Jump to content
Viper

Manchester United - Chelsea

Препоръчани публикации

Кво отмъщение ви гони, вие нормални ли сте? Тука резервите и хич не ни дреме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
тея искам яко бой,и то такъв бой,какъвто щяхме да беим Реал,ако не беше турската подлога.Бой на тея

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Искам тука победа с 2 измислени дузпи, гол от засада и 2-3 червени картони за чукотските мишки. Макар че тая вечер ми прави впечатление, че те най-малко злорадстват по форумите и ФБ, за разлика от отрепките от безтитления тимец от Мършишит, невиждал трофея от Премиър Лийг, освен на снимка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Челси са кротки, защото много пъти ядоха на УЕФА лайната заради Барселона, така че те знаят какво е. Ама в неделя трябва да има gang bang за тях, а дубъл за нас в края на сезона! :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Искам тука победа с 2 измислени дузпи, гол от засада и 2-3 червени картони за чукотските мишки. Макар че тая вечер ми прави впечатление, че те най-малко злорадстват по форумите и ФБ, за разлика от отрепките от безтитления тимец от Мършишит, невиждал трофея от Премиър Лийг, освен на снимка.

Виж им бг форума и ще видиш дали не злорадстват.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Виж им бг форума и ще видиш дали не злорадстват.

Ами значи тогава още по-силно да се сбъдне пожеланието ми :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Някой трябва да го отнесе...нека са те.

+1

Кви резерви ви гонят?
ОПТИМАЛЕН СЪСТАВ И ДУБЪЛ.
Айде лека на всички и горе главите :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

без коментар :shocked:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тука бием и изобщо не ме интересува. Не сме печелили ФА къп от 9 години бе ебаси.. крайно време е . Оптимален състав и ги смачкваме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Съра вече няма за къде да ги пази , вероятно ще излезе с стабилен състав от рода на - Де Хеа , Рафаел , Смолинг , Видич (Еванс ако е наличен), Бютнер , Валенсиа , Андерсон , Клеверли , Йънг , Уелбек(Ернандес) , Перси :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абсолютно задължителна е победата тука! Време е да вземем тая купа,ебаси. САФ трябва да нахъса максимално момчетата и да излезе с най-доброто. Просто нямаме право да си провалим сезона в рамките на 1 седмица (макар и несправедливо).

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквам или бездушна игра,или много нахъсан Юнайтед,който да разпердушини Челси.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма Джаро, няма Маро... След мача ни с Челси приемаме у дома Рединг, така че никакво пестене срещу изкуствените. Тук-таме някои промени ще има, но очаквам по - голямата част от състава да е съставена от най - доброто. След подобно тежко отпадане в Европа не е никък лесно. Хубаво е, че Фъргюсън е човек, който да не позволи криза, а колко по - удобна възможност от това е да се бие Челси. Отделно от това имаме да им връщаме за Кепитъл, където с резервния отбор направихме техния титулярен за резил.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не е ли целта да спечелим този трофей какви разерви тука според мен най удачно е да играят в атака Чича и Рууни

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Повериха на Хауърд Уеб 1/4-финала за ФА Къп между Юнайтед и Челси

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя турнир за мене беше трети по приоритет и никога не ми е бил по-напред.НО в тоя момент страшно много искам да го спечелим. Чичарито задължително в тоя мач трябва да играе и да шие абонатите,а и напоследък малко му се дава шанс. Очаквам победа с поне два гола разлика :champs (6):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена