Jump to content
StreetSoldier

Manchester United - Aston Villa

Препоръчани публикации

абе по въпроса с шпалирите ... от ФА задължават ли ги да ги правят? Могат ли отбори , които не ни харесват да откажат? Като Арсенал сега или дай Боже някой път и на лузарите им се наложи

Мисля,че няма написано правило за това,а се прави по-скоро като традиция и от уважение.От Арсенал трябва да паднат много ниско за да не го направят.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

абе то и мача с Уест Хям беше сигурен,но видяхме кво се случи..ние сме царе на омазването точно когато не трябва..но с оглед на това,че победа=титла може и да ме опровергаят :)

Винаги го правим по трудния начин, но утре верно, че победа=титла.Тъй, че да се стягат и да ги ошушкваме на много Вила.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мисля,че няма написано правило за това,а се прави по-скоро като традиция и от уважение.От Арсенал трябва да паднат много ниско за да не го направят.

Ясно. Е предполагам , че не биха го направили , макар че ако зависеше от българските им фенове ... :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Някой знае ли каква е най-голямата точкова разлика между първия и втория в края на сезона на ЕПЛ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Някой знае ли каква е най-голямата точкова разлика между първия и втория в края на сезона на ЕПЛ?

18 точки и се държи от нас.. 99-00. Завършваме сезона с 91 точки, Арсенал са 2-и със 73

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано утре изработят на РВП гол-два,че тоя канибала неска пак дръпна..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Утре да ги дерем тия и онези Шитни,да гледат как ликуваме,че този Манчини нещо много приказва..не му ли е малко неудобно да го... били по-добри кво било.ДРАЗНИ МЕ МНОГО ТОЗИ!!!!!!!!!!!!!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тука на вратата Линдегард, че му трябват 2 мача за да вземе медал.

Не е наложително. Линдегаард е втори вратар, а те по принцип си взимат медал, без значение колко мача имат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще има ли вярно такова нещо? Не се бях замислял. Би било ... Legen ... wait for it ... dary!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Кви звездички бе, тва да не ви е Италия :D

Само в Италия ли слагат звезди?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Почнаха и в Германия да слагат. У нас също се намериха по-големи католици от папата, които сложиха. За мен е пълна глупост и е абсолютно излишно да си разваляме емблемата със звезди. Шити ги сложиха не заради трите титли, а защото са измислен клуб с измислена история. Било за декоративни цели.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе смотани са тия звездички, я си слагай златната евблема отстрани и тва е. Редактирано на от Exitence

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И Вила имат звезда на емблемата, заради КЕШ-а навремето.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Звездички,лунички,т'ва да не ви е детска книжка за оцветяване. :mood (17): Една 20ка с колкото се може по-голям шрифт отпред,на мястото на спонсорското лого и да си знаят мижитурките.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Днеска един приятел ми разправя - А защо днес Старчето да не пусне резервите и да дадем живец на Вила, а следващият кръг да станем шампиони на Емирейтс... :07cce12ed8f53b0b: :mood (15):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тия па станали 3 пъти шампиони и накичили звезди.То на нашите екипи нема да има място за всички :) Аре неска прибавяме още 1 :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена