Jump to content
Viper

Manchester United - Manchester City

Препоръчани публикации

Карик сам в центъра........... Гигс не го броя... сдадохме центъра още преди да е почнал мача, първия състав със Джоунс като халф беше 200% пъти по-добре

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не мисля, че сме го сдали преди мача.... мене пък втория състав ми допада повече от първия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Отново това недоразумение Йънг.. дано все пак ни опровергае, айде мачкайте синята сган ! :glory (31):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много, много, много силна резервна скамейка имаме.Изключително съм щастлив да видя Гигс титуляр.Рууни също беше време да започне заедно с РВП като титуляр.Дано и двамата се разпишат. Сити също са с много яка централна линия, не смятат да губят мача и Карик и Гигси ще трябва д асе борят с Милнър,Бари и Туре. Имам някакво чувство, че ще ги отнесем с едно 4/5:0, ама да не урочасам мача. :glory (16): :glory (31): :glory (31):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сити излизат с Туре, Бари и Милнър,добавяме и Силва, ние им противопоставяме Карик и Гигс в средата. Защитата трябва да е на много високо ниво в тоя мач, щото ще имат много работа. Дано си вкараме положенията. Поне пейката ни е силна - Lindegaard, Buttner, Valencia, Nani, Cleverley, Kagawa, Chicharito

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Още нещо, дано най-накрая Перси прекъсне сушата си, а какъв по-добър начин да го направи освен срещу арабите ..! Дано играем нашата си игра, стабилно в защита, в атака си имаме Рууни и РВП, Уелбек ще помага с пресиране, а Йънг колкото и куц да е, все ще направи едно добро центриране :mood (20):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И равен да е пак добре.Само да не стане така,че още от началото на мача да играем за тоя равен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не ми харесва 2рия състав..без Видич, Гигс срещу Туре..хич ме ми харесва,трябваше Джоунс да е в средата да захапе негъра..аз лично вече съм песимист,за мен това е сбъркан състав,дано да греша!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В центъра сме доста ялови. Там Сити определено ще имат надмощие и нищо чудно от там да вземат превес. Може би щеше да е по - добре Клевърли на мястото на Гигс, а Нани на мястото на Йънг, но да видим. Може и Фъргюсън да ни изненада приятно. Само някой от Джоунс или Фърдинанд не се контузи, че тогава яко ще го загазим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ква е тая халфова бе... Пффф... Хич не ми вдъхва доверие в сравнение с тяхната... Карик сам срещу толкова народ и най-вече ЯЯ... Песимистичната ми прогноза направо се затвърди с тоя състав... Халфовата направо неам думи. Дано Господ е с нас! Редактирано на от Todorov_

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А тоя дебилния даже и на стадиона са го пратили, тоя не трябва да е на по малко от 1км от трафорда!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще го играем на контра. Почти нямаме шанс да превземем средата на терена. Да се отпушва Робин, Рууни и той да се раздаде и да продължи головата серия и те така!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена