Jump to content
Viper

Chelsea - Manchester United

Препоръчани публикации

1-ви Април, Фърги се бъзика, лошото е, че след 90 минути няма да ни е толкова до шеги... Челси излизат със състав като за финал на ШЛ, щом Торес е резерва, значи Рафата иска да надделее над Фърги на всяка цена.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мача със Сити е след 1 седмица бе, няма да им стигне за почивка ли? :mood (35):

Чакай малко сега. Да съм казала, че би било проблем за всички? :mood (17): Посочила съм Вида и Евънс /за втория само предполагам защо, но пък Смолинг не е за подценяване, направи силни мачове този сезон/. Кажете ми колко пъти Вида този сезон е изиграл три мача за девет дена и тогава пак ще си говорим. :mood (17): Вида е задължителен за мача със Сити, но вече игра срещу котките в събота. Какво правим? Пускаме го днес или го пазим за Сити?

И след предния сезон, след приятния му завършек ... нужно ли е да рискуваме и да губим точки точно срещу Сити и то на ОТ - въпрос на чест най-малкото. Нека не си затормозяваме живота както се казва. Човекът си ги е измислил нещата, може и да има причини, за които да не подозираме. Днес си излизаме с хубав състав и не знам какво има да им треперим на тия още преди да е почнал мачът? :mood (17): Редактирано на от Lanna

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
е що не се съобщава по-рано за тая контузия на Рууни, а са в последния момент..да беше дал и малко почивка на Перси, а не да играя цял мач, след като знае, че Рууни е с контузия

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Коментарите са като преди мача с Арсенал пак за тая купа и знаем какво стана.Обикновено след такива коментари се представяме добре,така че тази статистика е на наша страна :mood (17): Вече съм все по-уверен в успеха,а Рууни пак напуска :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена