Jump to content
SoME Aluko

Футболни тениски - колекция

Препоръчани публикации

Здравейте, Пускам тази тема за да видя какви колекционери има във форума Аз принципно съм на 18 и събирам от около12-13 годишен и засега наброяват 56-57 Имам на Юнайтед от Олд Трафорд купена даже Предимно имам на английски отбори - Хъл Сити 6 тениски,Ман Сити ,Ливърпул ,Челси ,Астън Вила ,Уест Хям ,Портсмут , Лестър , Нортхямптън,Англия,Уулвс,Шефилд Юн и не ги помня другите Носени имам на Скот МакДоналд на Австралия,Илиян Мицански на Кайзерслаутерн и на Стефан Велев на Берое Национални имам много - Дания,Македония ,Англия,Израел,Алжир,Тунис , Сенегал ,Нигерия ,Холандия и не се сещам всички Интересно ми е друг ,който събира тениски какви има :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Утре ги вадя и правя снимка на всички :) Обещавам !

Без тези на Сити,Пуул и Челси :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ето снимките
Няма ги на Марсилия и Лестър Сити , защото са за пране :mood (17): :mood (17):
http://pachh.snimka.bg/sports/teniski.743203 това е част , но сайтът е малко скапан и не са всички

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако някой иска даже имам една на Ван Перси на Холандия чисто нова не съм и късал етикетите даже

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Интересна колекция, но все пак в крайна сметка на кой отбор симпатизираш? Защото ми се струва странно да си фен на Юнайтед или Барса и да имаш тениска на лузърите или Реал. :D Аз като малък също си купувах разни, имам на Роналдиньо с Барса една, на Рунката като 8 в Юнайтед, на Челси, на Кака и на Торес с Испания.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
като гледам симпатизира на митко бербатов

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фен съм на Хъл Сити , но от играчите свързани с Юнайтед любим ми е Бербатов . Затова и на Хъл тениската ми е най-голямата гордост :mood (17): заедно с тази на Австралия,носена от Скот Макдоналд

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Моя въпрос е дали от едно място си ги купувал повечето или от всекви места. Абстрахирам се от факта, че вероятно имаш и много подарени. Иначе тея на Хъл и на Валенсия са много добри + холандската.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
имам около 5 подарени останалите съм си ги търсил по Англия , фенмагазини , разни сайтове като продавалник даже и от Славейков имам една , а на Скот Макдоналд ми е от един египтянин за 20 паунда и прах за пране :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Впечатляваща колекция :) Аз от своя страна мога да се похваля само с няколко тениски на Юнайтед, и 1 на България .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ахахха, и аз познавам един фен на Хъл, мислех, че е единствения в България :mood (17): Евала, много готина колекция имаш, благородно завиждам. Аз имам само 3- една на Скоулси и една на Давид Вия от времето във Валенсия, плюс на ЦСКА един екип от преди вече 8-9 години, шампионския за 30тата. Сега след сезона ще си взема екипа на Юнайтед от тая година, щото ще е шампионски, само не съм решил още с името на кого да си поръчам фланелката. Вероятно ще е Карик, ма ще го реша до края на сезона.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз имам екип на Зидан, като играч на Реал ама бая ще ми е малък вече... :D Плюс екип на Рууни още като беше №8 в Юнайтед, 2 на Роналдо, 1 екип на Бербатов, 1 екип на Испания и сега новото ми попълнение - резервният екип на Юнайтед за този сезон, белият на Ван Перси.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена