Jump to content
Viper

West Ham United - Manchester United

Препоръчани публикации

На мен ли така ми се струва, или състава е същия като срещу Стоук?
Иначе, да, за пореден път ще се мъчим с Валенсия...

Само Рафаел не игра.
Пак Валенсия, писна ми да го гледам, Нани няма ли поне да поиграе малко преди да го изхвърлят

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Валенсия ако получаваше заплата за всяко точно отиграване щеше да проси по улиците.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да,ама от миналия сезон щеше да е спестил нещичко :mood (17): Редактирано на от Manchester7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано Кагава не е забит отново по крилото, не му е там мястото и това е.. Иначе супер състав, стабилна защита, силен център, Нани на мястото на Валенсия и щеше да е супер, но явно ще си ходи и тва е..Бой по тия ! :champs (18): Редактирано на от Hellviper

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Какво става с Андерсон,контузен ли е или треньорска?

Приготвя си багажа за лятото, а и сигурно още не му е спаднала храната, все пак имаше рожден ден преди 3дни, хапнал си е торта човека :mood (17): .

Валенсия ако получаваше заплата за всяко точно отиграване щеше да проси по улиците.

:mood (22):

Състава е чук, Нани е пътник, щом седи резерва на Валенсия..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Валенсия :facepalm: Чик чирика където прави супер сезон няма място в състава ,а хондурасеца с какво си е заслужил да бъде незаменим титуляр не знам. А дано ме изненада с някое голче или асистенция ама надали... Очаквам силна игра от Кагава-Рууни-Перси в тях ми е надеждата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
(Почти) Солиден състав. Яд ме е, че Кагава пак е забит на тва шибано крило... До кога така бе майка му деба, ДО КОГА?! :@ Валенсия титуляр... Е за какво? Пак ли ще ни пили нервите... Защитата в този мач, и най-вече Рио и Видич трябва да изядат с все парцалите онова дърво с №8, че иначе много главоболия ще има. Дано си вземем мача...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена