Jump to content
StreetSoldier

Stoke City - Manchester United

Препоръчани публикации

Тоя мач падаме - типично в наш стил! Ще се опитаме да завържем борбата до последно и да го правим по трудния начин отново.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
След загубата от Сити сме длъжни да спечелим мача, но като нищо може и да направим някой равен или загуба.Важно е да спечелим мача,независимо как.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Останалите мачове до края на сезона победи, ама тоя мач или равен или загуба гаранция. Само да не играе Гигс пак и то 90 минути че ще се гръмна Редактирано на от Producenta

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Останалите мачове до края на сезона победи, ама тоя мач или равен или загуба гаранция. Само да не играе Гигс пак и то 90 минути че ще се гръмна

Тоя мач не се ли спечели ще се трепери до края. Да станем пак за смях като миналата година.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

тоя мач ми напомня за един с Уигън от края на миналия сезон :mood (17):

Там съдията хубаво ни оряза(нередовен гол за ония+недадена дузпа за нас),но ми се струва,че тоя път няма да има нужда.Шокиран съм от настроението и желанието в отбора и по-точно от липсата му.Нали за*бахме ФА къп за това?Да гоним някакви рекорди,които след максимум 5 години ще бъдат подобрени(дай Боже от нас).

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тегав ще е мача, дано нашите най-накрая покажат добра игра, че ми омръзна да ги гледам толкова трагични. Почивка за РВП, както казахте, много мачове му се натрупаха, дано Чича и Рууни стартират. Надявам се и Нани да получи шанс, също и Валенсия. Айде бием ги тия дървари !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нямам търпение да видя каква глупост ще направи пак Сър-а със състава и как ще им подари мача на тия отрепки :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нямам търпение да видя каква глупост ще направи пак Сър-а със състава и как ще им подари мача на тия отрепки :mood (36):

:shocked:
Епа ходи ти вместо него , пък дано не объркаш състава, както той ще направи. . Деба форумните философи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бием ги тия дървета и ни остава 1 крачка по-малко до титлата.Няма кво да му мислим,крайно време е да стъпим на крака.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А аа това ме разби не знам дали ще можете да го отворите ако не кажете да го кача тука да видите за какво става въпрос
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=555...e=1&theater

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Видич остава под въпрос

Неманя Видич остава под въпрос за гостуването на Стоук Сити в неделя.

Сърбинът получи контузия при победа с 1-0 над Съндърланд, която не му позволи да вземе участие в мачовете срещу Челси за ФА Къп и Манчестър Сити във Висшата Лига. Въпреки това Джони Евънс може би ще се завърне за гостуването на Британия Стейдиъм и ще спори за място в центъра на защитата с Рио Фърдинанд и Фил Джоунс, който беше избран за играч на мача срещу Ман Сити.

"Надяваме се, че Неманя ще започне тренировки днес, но най-вероятно няма да бъде на разположение за неделя", заяви Сър Алекс пред MUTV. "Поне Джони трябва да се завърне, което е положителна новина за нас."

"Крис Смолинг започна на тича и не е далеч от завръщане в игра. Фил се представи фантастично в дербито, а това бе едва четвъртият му мач като централен защитник този сезон."

"Той може да играе на много различни позиции и ще се превърне в изключителен футболист."

Сър Алекс е решен неговия отбор да се възстанови от загубите от Челси и Сити и да се завърне на пътя на победата срещу Стоук.

"Не искаш да губиш дерби мачовете. Казвал съм това много пъти", каза мениджърът. "Те отбелязаха късен гол и това не ни даде много време да отговорим."

"Въпреки това, не трябва да позволяваме това да ни повлияе. Знаете на какво е способен този клуб, а ние познаваме добре историята си. Знаем, че можем да се възстановим от разочарованията и ще го направим отново."

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Време е да разсечем нещо,а тея дървета не може да са по-подходящи,победа с разлика и къв е тоя измислен час 4 и 5..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако тая статистика, дето гледам е вярна, последния път когато сме паднали от тях в първенството е било сезон 82/83... Иначе срещу тях: 08/09 - дубъл 09/10 - дубъл 10/11 - дубъл 11/12 - победа на ОТ и Х на Британия 12/13 - 4-2 на ОТ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
тегаво ще е,ако се опазим при статичните им положения,не виждам що да не ги ударим.те са в супер слаба форма,ама то и нашата не е цвете за мирисане,но все пак си мисля,че ще успеем да измъкнем 3-те точки.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
MUFC; De Gea, Vidic, Evra, Jones, Ferdinand, Kagawa, Carrick, Valencia, Rooney, Hernandez, van Persie.

Интересна формация,2ма нападатели и един потенциален такъв.Кагава дано се разпише. Редактирано на от w00t

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Състава е бомба.По-добро няма къде да намерим.Очаквам вече РВП да се отпуши и да бием с 2-3 гола разлика...време е вече!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Евалата на Фърги. Срещу тия опълченци трябва да има възможно най-много нападатели, а и мисля, че Карик в центъра ще е напълно достатъчен, за да пребори халфовата им линия. Тръгваме с рогата напред и очаквам 3 точки, но със сигурност ще ни е трудно. Дано не допуснем гол, че ще стане лошо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Валенсия бек? :drool: Клевърли не е във форма така, че очаквано няма да започне, а и срещу тия дървари Джоунс е по-добрия избор. Само Ернандес малко ме притеснява с РВП като двойка? Можеше Нани да поиграе малко.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена