Jump to content
Viper

Manchester United - Chelsea

Препоръчани публикации

Тия много ше се хвърлят тука, ако ги бием нема кой да ни спре.20 + ФА, нема да е зле.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Предвид отпадането от ШЛ смятам че трябва да насочим сили към този трофей.В първенството вървим добре и там нещата до голяма степен са ясни ако не направим някоя хипер глупост.САФ трябва да пусне оптимален състав и да продължим напред.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бой по тая сган бе. No Mercy за тия. 3:1 да не са капо. И коментари от рода резерви, 2ри-3ти състав не мисля, че има нужда да се пишат. Да, може някой от титулярите да не почне, но като цяло очаквам пълен състав срещу тия ми**ци.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Само някой ако може да ми кажи кой отбори останаха в ФА къп благодаря предварително :champs (11): :champs (18):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Само някой ако може да ми кажи кой отбори останаха в ФА къп благодаря предварително :champs (11): :champs (18):

Евертън - Уигън
Ман Сити - Барнзли

Милоул - Блекбърн

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много труден ми се вижда този мач. Нападението им е страхотно. Фернандо Торес точно в този мач може да избухне и да ни тероризира, а не ми и говорете за Демба Ба. Този човек може от невъзможното възможно да направи, и топката приближи ли се до неговите крака до такава степен се стресирва че сама решава да влезе в мрежата. Това за мене е един Африкански футболен магъосник. Челси имат много да ни връщат за сеира с съдията у Брижда и ще искат отмъщение. А и играчине ни ще са психически пострадали от мача с Реал, така че ако измъкнем един равен ще е добре. Редактирано на от Din4o

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Съра дано успее да ги вдигне малко, че ако са в състоянието, в което сме ние феновете сега ще се получи груб резултат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Четвъртфинални класики

С наближаването на двубоя срещу Челси за ФА Къп, ще хвърлим око на представянето на Юнайтед в четвъртфиналите на турнира под ръководството на Сър Алекс...

Неделният мач ще бъде под номер 13 в тази фаза на ФА Къп за мениджъра, откакто той замени Рон Аткинсън.

Ето и пет от най-добрите четвъртфинали. Кой е любимият ви?

1994: Чарлтън (д) 3-1
Този домакински сблъсък, по пътя към първият Дубъл, беше не дотам ясен след изгонването на Петер Шмайхел. Големия датчанин беше изгонен след като игра с ръка извън наказателното поле в края на първото полувреме, но Лес Сийли се появи на негово място и 10-те човека от Юнайтед успяха да триумфират. Марк Хюз отбеляза едно попадение, а Андрей Канчелскис добави още две за отстраняването на Адикс, чието попадение бе дело на Карл Лийбърн.

1999: Челси (г) 2-0
След нулево равенство на Олд Трафорд, мнозина прогнозираха, че мечтата за Требъл ще приключи на Стамфорд Бридж. Но Дуайт Йорк не мислеше така, откривайки резултата още в самото начало на срещата, а след час игра отново се разписа във вратата на Ед де Гой. Петер Шмайхел нямаше много работа и така трудното препятствие беше преодолянo.

2005: Саутхемптън (г) 4-0
Милан може и да сложи край на надеждите на Юнайтед за триумф в Шампионска Лига, но Червените Дяволи използваха яда си, за да отстранят Светците с изключително представяне. Рой Кийн имаше нужда само от две минути, за да открие резултата за момчетата на Сър Алекс, а Кристиано Роналдо удвои точно преди почивката. Пол Скоулс отбеляза два гола след интервала, осигурявайки категоричния успех на Юнайтед.

2009: Фулъм (г) 4-0
Карлос Тевес даде тон за комфортната победа на Юнайтед на Крейвън Котидж с две попадения през първата част. Уейн Рууни отбеляза третия гол във вратата на Марк Шварцер пет минути след подновяването на играта, преди Джи-Сунг Парк да оформи крайния резултат.

2011: Арсенал (д) 2-0
Когато бе обявен състава със седем защитници в него, много малко хора очакваха победа над момчетата на Арсен Венгер. Фабио откри резултата, разписвайки се във вратата на Мануел Алмуния след половин час игра, а Уейн Рууни отбеляза втори гол малко след почивката.

Статистиката на Сър Алекс в четвъртфиналте на ФА Къп:
1989: Нотингам Форест (д) 0-1
1990: Шефийлд Юнайтед (Г) 1-0
1994: Чарлтън (д) 3-1
1995: КПР (д) 2-0
1996: Саутхемптън (д) 2-0
1999: Челси (д) 0-0, 2-0
2004: Фулъм (д) 2-1
2005: Саутхемптън (г) 4-0
2007: Мидълзбро (г) 2-2, 1-0
2008: Портсмут (д) 0-1
2009: Фулъм (г) 4-0
2011: Арсенал (д) 2-0

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А дано ги бием с 346346 подарени дузпи, голове от засади и т.н. Да реват да търсят майка си всичките!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако бяха ни елиминирали заради играта ни, може би щеше да е тегаво и срещу Челси. Но предвид хъса ,и това което се случи ,мисля че сега ада ще се исипе.И преди след загуба сме били и Челси и Сити ,и кой ли още не ,но сега трябва отдушник на цялата тази емоция ,и за тяхно съжаление те са на ред ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Много труден ми се вижда този мач. Нападението им е страхотно. Фернандо Торес точно в този мач може да избухне и да ни тероризира, а не ми и говорете за Демба Ба. Този човек може от невъзможното възможно да направи, и топката приближи ли се до неговите крака до такава степен се стресирва че сама решава да влезе в мрежата. Това за мене е един Африкански футболен магъосник. Челси имат много да ни връщат за сеира с съдията у Брижда и ще искат отмъщение. А и играчине ни ще са психически пострадали от мача с Реал, така че ако измъкнем един равен ще е добре.

почти съм сигурен,че ти си фалшив профил. Редактирано на от MANCHESTER UNITED

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тея не играят нищо особено.Мощно най-доброто и ги убиваме... Предвид 12-те точки пред Сити не виждам как може дори да се говори за подценяване някакво.Имаме да връщаме за загубата в купата на лигата по рано през сезона така или иначе.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Като ни знам късмета напоследък, Торес ше ни вкара 1-2 гола... :X:X

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

ЗДР ПРИЯТЕЛИ И СЪФЕНОВЕ
КОЛКОТО И ДА МИ Е ТЪЖНО,ПРОСТО ТРЯБВА ДА ЗАБРАВИМ ПОСЛЕДНИЯ МАЧ И ВСИЧКО ДА ЗАМИНЕ В МИНАЛОТО.
СЕГА Е ВРЕМЕ ДА МАЧКАМЕ НАРЕД,БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ ДАЛИ Е ФА ИЛИ ВЛ.МНОГО ВЯРВАМ,ЧЕ ОТ СЕГА ДО КРАЯ НА СЕЗОНА,ЧЕ БЪДЕМ ДРУГ,МНОГО ПО СИЛЕН ОТБОР.ЩЕ ИМА ВРЕМЕ ЗА РАВНОСМЕТКА И СТРАТЕГИЙ ЗА ПРЕДСТОЧЩИТЕ МАЧОВЕ,[b][/b

Намали малко Caps Lock-а! Редактирано на от evil*angel

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Като ни знам късмета напоследък, Торес ше ни вкара 1-2 гола... :X:X

Това ще е гавра вече Торес да вкара тоя не може да уцели тоалетната ще вкарва голове

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sir Alex when reporter asked if he has any sympathy for Rafa Benitez: "I'm not going to kick anyone when they are lying down, that's not my style." :mood (18):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

почти съм сигурен,че ти си фалшив профил.

Нека живурка във форума човека. Да види на к'во му се казва истински клуб с традиции и манталитет.
Пак се почна с тия пожелания за голове от засади, измислени дузпи, незаслужени картони, базици с рефери в наша полза, дори по- рано отколкото очаквах. Надявах се тоя път да се покриете поне седмица. К'ви сте вие, бе!?! It's your fault!
Аз пък искам да дадат три дузпи на чукотка и мача да завърши 5:0 за нас, като ги спукаме от игра. Някой нещо против?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Стига с този Торес ама той голямо страшилище станал.По-опасен е Ба не Торес,а относно за мача очаквам да победим и това е.Без да има изненади в титулярния състав.А това което прочетох за Руни много ме забавлява,той да напусне Юнайтед айде моляви по сериозно на нещата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ба е доста тромав в повечето случаи, което ще е в наш плюс.А и пред вид загубата им вчера мисля, че вече е време да рухнат.Обяснявах им на футболозите в Уинара ,че Челси ще се срине с гръм и трясък ,ама ....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ба е доста тромав в повечето случаи, което ще е в наш плюс.А и пред вид загубата им вчера мисля, че вече е време да рухнат.Обяснявах им на футболозите в Уинара ,че Челси ще се срине с гръм и трясък ,ама ....

:mood (25):

Той е един от най-добрите им играчи...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ще си умреш от кеф Ба да ни ковне 5-6 гола признай си... Суарез и той да стане голмайстор на Англия с 40..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена