Jump to content
Viper

Manchester United - Chelsea

Препоръчани публикации

Верно,както Wolfram каза,ако Рене от Ало,ало ни бие си е пълен резил.Японеца е задължителен в стартовите 11.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Де Хеа - Рафаел - Рио/Евънс/Видич - Евра - Нани - Карик - Клевърли - Рууни - Кагава - Ван Перси Престъпление ще е ако Кагава не е титуляр.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз пък си мисля,че Чичарито ще е титуляр(или по скоро се надявам).Отдавна не е играл,а и Челси са му абонати.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз пък си мисля,че Чичарито ще е титуляр(или по скоро се надявам).Отдавна не е играл,а и Челси са му абонати.

Мда. Чичо редовно ги пори тия мишки. РвП също трябва да наказва, отадавна не го правил. Абе състава не ме интересува, важното е да бием пък било и с половин гол разлика :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кви са тия сериозни състави дето вадите, айде моля ви, тва не е най-важния мач за нас... не забравяйте, че тва въпреки всичко е ФА Къп и трябва да гледаме Чичарито,Бютнер и другите младоци.Ще ги бием с какъвто и състав да излезнем.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Кви са тия сериозни състави дето вадите, айде моля ви, тва не е най-важния мач за нас... не забравяйте, че тва въпреки всичко е ФА Къп и трябва да гледаме Чичарито,Бютнер и другите младоци.Ще ги бием с какъвто и състав да излезнем.

Сериозно ли, човече ? Тоя шибан турнир не сме го взимали от почти 10 години. 1-2 резерви най-много да има в състава. Защо да рискуваме да отпаднем от ФА къп, след като следващият ни мач от ВЛ е след близо седмица и то срещу Рединг..на Олд Трафорд. Излизаме с най-доброто и ги бием .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Преди мача

Новини около отборите

Публикувано изображение

Гигс получава заслужена почивка. На негово място най-вероятно ще видим Валенсия или Йънг. Джоунс и Скоулс 100% пропускат мача, докато вниманието на всички е насочено към това дали Рууни ще е титуляр, след като бе резерва в реванша с Реал Мадрид.
Джон Тери и Торес може да отстъпят титулярните си места, заради ротациите на Бенитез. Малко е вероятно да се очаква от Тери да играе 2 мача в рамките на 4 дни. Ба, Моузез. Рамирес и Аке се завръщат в отбора, след като не взеха участие в последния мач на Челси в Румъния. Ромеу остава с дълготрайна контузия.

Какво казаха треньорите

Сър Алекс: " Няма да говоря лошо за никой, който е в криза. Това не е моят стил. Мен ме интересува единствено отборът ми. Това, което се случва в Челси, изобщо не ме интересува. Те имат страхотен рекорд в ФА Къп, може би най-добър от всички отбори през последното десетилетие. Няма значение кой води Сините, това е Челси и мачът ще е труден."
Бенитез: " Атмосферата ще е различна ( от мача за Лига Европа ). Тотално различно е. Това е съвсем друго предизвикателство за нас."

Факти

Това ще е 11-тият сблъсък между отборите в ФА. Юнайтед имат 8 победи, а Челси - 2, последната беше на финала през 2007 година.
Предишният път, когато отборите се срещнаха в 6-тия кръг, мачът се преигра след 0-0 в Манчестър. На реванша Юнайтед спечелиха с 209.
Челси нямат победа вече 5 мача в състезанието на Олд Трафорд - 4 загуби и един равен.
30 гола са отбелязани в последните 6 мача между тези отбори. Този сезон Юнайтед и Челси си отбелязаха 14 гола за 2 мача.
Чичарито е вкарал 5 гола в последните си 6 мача срещу Сините.
Челси са загубили едва 1 мач, от последните си 38 мача за ФА - 31 победи, 6 равни, 1 загуба.
Юнайтед са загубили само 2 от последните си 18 гостувания за ФА - и 2-те загуби са на Анфийлд.
Мата е вкарал 5 гола и асистирал за 7 в едва 10 мача за ФА.
Това ще е 34-тият път, в който Юнайтед играят в 6-тия кръг на надпреварата. Единствено Арсенал ( 36 ) имат повече.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Man Utd: De Gea, Rafael, Ferdinand, Evans Evra, Nani, Carrick, Cleverley, Kagawa, Rooney, Hernandez
Subs: Amos, RvP, Valencia, Anderson, Vidic, Young, Welbeck

Chelsea: Cech, Azpilicueta, Cahill, Luiz, Cole, Lampard, Ramires, Oscar, Mata, Moses, Ba

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Състава е чук! Аре момчета, излейте си ядовете от вторник вечер! :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Супер състав! Очаквах Чичарито да започне вместо РВП и така се получи.Холандеца има нужда от почивка,играе във всеки мач,а и все пак е на пейката ако се закучат нещата. :mood (6):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имаше нужда РвП от малко почивка и ето,че САФ му я даде.Състава е супер! Домакини сме и трябва да ги бием тези,макар че няма да е никак лесно,все пак да не забравяме,че това е дерби и техния състав не е за подценяване и в такива мачове формата,не винаги е фактор.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тука има ли преиграване или всичко се решава в тоя мач?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Оптимален състав. Ван Перси получава почивка и евентуално второто полувреме ще влезе. Дано ги бием! Единственото, което ме притеснява е, че Ернандез като титуляр предимно не се представя добре, но ще чакаме да опровергае.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чичарито обича да ръга голове на тези,очаквам да си продължи серията срещу тях.Абе чук е състава,очаквам да си излеем всичкият яд от онзи злополучен за нас ден,и да отстраним Чукотка от надпреварата

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена