Jump to content
StreetSoldier

Manchester United - Aston Villa

Препоръчани публикации

Е, то остана и Вила да не бием у дома. Ако не успеем, то направо да им връчваме титлата на Сити, то бива простотия това нашето, но ще надминем всякакви граници. :mood (17): Сега сериозно - не очаквам силен мач от наша страна. Нямам съмнение в това, че ще ги бием, но не мисля, че ще стане с 4,5 гола и хубава игра, от която след мача трудно да намираме думи, с които да опишем играчите на терена. Надявам се да видим Шинджи титуляр! И то на мястото на Рууни. Първо, че изигра кошмарен двубой снощи и второ - това ще означава, че Кагава ще играе зад нападателя. Ако са заедно с Рууни на терена, то отново ще го гледаме на фланга.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз се надявам само да няма селски изпълнения от феновете с минутата на Стенли,че миналия път ме беше срам от отбора.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз се надявам само да няма селски изпълнения от феновете с минутата на Стенли,че миналия път ме беше срам от отбора.

Минута на Стенли изобщо няма да има, а и за въпросната случка - едва ли нашите фенове ще им останат длъжни, след като ония са правели самолети с ръце.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Т'ва реално ни е най-лесният мач от оставащите. Задължителна победа, надявам се на хубава игра и естесвно япончето да е титуляр след стабилният мач, който направи срещу "чуковете" . Не мисля, че ще имаме големи трудности, но нищо не се знае предвид факта, че играем доста слабо от мача с Мадрид.
Вземем ли мача се приближаваме още повече към мечтаната титла!
Шансовете за шпалир на Емирейтс остават.

Минута на Стенли изобщо няма да има, а и за въпросната случка - едва ли нашите фенове ще им останат длъжни, след като ония са правели самолети с ръце.

Именно.

Глупаво е да се гледа само от едната страна на монетата. След като ония правят самолети, най-нормалното нещо е нашите да отвърнат.
И впрочем освиркалите минутата са малка част от феновете. Не знам къв трябва да си , за да се срамуваш от това.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам Вида ли ще пази Бентеке, но със сигурност Вила ще се мъчат да се опазят от Вида. Но напразно, те са си с постоянен абонамент при него. :D Една скромна победа, нека не ги спираме толкова брутално, все пак. Ако може нали ... Иначе ще се радвам да видя Линдегаард най-накрая. Уелбек е задължителен в този мач, според мен. Очаквам нещо подобно: Линдегаард - Джоунс* Рио Вида Бютнер** - Валенсия Клевс Карик Уелбек - Кагава - Робин * В случай, че Рафаел не е на разположение. Дано е. ** Не ми се вярва особено да направим чак такива промени в защита, ако не се налага, разбира се. По-скоро ми се иска да видя Бютнер в този мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Време е Еванс да играе, не е играл от 2 месеца вече, преди това ни беше най-стабилния защитник. Искам да вида нещо такова: Де Хеа-Рафаел-Вида-Еванс-Евра-Карик-Клевърли-Нани-Кагава-Уелбек-РВП Рууни на пейката.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рууни на пейката ама друг път, ако след един трагичен мач заслужава да е на пейката... РВП като изигра едно 6-7 безлични мача, кво значи тва и той ли трябваше да е на пейката? Точно на ОТ с нашата игра Рууни ще ни е супер полезен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Рууни на пейката ама друг път, ако след един трагичен мач заслужава да е на пейката... РВП като изигра едно 6-7 безлични мача, кво значи тва и той ли трябваше да е на пейката? Точно на ОТ с нашата игра Рууни ще ни е супер полезен.

Само дето не е от един мач в тази никаква форма... Определено НЕ заслужава да започне мача, а Кагава в центъра зад Ван Перси ще пасне екстра за този мач. :mood (36): :mood (15):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рууни да не започне като титуляр, при положение, че е здрав.. и то на ОТ.Най-малкото след тия спекулации за бъдещето му и въпросителните около него със сигурност ще започне титуляр, не се залъгвайте.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Рууни да не започне като титуляр, при положение, че е здрав.. и то на ОТ.Най-малкото след тия спекулации за бъдещето му и въпросителните около него със сигурност ще започне титуляр, не се залъгвайте.

Bitch please, мача с Реал.
Иначе кво, несменяем е викаш? Дай да играе абсолютно всеки мач въпреки, че се представя отчайващо за сметка на играчи които биха били по-полезни от него на терена? Пейка, амин! Редактирано на от adr

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В случай, че това за ПСЖ не е вярно, а аз съм сигурна че не е ... мислиш ли, че на някой от клуба и особено пък на сър Алекс му пука за някакви си спекулации и глупости? И това да е причината или една от причините да пусне Рууни въпреки лошото му представяне? Едва ли. Не мисля, че Уаза ще започне този мач. Няма да му е за първи път да гледа мача отстрани, защото не е във форма. Няма сигурни, несменяеми титуляри. Щом и на Евра му се уреди почивчица на няколко пъти този сезон. :D Редактирано на от Lanna

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Евра почиваше не защото е слаб, а щот просто и той е човек и трябва да почине

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Евра почиваше не защото е слаб, а щот просто и той е човек и трябва да почине

Е, не е като да не му се подобри формата след поиграването на Бютнер, все пак. :blush: Поне аз виждам разлика от представянето му през миналия и този сезон. Конкуренцията му се отразява добре.
На Рууни също може да му е от полза един мач почивка. Да му се върне малко познатия хъс за игра, защото в сряда определено липсваше.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
еми да де..аз не съм казал, че Евра е слаб, а точно обратното..играе много добре и има видима разлика от миналия сезон, не знам дали е само заради Бютнер, въпроса е, че е друг Евра в сравнение с миналия сезон

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Десо, къде го видя Нани, че аз разгледах снимките от тренировката и нещо не го видях?! Ако ти се е обадил да ти каже - излъгал те е. :mood (17): Иначе нашите много щастливи и ухилени на тренировката /Валенсия също! Ама той на тренировки щастлив, като дойде сериозната част - к`во ще да става няма усмивки, няма нищо. :mood (33): Поне за титлата да пусне някоя да го щракнат за спомен. / , само сър Алекс бетон, гледа лошо. 8) :blink: Е в гръб никога нямаше да го позная Андерсон. Освен по косата де. :mood (17): Наистина е отслабнал и то много. Сега си е идеален. Да не мърда повече и да се опазии от контузии.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Баси, март месец смятах до Вила вече да моцжем да си позволим едно лежерно мачле и да им дадем малко въздух, а то - важен мач и за тях и за нас.

Ще гледам с голям интерес мача, но ако играем като с УХ Ич, ма Ич няма ни е лесно.

:blink: Е в гръб никога нямаше да го позная Андерсон. Освен по косата де. :mood (17):
Наистина е отслабнал и то много. Сега си е идеален. Да не мърда повече и да се опазии от контузии.

Не е, циганче си е, ма от това вече няма оправия :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Иначе нашите много щастливи и ухилени на тренировката /Валенсия също! Ама той на тренировки щастлив, като дойде сериозната част - к`во ще да става няма усмивки, няма нищо. :mood (33): Поне за титлата да пусне някоя да го щракнат за спомен. / , само сър Алекс бетон, гледа лошо. 8)

Той само на теб може да ти се усмихне. :mood (26):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма отпускане, няма подценяване. Да излизат за 3-те точки и напред към 20-тата!!! :champs (18):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
34 кръг - трябва да вземем титлата.На ОТ ще е яко празненство утре, само трябва да си играем нашата игра! 20 IS COMING!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена