Jump to content
Viper

Sunderland - Manchester United

Препоръчани публикации

Има 2 седмици до мача и мисля тази пауза ще ни се отрази добре.Просто в отбора ни лиспва свежест и се надявам да отдъхнем малко.Само не знам с какъв състав ще излезем предвид,че водим с 15 точки и след 2 дни играем с Челси,но Фърги си знае работата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано всички се приберат без контузии пак СЪРА си знае работата предполагам,че ще запазим някои играчи за мача от ФА с Челси.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Яко почивка, възстановяване на Нани,Скоулси и презареждане на ван Перси.В подходящ момент идва тази пауза, отбора има нужда от релакс. Стискаме палци и на свраките да спънат Сити като гости :D Редактирано на от Exitence

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Най-вероятно пак ще пестим сили,защото след това на 1ви имаме мач с Челси

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Има 2 седмици до мача и мисля тази пауза ще ни се отрази добре.Просто в отбора ни лиспва свежест и се надявам да отдъхнем малко.Само не знам с какъв състав ще излезем предвид,че водим с 15 точки и след 2 дни играем с Челси,но Фърги си знае работата.

+1

Колкото до състава,най-вероятно ще е с повечко резерви,но както си казал САФ си ги знае тези неща :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вместо да пуска играчи, които ще мислят за мача с Челси, то най - добре да пусне ако иска и резерви, но да се раздадът до край и да видим поне малко желание в играта им. Не виждам какъв е проблема да излезем с две различни 11-рки съответно срещу Съндърланд и Челси. Естествено на фона на това, че имаме конфортна преднина от 15 точки в първенството, то ми се струва, че трябва да вземем мача с Челси по - сериозно, т.е. да пазим основните си играчи за там.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
След тоя огромен аванс който имаме и предстоящия реванш за ФА къп който е само ден и половина след тоя мач, очаквам СърО да пусне доста резервен състав. Редактирано на от adr

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Съндерланд са неузнаваемо слаби през този сезон, така че ме съмнява да има изненади, въпреки че не е изключено. Не знам дали Фърги ще пусне резерви и ще рискува, особено след случилото се през миналият сезон, а не ме и интересува честно казано. Важното е да вземем 3те точки и след мача -13 от подписа на .::MUFC::. да стане на -10

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Принципно е трудно гостуване, но последно време си ги бием и на техен стадион. ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тука е ясно, че ще играят резервите и всичко най-силно ще се пази за СБ и преиграването за ФА. Само дано някой важен играч не се контузи в паузата за националните отбори.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквам балансиран състав от титуляри и резерви, защото ще мислим за преиграването. Не е изключено да направим някой Х , но дано все пак победим, било то и измъчено 0-1.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
1.де Хеа 2.рафаел 3.Джоунс(ако е готов) 4.Смолинг 5.евра 6.Йънг 7.Клевърли 8.Андерсон 9.нани(Ако е готов) 10.Рууни 11.РВП/Чичи

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тотнъм май със Сити играят в предстоящия кръг?

Няма такова нещо. Сити приема Нюкасъл, Тотнъм гостува на Суонси.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/v/wMWtlyUwX9k

Remember the day!

Не ме интересува,САФ ако иска да пуска академията,искам да са яко наакани тъпите им фенове!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Следващите два мача във Вишата Лига ако ги вземем сме Шампиони задължителна победа тук и това е !!! Редактирано на от Panito

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сесеньон и Флетчър са контузени и май няма да играят в Събота.. поне за Флетчър е сигурно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това е добре. Не е лошо, ако се наложи и Шийзи да помага, че нашите трябва да мислят по-скоро за мача на 1-ви .. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако Флечър не играе, би било страхотен плюс за нас. За мене им е най-добрия играч. Сесеньон също е класа, дано не играят- доста би ни улеснило задачата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Определено труден мач за печелене но ние играем добре срещу тях.Аман от тези национални отбори дано да дойде по бързо събота.Ако вземем следващите три мача сме сигурни шампиони поне така си мисля аз.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена