Jump to content
StreetSoldier

Stoke City - Manchester United

Препоръчани публикации

Антонио на бека, Джоунс при Карик - другите яко напред! .. поне така ми се иска де

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз имам известни колебания отностно това как ще са подредени.От една страна,Валенсия може да е бек,за сметка на Джоунс,който да партнира на Карик в центъра.Другата е Карик да е сам в центъра,Рууни пред него и по двата фланга хондурасеца и японеца.На пръв поглед е добър състава с много мощ в предни позиции,но да видим.. Редактирано на от w00t

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много офанзивен състав, харесва ми.До последно се надявах да видим Нани, но явно ще си ходи и тва е .. Кагава ще му е трудно срещу тия дървета, дано блесне с някоя асистенция и се опази от контузии. Интересно ми е дали Карик ще е сам в центъра или Рууни ще е до него ? Ще видим, чака ни тежък мач, който задължително трябва да вземем, за да не си направим живота труден !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако Кагава пак играе на крилото по-добре да не го бе пускал... Не разбра ли Старчето, че там му не е мястото, а зад нападателя... Бахти тъпата работа... Време е да покажат по-добра игра нашите и да спечелят днес след 2 поредни загуби. Една суха мрежа също ще е добре да направим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нани, Рафаел ???????????? Какъв Чичарито, малеееее ужаааааааааааас........

Ебати тумора

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Съставът е чук, яко бой по тия. Излизаме мноу офанзивно!

Ебати тумора

Пълен паразит е тоя.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя сам го забелязал, че се появява само, за да хейтва било то състав, някой футболист и дори САФ .. :facepalm: Manchester United Subs - Lindegaard, Evans, Smalling, Buttner, Giggs, Cleverley, Welbeck Нани не е в групата дори, както казах лятото си отива. Редактирано на от Hellviper

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кагава пак крило... Т'ва ми напомня за една история, дето няква американка си зела под наем кола и карала 220 км на 2ра, щото мислила, че е автоматик и после от тая кола нищо не ставаше... Япончето го мъчим по същия начин..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ернандес забит напред, зад него другите с постоянни ротации... РВП даже може да е изместен отляво.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена