Jump to content
Viper

Manchester United - Manchester City

Препоръчани публикации

Абе само да не е 1-6..... Като знам как обичаме да си правим сезона труден, нищо чудно тая преднина да я пропилеем... Редактирано на от HaCko88

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз се съмнявам да свършим с такава преднина, но дано не се стопи много, за да не почнат да ни заливат с глупости разни кретени от медиите. Иначе...
Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз вече нямам търпение! Надявам се да не излизаме и да се защитаваме, а да излезем с желание да ги смачкаме !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз пък мисля , че ще го караме типично по "нашенски" като в по-голямата част от дербитата , досега , през сезона .. започваме с 1 , може би дори 2 гола 1-вото полувреме , които може би ще ни бъдат върнати .. :mood (17): Но както и да се развие мача , съм сигурен , че ще сме краен победител! Рядко си позволявам да приказвам много-много преди мач , щото обикновено в такива случаи сякаш за дето не си си траял се преебават нещата , но си мисля , че сега няма да е така ... Бием ги , майка им да еба!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чакаме състава! Единствено се надявам защитата да продължи със стабилното си представяне и допусне евентуално максимум 2 гола, а останалото вече е в ръцете на атакуващата мощ. Не трябва да губим този мач!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

http://www.manutd.com/en/News-And-Features...city-derby.aspx

Много добро видео на официалния сайт :)

Много е голямо наистина, напълни ми душата, особено, когато стария каза "I'm a dinosaur, I absolutely am, but what I am is a winner".

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Миналия сезон при 1-6 бях на стадиона ... искам отмъщение тая вечер!!! :devil3:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Миналия сезон при 1-6 бях на стадиона ... искам отмъщение тая вечер!!! :devil3:

Пешо ти ли си?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
United XI: De Gea; Rafael, Rio, Jones, Evra; Young, Carrick, Giggs, Welbeck; Rooney, van Persie Subs: Lindegaard, Valencia, Hernandez, Nani, Cleverley, Kagawa, Buttner TEAM NEWS: Hart, Zabaleta, Kompany ©, Nastasic, Clichy, Barry, Yaya Toure, Milner, Silva, Nasri, Tevez Редактирано на от Thirteen

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ОБНОВЕН!

United XI: De Gea; Rafael, Rio, Jones, Evra; Young, Carrick, Giggs, Welbeck; Rooney, van Persie

Subs: Lindegaard, Valencia, Hernandez, Nani, Cleverley, Kagawa, Buttner

Man City: Hart, Zabaleta, Kompany, Nastasic, Clichy, Barry, Y Toure, Milner, Silva, Nasri, Tevez Редактирано на от Exitence

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Пешо ти ли си?

Да, Дидо :D Ай тръгвай към Акропола, че не издържам вече! :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кагава на мястото на Гигс/Уелбек и щеше да е перфектно, ама и така е силен състава

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не го водят,като официалния състав този в редкафето,но предполагам че ще е той,с 1-2 разлики.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
CONFIRMED MUFC XI:

de Gea

Rafael
Ferdinand
Jones
Evra

Welbeck
Carrick
Giggs
Young

Rooney
van Persie Редактирано на от w00t

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
de Gea Rafael Ferdinand Jones Evra Welbeck Carrick Giggs Young Rooney van Persie

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена