Jump to content
Viper

Manchester United - Real Madrid

Препоръчани публикации

Ся щи кажа :mood (33): . Алън Хансън в МОТД го каза много правилно: "Представи си каква ще е реакцията на публиката когато го пусне като смяна. Стадиона ще изригне" Дори само докато загрява публиката ще полудее. Тва са 1000 мача. САФ има нужда от психологическия ефект която една такава смяна ще направи върху публиката и най-вече играчите. САФ знае че Роналдо ще е центъра на внимание дори за публиката и това ще е страхотен ход според мен. За това се надявам той да влезе като смяна.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Като смяна съм съгласен... 15-20мин преди края на мача при благоприятен за нас резултата ок, ама да го пуснеш титуляр и да го мъчиш 70мин и нагоре е лудост и то с/у отбор като Реал, който разполага с отбор лекоатлети при това с физика...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гигс ще се представи на ниво, дори да е титуляр, не се съмнявам в това. Но имам лоши спомени в мача с барса на уембли, когато Гигси беше титуляр. За това предпочитам да влезе към 65-70 мин. (както в първия мач) и да внесе спокойствие в играта на нашите в центъра. Но пътища много...ще поживеем пък ще видим.

от FB

Injury update : Iker Casillas will miss today's game for Real while Phil Jones is set to miss for Man United

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако Гигс не е титуляр то дано не е и Уелбек на неговото място... По-добре Рууни, Нани отдясно и Кагава зад Ван Перси. Подкрепям коментара на H17MAN малко по-горе за Гигси... Мисля, че би било по-добре така...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ето че деня настъпи.Може би най-ключовият и важният мач през сезона и за двата отбора.Ясно е че Реал днес излизат на кръв и едва ли Роналдо ще прояви някакви сантименталностти,най-вече защото е професионалист.Състава сигурно и САФ още не го знае,но мисля че Нани ще е титуляр за сметката на УелбекЦелта е да вкараме гол първи(по възможност в първите минути) за да свалим малко напрежението и от своя страна да ги изнервим.Тогава ще си проличи,колко са готови,а и колко ние можем да ги отстраним. We'll keep the red flag flying high!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sir Alex Ferguson told the reporters before the City game that Rooney needs to score more goals. He scored 2 goals in that match and went on to score 12 in next 14 games. Sir Alex Ferguson told reporters that he has faith in De Gea before the Real Madrid clash. De Gea played his best game in the United shirt against Real and hasn't conceded a PL goal for 447 mins. Sir Alex Ferguson told reporters before the Norwich that Kagawa needs to improve and he'll improve in 2nd part of the season. Bang, he scored a hat trick. THE FERGIE EFFECT

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ако Гигс не е титуляр то дано не е и Уелбек на неговото място... По-добре Рууни, Нани отдясно и Кагава зад Ван Перси.

Подкрепям коментара на H17MAN малко по-горе за Гигси... Мисля, че би било по-добре така...

Уелбек в Мадрид беше може би най-добрият ни полеви играч.За атаката нямам много притеснения там имаме опции и то да се чудиш кой да пуснеш. Големия въпрос за мен е кой ще партнира на Карик в центъра след като Джоунс няма да започне , може би Клевърли не знам.
Иначе съм голям оптимист за довечера имам добро предчувствие.На ОТ не мога да си спомня в скоро време да сме падали в голям мач. Помня как бихме Милан на Кака с 3:2 ,които тогава бяха с класа над нас и това се видя на реванша (биха ни 3:0) , също и помня как треснахме Барсата с бомбата на Скоулс, така че и Олд Трафорд не е лесно място за игра на нито един отбор!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Уелбек,колкото и да го хейтвате(доста често и аз), би бил незаменим в такъв мач.Постоянно пресира,отнема топки,връща се в защита...Вярно че май доста е играл ФИФА и се опитва често да прави непосилни за него неща и става за смях,но да не забравяме,че домомента той ни даде единственото предимство с гола си в Мадрид. Редактирано на от TheRedDevil

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кофти новина за Джоунс. Все пак има шанс да играе тази вечер, едва ли има фенове, които да вярват на Фъргюсън сляпо, а още повече, когато говорим в навечерието на такъв огромен сблъсък. Истината е, че Джоунс е ключов играч в подобен двубой, така че Фъргюсън няма изгода от това да дава гаранция, че ще е титуляр. От друга страна, ако Фил наистина не е готов на 100%, то най - редно е да не се рискува.

В състава е ясно, че ще фигурират Де Хеа, Рафаел, Евра, Карик, Рууни и Ван Перси. Въпросителни остават около центъра на защитата, където ще се избира измежду Еванс, Видич и Фърдинанд, макар и да смятам, че ще се избира между Неманя и Рио, тъй като Джони със сигурност ще бъде титуляр. Просто ни е най - постоянния защитник този сезон. Другата въпросителна е около партньора на Карик в центъра - вероятно това ще бъде Клевърли, но може и да видим изненадващо там Гигс, което според мен ще е грешка. Въпросителна има и около фланговете, както и дали Кагава би започнал след силния си двубой срещу Норич.

Все пак ще напиша за мен кое е най - доброто, с което можем да измезем тази вечер:

Де Хеа

Рафаел - Фърдинанд - Еванс - Евра

Карик - Клевърли

Нани* - Кагава - Рууни

Ван Перси

* или Уелбек.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много сте спокойни нещо. :D Мен не ме свърта вече. И на всичко горе ми изгорЕ ТВ-то. :mood (17): Добре че са стриймовете, че иначе трябва да гледам с брат ми - не, благодаря. Поне следващия мач от ВЛ ще го гледам на новия. :mood (17): Как точно днес се случи?! Това е знак, че не трябва да се измъчвам и този път със Сокачев. :mood (33): Недай си Боже да ми спре и нета. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Защо си мислиш, че цял ден не обикалям стаята нервно :mood (4): :mood (4): Иначе аз веднага ще ти дам линк за БТВ екшън...нима ще пропуснеш Алекси?!?!?! Нямаш право! :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Защо си мислиш, че цял ден не обикалям стаята нервно :mood (4): :mood (4):

Иначе аз веднага ще ти дам линк за БТВ екшън...нима ще пропуснеш Алекси?!?!?! Нямаш право! :mood (17):

Аз съм на работа и нервнича из офиса и останалите вече ме гледат подозрително. Добре, че трябва да излизам по работа - поне ще мине още някой час.
А на моя лаптоп Сокачев не можеш да пробуташ. Антивирусната го засича. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз имам някакво предчувствие, че Нани ще изригне тая вечер, ако му се даде шанс. Дано е титуляр и да избухне, дано...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз не разбирам едно - с какво този идиот Смукачев е по - добър от Делов? Вярно, че и Васко не е кой знае какво, но съм забелязал, че Смукачев винаги се използва с повече привилегии. Е, самите двубои, които коментират го показват - Делов винаги коментира по - малко интересния. И днес ще е същата история - Смукачев ще си коментира нашите, а Делов Дортмунд - Шахтьор. Честно казано предпочитам дори онзи положително-циничния Драгоев, ето например снощи каза, че Астън Вила са направили равен със себе си. Е, т'ва не го знаех... А тоя Краси Минев... ебахти спрелия тип, честно. Голяма флегма... докато си изкаже изречението... те навярно за това не са му давали да коментира мач - то той докато изкоментира дадена ситуация за отбор Х, то вече отбор Y ще изпълнява корнер.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Уелбек в Мадрид беше може би най-добрият ни полеви играч.За атаката нямам много притеснения там имаме опции и то да се чудиш кой да пуснеш. Големия въпрос за мен е кой ще партнира на Карик в центъра след като Джоунс няма да започне , може би Клевърли не знам.

Днеска ни трябват атаки, голове, изобщо атакуваща мощ... Т.е. Нани. Няма да играем за 0:0 я... И затова не смятам, че е нужен Уелбек. Не и днес...

Не виждам какво толкова мислите за партньор на Карик. Том ще е няма кой друг...

Много сте спокойни нещо. :D Мен не ме свърта вече. И на всичко горе ми изгорЕ ТВ-то. :mood (17): Добре че са стриймовете, че иначе трябва да гледам с брат ми - не, благодаря. Поне следващия мач от ВЛ ще го гледам на новия. :mood (17): Как точно днес се случи?! Това е знак, че не трябва да се измъчвам и този път със Сокачев. :mood (33):
Недай си Боже да ми спре и нета. :mood (17):

Напрежението расте цял ден та си ебе мамата... И аз нервнича навсякъде в очакване на мача... :mood (15):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз днеска не мога да се концентрирам над никакви задачи. Въртят ми се всякакви сценарии за мача ... абе тегавня. А часовете се нижат двойно по-бавно- заклевам се! :mood (17): Едно нещо си пожелавам- да не играем за равен. Като първия мач на контри и РВП да се стяга, че онези пропуски от първия мач да не се окажат фатални.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не ми се мисли какво ще стане в форума ако отпаднем от турнира. Просто искам да вляза след мача, и да има само положителни коментари :16ff1ded042b2088: Успех момчета.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не ми се мисли какво ще стане в форума ако отпаднем от турнира. Просто искам да вляза след мача, и да има само положителни коментари :16ff1ded042b2088: Успех момчета.

Да не си и посмял да си мислиш подобни неща! Искам само суперположително мислене от вас! Аз мисля положително, защото положително ще си вземем мача.
Нервно ми еееееее! :wacko: Дано не ме отнесе някой по пътя докато се прибирам, че съм толкова неадекватна днес. :laugh:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мача на сезона според мен. Надявам се да покажем добра игра в защита, а нападението ще се справи сигурен съм. Айде успех!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение
The United bar scarf mosaic is now taking shape on the Sir Alex Ferguson stand. :mood (35):

Пък, ако някой цървул плюе след евентуално (недай си) отпадане, ега му изсъхнат пръстите/устата! :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена