Jump to content
Viper

Manchester United - Reading

Препоръчани публикации

Lee Mason will now take charge of the BPL match between Man Utd and Reading on Saturday, as Mark Clattenburg is injured :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Lee Mason will now take charge of the BPL match between Man Utd and Reading on Saturday, as Mark Clattenburg is injured :mood (17):

Ей пак контузия на главен играч писна ми вече ....... :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ех, как исках Клатенбърг да ни свири мача... голям пичага е.Последен напън, след това 2 седмици почивка.Трябват ни тия три точки.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако не бием с повече от 6 гола днес Динчо да не се казвам и по-малко от 7 компота на Бай Тумбето да не изям!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фърги: Рафа говори глупости

Сър Алекс Фъргюсън отхвърли обвиненията на Рафаел Бенитес, че е отказал да му стисне ръката преди мача за ФА Къп срещу Челси миналата неделя.

Бенитес твърди, че е чакал за ръкостискане с мениджъра на Юнайтед преди мача, но Фъргюсън го е подминал.

Временният наставник на Челси каза: "Чаках го в началото. Зависеше от него, аз бях там и чаках."

Запитан защо Фъргюсън е направил това, Бенитес добави: "Попитайте го, ако сте достатъчно смели. Беше негово решение. Аз го чаках. Знаех, че много хора гледат и знаех какво трябва да направя."

Но на петъчната си пресконференция преди срещата от Висшата Лига срещу Рединг, Фъргюсън каза: "Това са глупости. Защо да отказвам да му стисна ръката?

"Давах автографи и не съм го видял. Нямам представа защо говори тези неща. Ако толкова е искал да ми стисне ръката, да беше застанал точно на пътя ми.

"Това са пълни глупости."

Фъргюсън потвърди, че Нани и Фил Джоунс няма да са на разположение за мача с Рединг, като контузията на Нани не е толкова тежка, колкото изглеждаше.

"Когато го сменихме срещу Челси миналата седмица помислихме, че може да е още една тежка травма," каза Фъргюсън.

"Не е толкова сериозно, но може би няма да играе около две седмици."

Съботната среща е третата през този сезон, в която Юнайтед среща съперник, който непосредствено преди това е уволнил мениджъра си.

Фъргюсън намира решението на Рединг да уволни Браян МакДермът за озадачаващо.

"Не разбирам футбола," каза Фъргюсън. "Ако го бяха направили през декември или януари бих го разбрал, защото новият мениджър щеше да доведе играчи.

"Браян МакДермът свърши добра работа, като се имат предвид обстоятелствата. Изхарчи около 1.2 милиона паунда и спечели 7.4 милиона, спечели и промоция във Висшата Лига.

"Той беше мениджър на месеца през януари - надявам се аз да не съм мениджър на месеца този месец."

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Победа и това е мощтно с Перси,Руни,Кагава,Нани и Валенсия и искам изразителна победа на нула.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

"Не е толкова сериозно, но може би няма да играе около две седмици."

Защо ли имам лошо предчувствие...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пак ли Валенсия... Гигс е задължителен, дано и Скоулси го видим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пак ще гледаме мъка по дясното крило. Очаквам Ашлито да играе. РВП, Рууни, може би Кагава.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Валенсия ако е титуляр ще си сложа тиксо на монитора да не виждам десния фланг :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Валенсия ако е титуляр ще си сложа тиксо на монитора да не виждам десния фланг :mood (17):

Ами 100 про ще е. Пореден шанс да се подобри срещу слаб противник. А и с контузията на Нани няма кой. Не вярвам Ашли да отиде от дясно или Уелбек.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Йънг и Гигс/Рууни по крилата... Аре без Валенсия - МОЛЯ! :/ Иначе трябва да ги разбием просто за да пооправим самочувствието си.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Той па и Янг е Ален Делон :mood (17): Честно казано, все тая ми е кой от двамата ще играе- и двамата са гола-вода последните месеци. Има го варианта да играят и двамата, разбира се :mood (17): , но по-добре да не рискуваме. Гигси очаквам да играе вляво, за отдясно Фърги ще реши, но там кой знае каква разлика няма.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
След тва дето направиха Евертън просто нашите трябва на 120% да се хвърлят...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ОООООО е това е кеф издънката на Сити дава чудесна възможност бием и 15 точки разлика такъв шанс не трябва да се пропуска :glory (30): :mood (5): :devil1:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Задължителна победа , след грешката на шити. Време е Перси да вкара 2 гола.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Айде момчета!!! Редактирано на от ab22v

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Верно Йънг па е Ален Делон Публикувано изображениеПубликувано изображение Кво сте му се надъхали на Йънг не разбирам, Сър Боби ви го каза, нито той, нито Вальо правят кой знае кво, така че все тая кой е на терена от тех 2мата.

Важното е ,че трябва да бием рединг и то с разлика.... евала на тия бушмени Евертън, че биха Шити, аре мощно!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

То по-добре Рафата да играе крило, а Валенсия бек

Амин.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Айде Сити ги окарамелизираха набързо с 2 гола. идеалне шанс да дръпнем 15 точки над тея сини ботаци,та тамън да им стане 2 пъти по-тъпо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Manchester United XI v Reading: De Gea, Smalling, Ferdinand, Vidic, Buttner, Welbeck, Giggs, Anderson, Young, Rooney, van Persie. MUFC Bench: Lindegaard, Carrick, Evans, Valencia, Hernandez, Powell, Kagawa. Редактирано на от Ke1N

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена