумни. Даже чукотките са ми по-симпатични от тия, определено. Искам Тотнъм и Чукотка в ШЛ, та да плачат тия, да търсят майка си. Но няма да стане вероятно. Поне един шпалир на дюнерджийския си стадион дано ни направят. Ако не го сторят, ще са ебати злобните и комплексирани отрепки. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен няма да подценим мача.Това, че взехме титлата не значи, че ще играем протоколно.И Фърги го каза, можем да спечелим рекорден брой точки... в тоя мач Клевс и Бютнер примерно са задължителни.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
айде на шпалиритеее :champs (14): мача го чакам основно заради този момент :mood (15): и дано РВП бутне некое голче

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Powell , Lindegard, Clev , Scholesy(по възможност) , Nani , Chicho , Welbeck ...дано включи повече резерви та да е по-сладка победата ... А на кои им трябват 3,4 мача,за да вземат медал? :mood (36):

http://www.stretford-end.com/statistics/appearances/

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Във форума на безтитлените отново има надъхани за победа.Дано Перси затвърди голмайсторския приз с още един гол(или пет).Ако пък вдигне някой потник с надпис "8 years drought<8 months of greatness" ще влезе в историята.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще пляскат и ще се кланят докато шампионите минават!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нападателят на Арсенал Оливие Жиру си остава с наказание от три мача, след като Независимата комисия към Футболната Асоциация на Англия отхвърли жалбата му.

Жалко, ще ни липсва. Без него са по-силни..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена