Jump to content
Viper

Manchester United - Real Madrid

Препоръчани публикации

Излизаме за победа, пък каквото сабя покаже!!! По време на предния мач си мислех, колко важен за тях е Кедира (той им е по-важен даже от Карик за нас)....и ако успеем да спрем топките към него (и към Роналдо ест.) ще бъде много лесно! Go go reds! И понеже е модерно да пускаме състави: Де Хеа, Рафа, Рио, Джони, Евра, Нани, Джоунс, Карик, Дани, Руни, РВП P.s. Сега като се заговорихте....и аз сънувах мач(а) с Реал....беше 1:2 за тях и мн ми беше тъпо...стана 3:2 (с 2 гола на Кагава).....и последните минути стана...3:3 :(

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Още от сега треперя за тоя мач просто, броя часовете.Уникална битка ще е, и двата отбора имат адските атаки.Като имена определено ни превъзхождат, обаче според мен сме по-добрия отбор.Ще се хвърлят за гол от самото начало, но се надявам от някоя контраатака да ги заковем.Мнооооого ще ми е любопитен състава, Джоунс наистина ни трябва.Очавам нещо от сорта на: де Хеа Рафаел Рио Видич Евра Джоунс Карик Нани Рууни Уелбек РВП

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мадрид биха 2 пъти поред Барселона... Тежък мач ще бъде, без съмнение. Шансовете обаче са ни добри, стига да си изиграем реванша мъдро, както беше в първия мач.

Точно така. Дано да изиграем мъдро мача, а пък каквото сабя покаже. Не можем да се страхуваме от Реал, ние сме огромно име в Европейския футбол, и изобщо с нищо не им отстъпваме. Тва, че винаги са били милионери и са притежавали на хартия най-добрите играчи не трябва да ни топли и Сър Алекс много добре го знае и съм сигурен, че ще вземе подходящите мерки тоя мач да бъде успешен за нас.

Преди 3 години отказах алкохола - натравяне. Снощи го започнах пак - днес убийствен махмурлук. Отказах го отново... ама ако ги отстраним във Вторник... ще се напия за момчетата! И после естествено ще го откажа.

И така до титлата нали :mood (33): :mood (2):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз се надявам Джоунс да е на линия и отново да се заеме с Роналдо. И дано нямаме контузени /т.е. нови неприятни изненади от този тип/ и бих се радвала и Скоулс да се поияви по някое време, ако всичко е наред при него. Иначе явно ще започваме с Рио и Евънс или поне на мен така ми се струва, защото на Вида почти не му се дават по два мача седмично. Кагава заслужава да вземе участие в този мач, но се съмнявам, че ще бъде титуляр. Не знам доколко е и удачен като вариант и дали би паснал на плана на сър Алекс евентуално. Може пък второто да променим нещо и да го включим. Знам ли. Много ми е любопитно как ще изглеждаме. Изобщо много труден за разгадавен състав. Но все пак давам едно предположение - логично или не. :D Де Хеа - Рафаел Евънс Рио Евра - Нани Джоунс Клевс Карик Рууни - Робин

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нани Джоунс Клевс Карик Рууни

Мислех си го това ама Дани пък краде много топки в центъра и бързо изнася на крилото...пффф добре, че не трябва аз да избирам кой да играе :mood (17):

Pierluigi Collina will observe United - Real

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А това че биха Барселона 2 пъти подред за 1 седмица,какви пирони може да им забие в ковчега,не е истина. Оптимист съм за мача поради няколко причини: 1.Олд Трафорд 2.Олд Трафорд 3.Стретфорд енд. Амин. Редактирано на от w00t

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
------------Де Хеа----------- Рафа---Рио---Евънс-----Евра --------Карик----Джоунс----- Нани--------Кагава-----Рууни --------------Перси-------------------- Тва ми изглежда като най-оптималния вариант. Като Кагава и Рууни ще си сменят местата непрекъснато. Просто след тоя мач заслужава Кагава да почне, но ми се струва, че ще гледаме Уейн зад РВП и Уелбек на крилото. Ще повтори състава от Мадрид Фърги, като единствено Нани ще е разликата от тогава. Гигси ще поиграе поне 20-30 минути, в тва също съм почти сигурен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Turboto99
Много бой и обрат за нас :D 2 : 1 ;]

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Като мерна предположенията за състава преди даден мач и инстинктивно скролвам надолу. Всеки път 600 вариации и комбинации и почти никога не се познава :mood (17): . Ей, не си научихте урока :mood (36): . Да живей дългата резервна скамейка и САФ естествено!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

------------Де Хеа-----------
Рафа---Рио---Евънс-----Евра
--------Карик----Джоунс-----
Нани--------Кагава-----Рууни
--------------Перси--------------------

По-скоро Уелбек вместо Нани.
Обаче имам особеното усещане, че Чичи ще реши мача някъде в края.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На Бернабеу дори със съдията с техния екип не само че не можаха да ни бият,а и по-скоро ние ги изпуснахме.. Смятам че ние сме по-балансирания (макар и не по-звездния) отбор,а и както бях писал ние се научихме да играем в тоя турнир доста успешно и хитро,докато Реал са си точно на мускули,както могат да бият с разлика почти всеки ако им тръгне мача,така са и гола-вода ако не им върви,крайно непостоянни са,а последните 8 години имат 7 отпадания на осминафинал,нека им продължиме традицията... Победите им над Барса (която е в трагична форма) немат никва връзка с Шампионската лига.. По-прибрани и сигурни в защита и си чакаме моментите за голче или два,а дори 0-0 ни класира. Бях оптимист и преди първия мач,и сега съм така.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ей ся си еба майката...!

Нани задължително титуляр. Няма закъде да се пазим и тем подобни глупости. Няма какво да губим (освен мача) и ще е много добре да сме крайно мотивирани. Палим свещи Джоунс да е готов (аз лично съм 110% убеден, че ще е не само готов, а и че ще играе). Защитата + Де Хеа стабилни, както в последно време... По другото крило се надявам да е Рууни или в краен случай Гигс. Не ми се гледа пак Уелбек...
Де Хеа - Рафаел - Евънс - Рио - Евра - Нани - Карик - Джоунс - Клевърли - Рууни- Ван Перси

Ван Перси леко притеснение създава заради спада във формата откъм голове... Дано този път се реваншира.

Друго важно нещо ще е да не разчитаме само на него за голове... Имаме достатъчно класни играчи за да вкара някой от тях.

Второто евентуално влизат Кагава, Ернандез и Гигс като жокер от ръкава... Но няма да се учудя примерно ако Гигс или Кагава са титуляри за сметка на Клевърли и Джоунс ако не е готов за игра.

Много труден, тежък мач ще е, излизаме за победата пък натам... каквото е рекъл Господ. Няма от какво да се плашим и т.н...
We are UNITED! Редактирано на от Todorov_

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Все си мисля,че Нани пак изненадващо ще пропусне мача,но дано греша.

------------Де Хеа-----------
Рафа---Рио---Евънс-----Евра
--------Карик----Джоунс-----
Нани--------Кагава-----Рууни
--------------Перси--------------------

Като гледам тая атакуваща четворка... :wub:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тегав мач, но мисля, че ще ги ударим. Мачът ще е или зрелищно 2;1 или скучно 0;0. Не виждам как ще ни победят, атаката ни е 10/10, защитата се стабилизира и няма нищо общо с тази от началото на сезона, когато нямаше мач без да пуснем гол. Хубавото е, че и двата резултата , които съм дал ни устройват :D :lol:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Надявам се Британския ген именно хладнокръвието да ни помогне в този мач имаме холандци,британци,японци все хора които трудно се поддават на емоции докато испанците са друго нещо,играем спокойно без нерви и ги прекършваме с 1-2 гола от нищото

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мача е 4-0. Кой може да ни спре? Щом и Кагава започна да вкарва значи че няма по-добър отбор от нас. Реал този сезон са нищо особено, има поне 4-5 по-добри отбора в Испания. Късметлии са, и късмета ще им свърши в вторник.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вторник ще е велика вечер момчета, предчуствам го.Мача на сезона, определено.Дано момчетата излезнат на терена крайно мотивирани, останалото си го могат.Според мен този двубой ще е дори по-труден от първия, не трябва да допускаме ранен гол, защото това може да ни съсипе.Победа с гол разлика би било прекрасно, но в никакъв случай не трябва да излизаме за 0-0. ------------Де Хеа----------- Рафаел---Рио---Евънс-----Евра -----------Джоунс-------- ------Карик----Клевърли----- ---Нани--------------Рууни----- ------------Перси--------------- Състава е леко дефанзивен, но това е най-доброто според мен.Очаквам включване на Кагава и Гигси второто, Де Хеа трябва да покаже най-доброто от себе си, както го направи първия мач. Роналдо ще не тормози доста, дано Джоунс се "погрижи" за него, ако се е възстановил де. BRING ON MADRID ! :glory (31): Редактирано на от Hellviper

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За мен ще е голяма изненада ако излезем с Нани и Уелбек едновременно. Според мен едно от крилата ще е от по-дефанзивните опции - Гигс, Валенсия. Тоя Мач НАНИ наистина има шанс да излезе от сянката на Роналдо поне малко. Ех Флеч да беше здрав деба.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мача е 4-0. Кой може да ни спре? Щом и Кагава започна да вкарва значи че няма по-добър отбор от нас. Реал този сезон са нищо особено, има поне 4-5 по-добри отбора в Испания. Късметлии са, и късмета ще им свърши в вторник.

Спирай хероина.
Колкорто до мача-абе тегав ще си е.Ако отся сме се уплашили от него.....
Сисгурен съм,че САФ-чето ще излъже Мърморкоринио на ОТ,просто имам голяма вяра в него и в отбора,че ще ги треснем на ОТ.Джоунс(ако е въстановен),или Клев ще се оправят с Рони,бъдете спокойни.Състав няма да слгама,той състава го реди друг човек.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пичове кво сте се уплашили все едно сме отбор от ранга на Тотнъм.Айде с малко повече самочувствие ;) Горе главите,все пак резултата е в наша полза

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
предвид силните крила и бекове на Реал не мисля, че ще пусне Нани титуляр. Аз искам 0:0 !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

аххаахахаха това и твърдението ,че Суарез бил нападател номер 1 в Света от темата с футболните страсти са директно за Фулицъра :champs (14):

Мача ще е много тегав...тва е най-важния мач на Реал тоя сезон и на Моуриньо в частност...и не си мислете ,че може да има по опасен човек от Кристиано на терена..няколко стотин пъти все пак е играл на ОТ познава и стадиона и феновете и отбора ни..ако опазим него и не пуснем ранен гол шансовете ни скачат много. :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена