Jump to content
Viper

Chelsea - Manchester United

Препоръчани публикации

Кво се захапвате бе? Вместо да се кефите на победата ни и да сте в добро настроение,вие тука се дразните .. по релакс го давайте. За мача : Доста труден ще бъде,това е без съмнение и е излишно да се казва,но аз съм оптимист и това е най-вече заради защитата ни.Напоследък просто в защита сме невероятни,а като вземем и атаката,която не спира да бележи гол след гол през целия сезон,то се надявам дори с 1 гол да е,но в наша полза.Отпаднахме незаслужено от ШЛ,но поне да си направим дубъла :mood (36): :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Повече пъти в един сезон едва ли сме играли с някой друг от противниците..Сервитьорчето трябва да е тихо и да си записва поръчката в тефтера през целия мач! Редактирано на от w00t

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквам , че тия ще се хвърлят със зъби и нокти в тоя мач. Гледам, запазили са титулярите си в мача със светците, та няма да е лесно. Троен мач ... всеки случай, ако искаме да я спечелим тая купа, задължително ще трябва да покажем по-добра и концентрирана игра от първия мач. Чичи се е абонирал за тях, та той и Рууни ще водят атаката. Наньо на единия фланг, Гигсандиньо на другия, Клев и Скоулс имам чувството , че ще са в центъра и отзад Рио-Евънс, заедно с Евра и Рафа, пък да става каквото ще!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Кофти мач.Голове на чужд терен гледат ли се?

Ако в редовното резултата е равен се играят продължения. Ако след тях пак е равен тогава се гледат голове на чужд терен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За мача:

Ще е доста тегав мач. Имахме добър аванс от два гола в първия мач, но го изпуснахме нелепо и допуснахме да ни надиграят. Сега се надявам на различна продукция от 11-те на терена и поводи за празненства след края.

За състава:

Очаквам Фърдинанд, Еванс, Евра, Клевърли, Нани, Рууни и Ернандес със сигурност да започнат мача. Въпросителни има относно вратаря, десния бек, партньора на Клевърли и едното крило.

Ако в редовното резултата е равен се играят продължения. Ако след тях пак е равен тогава се гледат голове на чужд терен.

В грешка си, това да не ти е Кепитъл. При равенство и след продълженията, независимо от резултата, се изпълняват дузпи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Труден мач като цяло. И е доста тъпо в събота мач, в понеделник пак. Никакво време за почивка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не веднъж сме показвали,че точно в такива мачове сме най-силни.Сигурен съм,че имаме сили да ги треснем на Стамфорд Бридж.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
-----------------De Gea--------------- --Rafael------Rio----Evans----Evra-- -----------Carrick-------Cleverley-------- ------Nani-------Rooney---------Giggs- -----------------Chicharito--------------- Ако Рафаел е не може да играе, Джоунс на негово място. Очаквам Чича да започне, РВП на пейката ако мача се закучи, може и обратното, но с оглед 90-те минути които изигра днеска, мисля че няма да почне. Редактирано на от adr

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sir Alex Ferguson has confirmed that Rafael will miss Monday’s FA Cup replay against Chelsea after picking up an injury in today’s game against Sunderland.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много кофти за Рафаел, Фил ще изяде Азар! Редактирано на от .::MUFC::.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Всички напред и да покажем на Чукотка кой командва.Трудно,ще е но се надявам да победим и да продължим напред.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рунката,Нани и Рио са задължителни.Не ми се гледа Валенсия хич.Гигси също се надявам да е титуляр.Никва идея кво е положението със Скоулси, вече бая време не съм го виждал в игра.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Реално докрая на сезона това ни е най-важния мач. Много ми се иска да направим домашен дубъл тоя сезон- не сме го правили от 14 години, от требъла. А през 90те това си е било традиция, дет се вика, имаме цели 3 тогава. Ще е страхотна битка и много тежък мач, но сами са си виновни нашите, че се стигна дотук. Дано покажат за пореден път, че са направени от шампионско тесто.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Бютнер крило,моля!

Някъде четох, че бил в списъка за чистка :mood (17): Много добре си играе момчето за първи сезон в Юнайтед.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пффф, ебати убитото време. Най-забавният ни мач до края на сезона е в работно време. Кур за футбола бе :angry: :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Наистина гаден час за непочиващите фенове. Но аз веч си уредих нещата в офиса и ще почивам следобеда, така че нямам грижи. :mood (35): :mood (17): Дано не стане нещо и не ме прецакат, но пак ще търся варианти де. :mood (33): Въпрос около едното крило, а? :mood (17): Само едното?! :mood (17): И все пак предпочитам да оставим варианта Валенсия в случая - поне с Ашли Коул се справя прилично. А едно време /т.е. до миналия сезон, но при сегашната му форма ми се вижда толкова отдавна :mood (17): / го правеше луда калинка. Очаквам нещо подобно: Де Хеа* - Валенсия** Рио Евънс Евра - Джоунс Клевс Карик Нани - Рууни Робин *Не ми се вярва да е под въпрос вратарския пост както уж казва сър Алекс, въпреки че Линдегаард също ще си справи, естествено. ** На мен ми се вижда с една идея по-удачен варианта Валенсия на бека, а Джоунс пред него. Причина - формата на Антонио, който в защите е по-полезен този сезон, отколкото в нападение. Въпреки че е възможен и друг вариант: Крис на бека, Антонио на типичния си пост и Джоунс в центъра с Клевс и Карик. Малко вероятно, според мен, но все пак.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз си взех един ден отпуск, дано не е било напразно... :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз си взех един ден отпуск, дано не е било напразно... :mood (17):

Най-много да ти трябва и болничен-изтрезвителен. :mood (17):
Светците може и да ни направиха лоша услуга вчера. Обаче аз с такъв кеф си изгледах мача и си хрупах пуканки докато Челси с всичките си звезди се мъчеха ... прекрасен късен следобед! :mood (36):
Дори след малко мисля да повторя комбинацията пуканки+бира, лошото е, че Вила може и да се окажат грешници. :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Най-много да ти трябва и болничен-изтрезвителен. :mood (17):
Светците може и да ни направиха лоша услуга вчера. Обаче аз с такъв кеф си изгледах мача и си хрупах пуканки докато Челси с всичките си звезди се мъчеха ... прекрасен късен следобед! :mood (36):
Дори след малко мисля да повторя комбинацията пуканки+бира, лошото е, че Вила може и да се окажат грешници. :D

Чудно какво разбираш под 'всичките им звезди'. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена