Jump to content
StreetSoldier

Manchester United - Aston Villa

Препоръчани публикации

Тоя мач мислех, че ще е Х ама след днешния Х, сме длъжни да го спечелим! Тъпото е, че мача е в понеделник и имам някво лошо предчувствие :@! К*р за мачовете в понеделник!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тука вече не мисля ,че ще имаме проблеми. Победа без кой знае колко усилия, и след т'ва шпалир на емиретс0 Ама като се замисля първият мач здравата ни затрудниха. Дано сега няма гафове. Излизаме с максимално силен състав, няма за къде да пестим сили. Редактирано на от GiGsI

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Този Бентеке не трябва да му се дава да шава..

Видич трябва да повтори представянето си от днес... Трябва да бъде спрян тоз.

3 точки просто... и същевременно да видим дали Тотнъм ще играят силно срещу Сити и дали ще съумеят да спечелят точка поне...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Задължителни 3 точки тука.Ако Тотнъм измъкне поне X от Шити,А*алците ще ни правят шпалир.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тотнъм ако бият и ние също ще... Бе нека си гледаме в нашата паница и си спечелим нужните точки!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не си мислете,че с Арсенал ще е лесно,не ми се коментира през мач,защото все пак сега си играем с Вила,но видях няколко коментара и заради това реших да се включа.Те са домакини и се борят здраво за топ 4,а като се вземе факта,че в дербита формата не важи(а като виждам и нашата напоследък) то мача с тях, хич няма да е лесен.Със предстоящия мач се надявам да направим една шампионска игра и да нанижем няколко гола.Виждам Уелбек с гол :))

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Задължителна победа. Да се стягат и да покажат това, което искаме да видим- безпощаден и безскрупулен Юнайтед. Шити кога им е отложения мач, другата сряда ли ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Задължителна победа тук Вила са доста колебливи в защита и там трябва да нанесем своя удар.Но защо мача пак е в понеделник това да не е някаква шега.Имам лошо предчувствие неми харесва,че играем в понеделник.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Отнасяме ги тия с резултат, че откога не сме гледали как отбора ни мачка някой целия мач.. Добре е, че мача е в понеделник, така имаме повече време за почивка, не знам откъде ви хрумна това с понеделниците. Дано и Тотнъм ударят рамо, та ако се издъним(което е почти невъзможно), да не се налага да треперим до края. :glory (26):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тея ще се хвърлят здраво,все още са в битката за оцеляване.Очаквам някъв тежък мач,подобен на вчерашния.Само дано резултата е друг.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Има големи шансове Бейл да НЕ играе срещу Сити. така че тоя мач го отпишете.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
аз пък ако зависи от мене винаги ше играем през седмицата късно вечер,тия съботните и неделните мачове от обяд са тежки за гледане за човек,който е излизал в петък или събота вечер :mood (17): екстра си е датата и часа! бием и след тва ше ни трябва само още 1 победа от 4 мача за титлата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И това при положение,че Ш*ти спечелят всичките си мачове до края,което не ми се вярва да стане.Още Тотнъм тоя уикенд ще ги довърши.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
След хикса с Уест Хям в този мач срещу Вила сме задължени да спечелим трите точки.В първия мач ни озориха и трябваше да ги обръщаме.Дано сега не се стига до това и да си спечелим мача спокойно.Най-много трябва да внимаваме с Бентеке.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Защитата и най-вече централната двойка трябва да са на ниво и да опазят Бентеке. С оглед на никаквата форма на Рууни ще е добре да седне на пейката. Най-добрият вариант в офанзивен план би бил Валенсия - Кагава - Нани - Ван Перси. В този си вариант, както Кагава започна да загатва потенциала си ще има големи главоболия за и без това слабата защита на Вила.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена