Jump to content
Viper

Manchester United - Manchester City

Препоръчани публикации

При победа ставаме на 18 точки пред тях, с оставащи 6 кръга.Така, че в по-следващия мач при един X титлата ще е решена и математически.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Искам да ги качиме с разлика, искам да победим "шампионите"...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

При победа ставаме на 18 точки пред тях, с оставащи 6 кръга.Така, че в по-следващия мач при един X титлата ще е решена и математически.

7 мача ни остават, т.е. пак не ставаме евентуално шампиони.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Требъл... Дубъл .. Заеби. Само това ни остана, поне 20тата да си я вземем категорично.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не виждам как ще го вземем тоя мач, в дупка сме. Когато ги бихме през декември отбора играеше 10 пъти по-добре, Перси вкарваше всеки мач и вкарахме по 3 на мач. Явно дългата кампания си е казала думата, трудно се поддържа толкова високо ниво през цялата година.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Още ли смятате точките бе :facepalm: Редактирано на от ZaKoNa

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тука и срещу Стоук падаме. Мъчим се срещу Чуковете. ЧЕлси и арсенал също ни бутат и ставаме шампиони с 2-3 точки преднина. Ей тъй щот от нова година нямаме едно добро второ полувреме и само фигуранти са по крилата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Победа и нищо друго. Да се подпечата титлата и да се свършва с тоя противоречив сезон.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Както казах, сезона свърши, все ми е тая кво става до края му. Да не падаме, пък всичко останало е +.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано поне този мач състава да е както трябва искам победа.Макар и минимална но победа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
САФ явно мислеше за този прословут мач, но с или без него титлата няма как да не бъде наша. Дано ги унижим и увеличим разликата с тях максимално.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Всичко освен загуба ще бъде чудесен развой на мача. Шити обаче са във форма, заразлика от нас.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И тук вече, ако не излязат да изядат тревата, няма кога. 8 от 8 до края на шампионата!!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бием ги тия ! 15 точки са малко... :) Трябва всеки да си знае мястото...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Никак няма да е хубаво ако паднем и от тия и то на Олд-а... Сега с тая никаква форма на нашите, докато тия понабраха скорост... Много лошо би ни повлияла още една загуба, така че се надявам просто да не загубим с тази ни форма за да им секнем надеждите още повече. Една загуба тук разбира се, че няма да кой знае колко фатална в точково отношение, но от психологическа гледна точка мисля, че ще е поредният тежък удар затова дано всичко е с нас - Господ, съдията, късметът и НЕ загубим! Моля се само Рафаел, Видич, Рууни и Кагава да са титуляри след днешното отсъствие. Абсолютно задължителни са... Ван Перси е крайно време да спрат да го въртят и да си го оставят на върха на атаката да ги държи в напрежения тия отзад, а не пак същите путки майни с въртележките... Избегнем ли 2 поредна загуба нещата ще станат по-лесни до края. В никакъв случай не бива да си правим сезона и живота още по-сложен... Любопитното е, че този сезон тотално си противоречим на стила... Уж пролетта играем по-силно за сметка на есенета, този сезон стана точно обратното - силен първи полусезон и слаб втори полусезон... Да се вдигат, събират и да я печелят тази титла колкото се може по-скоро!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е какъв слаб втори полусезон като сме в серия от 7 поредни победи, а в последните 16 мача от ПЛ имаме 14 победи и 2 равни :mood (33): Тва е не шампионска поредица, а галактическа :mood (17): Тва са 44 точки от 48 възможни, тва е от загубата от Норич насам, а тя беше октомври месец. Тоя сезон сме абсолютни машини - и есен, и зима, и пролет. Просто в последните няколко мача позагубихме блясъка в играта си, но това не променя факта, че отборът беше страхотен тоя сезон. А и въпреки игровия спад това си взимаме мачовете. Иначе тоя мач май ни остана най-интересното нещо докрая на сезона. Тя титлата е ясна, но ако я постигнем и с дубъл над шумните, ще е още по-сладка. А и с оглед на днешния мач, трябва другия понеделник да покажат класата си. Аз иначе и на равен бих бил доволен, щото е видно, че нашите напоследък са уморени и леко извън форма, докато Шити в последния месец и половина играят доста силно и върнаха облика си. Но ако ги треснем ще е прекрасно. Дано Рууни се оправи и играе, щото точно той ни трябва за такъв мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да ама за сметка на това играем по-слабо. А и в тая серия нямаше много трудни мачове. В трудните мачове видяхме какво стана. И челси два пъти и Реал и Сити след седмица. Резултати има, но играта видимо спадна. Ако точките бяха само 5 в момента я губехме тая титла одма. Оправихме защитата главно щото играхме срещу по-слаби отбори. Нападението рязко спря да бележи. Най-вече Перси. Срещу силни отбори пак си пускаме по гол два. Слабата форма на Крилата е една от големите причини. Тимовете се събират в центъра на гъсто знаейки че крилата не струват и няма опасност от там. Началото на сезона не бе така и резултатите бяха други. Общо взето сезон който можеше да се доближи много до 99-та ще завърши минорно със слаба игра. Верно в началото ан сезона ако някой бе казал 20-та и нищо друго всеки би бил доволен. Но предвид каква възможност имахме и в каква позиция бяхме сезона няма да се запомни с нищо повече от поредния сезон с титла. Не съм глорихътар надявам се виждате позицията ми. Така че не ми скачайте с некви подобни определения.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Общо взето сезон който можеше да се доближи много до 99-та ще завърши минорно със слаба игра. Верно в началото ан сезона ако някой бе казал 20-та и нищо друго всеки би бил доволен. Но предвид каква възможност имахме и в каква позиция бяхме сезона няма да се запомни с нищо повече от поредния сезон с титла.

Не съм глорихътар надявам се виждате позицията ми. Така че не ми скачайте с некви подобни определения.

Подкрепям.

и още нещо искам да вметна - Не на празно САФ толкова упорито искаше да привлече крило през лятото, явно е очаквал нещо подобно по крилата и колкото и да не ви се иска може някой хора да ги е разкрил колко струват много преди нас. Ние го виждаме в момента - през сезона. Дано играем без крила срещу Сити.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена