Jump to content
Viper

Manchester United - Manchester City

Препоръчани публикации

"Wayne and Rafa have started training this morning," stated Sir Alex. "Which is good news.

"Hopefully, they will be fine by Monday. Jonny Evans and Nemanja Vidic are not there yet but, hopefully, they will start training maybe tomorrow or Saturday morning. We have a little bit of time on our hands to get most of the troops ready for the game."

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Понякога си мисля обаче, че може би ще е добре 5 години да не печелим никакви трофеи, колкото и мазохистично да звучи, тогава ще се очистят всякакви форуми и сайтове от фенове с много високи изисквания. :)

Е то по тая логика ,трябва да излизат секи път ,все едно отиват на полето да поритат.А защо да не се говори за требъл.Юнайтед е гранд ,не средняк дето си брои точките да си запази статута в лигата.А и момчетата показаха в началото на сезона че искат много повече от лигата.Заради това и много хора таяха надежди ,че ще постигнем много.Да не мислиш че те не са го искали.За ШЛ няма да коментирам те са ясни.Там май не е въпроса дали ще вземем титла ,а дали ще ни разрешат да вземем.Но за мен целта на отбор като Юнайтед трябва да е да доминира в Англия.Така че ,не мисля че купата на Англия не трябва да е приоритет,напротив.А и не си пожелавай 5 години без титла ,че тогава и ние трябва да чакаме шейхове, щото няма да остане грам класен играч в отбора.Не забравяй ,че футбола е пари ,а не печелиш ли няма пари няма заплати няма играчи.....нататък не ми се мисли честно ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Понякога си мисля обаче, че може би ще е добре 5 години да не печелим никакви трофеи, колкото и мазохистично да звучи, тогава ще се очистят всякакви форуми и сайтове от фенове с много високи изисквания. :)

Това ако го прочета от още някой потребител у форумО и ще се изповръщам, честно..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нямам търпение вече да идва понеделника и да почне мача със Сити.Дано покажем добра игра и да спечелим този мач.Не се съмнявам в победата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
---------------DDG--------------- -----Rafael--Vidic--Rio--Evra---- -----Jones---Carrick---Cleverley- --------Rooney----Kagawa------ ----------------RVP--------------- or ---------------DDG------------- -----Rafael-Vidic-Rio-Evra----- --------Carrick-Cleverley------ ---Welbeck-Kagawa-Rooney--- ---------------RVP--------------- Дано видим е нещо такова :happy:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Искам тоя мач да го изиграят все едно от тва им зависи живота,искам дубъл над тея,двуцифрена разлика в точките и да разберат,че титлата им от мин година е била щастлива случайност за 1-ви и последен път в живота Редактирано на от Glorious Dogg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В моментната ни форма загубата няма да е нещо,което лично да изненада мен.надявам се завръщането на Рууни и Рафаел да послужи за някаква(пък макар и малка) мотивация за отбора,и в понеделник да излезем да си подпечатаме титлата с нови 3 точки.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
не 5, а 10 сезона без да спечелим нищо. Това заслужавате повечето тука. Дано след края на сезона да се откажат САФ, Гигс, Скоулс и Глейзър да ни закрият, че да изпаднем дори... Юнайтед е много повече от титли, купи и медали...запомнете това!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

не 5, а 10 сезона без да спечелим нищо. Това заслужавате повечето тука.
Дано след края на сезона да се откажат САФ, Гигс, Скоулс и Глейзър да ни закрият, че да изпаднем дори...
Юнайтед е много повече от титли, купи и медали...запомнете това!

;) ФАКТ Редактирано на от The_Champion13

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гигси е зъдлжителен тука.Просто за една огромна радост на целия тим имаме РАЙЪН ГИГС в отбора, а тва е адски много.На 40 години и пак най-креативния играч н целия център... дано почне мача.А и Скоулси ако се включи ще е ток и жица всичко.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
бе аре па като почне некой с тва дано не спечелиме титли 5 години,10 години,50 години,не били важни успехите,глорихънтърчета,у-а,ахахаха аз пък искам всяка година да сме шампиони и да взимаме колкото се може повече трофеи и да играем минимум финал на ШЛ всеки сезон,пък не се чувствам "глорихънтър" :) за Юнайтед съм от 8-годишен,когато нито имаха кой знае кви успехи,нито съм разбирал нещо от отличия,турнири и глупости. много ясно,че ше си подкрепям клуба и ше искам да печели възможно най-много купи,тва е съвсем резонно. точно постоянната жажда за успехи направи Юнайтед тая машина,нито сме имали благодетел тип Абрама или тоя на Сити,нито имаме цялата държава и цялата УЕФА зад нас като uefalona и uefamadrid. постоянното печелене на трофеи задържа Юнайтед навърха и ако беше направено малко повече от страна на Глейзър през тия години сега щеше да сме ПОНЕ +2 ШЛ отгоре и 2-3 ФА и 2 Премиърлийг,не изтискахме на макс доминацията ни и това е факт,хаха. все едно да кажеш на некой родител - ти си глорихънтър,щом искаш детето ти да получава най-много ахаха или неква такава тъпотия :mood (15):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Всички искаме да взимаме трофеи всяка година. Разликата е, че някои от нас, ако една година не вземем, почват да плюят играчи, треньор, отбор и всичко. Пък други го приемаме по-спокойно, защото знаем кои сме и как ще отговорим на всяко предизвикателство. Ама тези, дето драматизират и плюят дразнят, затова и казах, че понякога се изкушавам да си помисля такова нещо, че един период без титли ще пречисти доста фенската ни маса. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това с пречистването не е вярно - само вижте кви наноси има сред феновете на Арсенал :mood (17): :mood (15):

Иначе и мене ме дразни като познати започнат да ми обясняват колко слаб е сезона. Радвайте се, че сме фенове на отбор, за който "само" титлата с такава огромна преднина каквато се очертава - е "провал" :mood (17):

...
Само за справка , вижте радостта на феновете ни зад вратата "говоря за мачовете на Олд Трафорд" преди 99 , и сега - радостта може да се сравни единствено след автогола на Рамос срещу Реал тази година .
Мен тази радост ме грабна когато ставах фен на този отбор , а сега се случва веднъж , най-много два пъти на сезон .

Е това е много вярно, деа Редактирано на от Jedi Master

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За хората,които мислят,че този мач е без значение смятам,че бъркат . Помислете само . 18 точки преднина 7 мача преди края . Титлата е 100% и може спокойно да пуска резервите да трупат игрово време - Пауъл , Бютнер , Линдегард и т.н . Ще е много добре за тях и нека не си усложняваме живота. Айде дано тоя понеделник да ни позарадват малко нашите. :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За хората,които мислят,че този мач е без значение смятам,че бъркат . Помислете само . 18 точки преднина 7 мача преди края . Титлата е 100% и може спокойно да пуска резервите да трупат игрово време - Пауъл , Бютнер , Линдегард и т.н . Ще е много добре за тях и нека не си усложняваме живота. Айде дано тоя понеделник да ни позарадват малко нашите. :mood (36):

не е всичко до желание, едва ли в отбора има някой, който не иска да спечелим утре

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Една победа утре и до края мощно всички дето нямат 10 мача до сега да трупат за да вземат медал и те.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мен ми стига просто да не паднем от тия... В по-добра форма са като игра. Дербито си е дерби, но една загуба никак добре няма да се отрази на отбора, както стана след Реал и Челси. А не загубим ли (дай Боже да ги победим дори) след това имаме 3 леки мача, които ако си ги вземем титлата ще е подпечатана офишъли. Затова и на Х ще съм доволен. Де Хеа - Рафаел - Рио - Видич - Евра - Рууни - Карик - Клевърли - Гигс - Кагава - Ван Перси Редактирано на от Todorov_

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дали победа или Х не ме интересува, важното е просто да не загубим. Но пък от друга страна и миналата година в мача с тях на Джитихад , бяхме излезли първо с мисълта да не загубим, а чак после с тази да спечелим и накрая...загубихме..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бой по каските на тия шумни пее*аси. Искам да ги размажем. 1:0 попринцип би ме зарадвало най-много, но като за десерт, като за извинение за слабия мач срещу челси, искам да ходят като наебани сините!

http://www.youtube.com/v/i5k6hX90UuY

...but what we like most is kicking a blue...
:mood (2): :mood (2):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена