Jump to content
Viper

Manchester United - Real Madrid

Препоръчани публикации

Видях ме ги що за стока са миналия мач. Няма от какво да се страхува ме и този. Излизаме и си играем своята игра. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нямам търпение... силно се надявам да покажем играта от последните мачове.Силната защита тук ще ни реши мача, де Хеа също дано играе както на Бернабеу.Дано ги смачкаме! П.П Роналдо на ОТ... :wub:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ох леле да ги бием, леле дано ... лошото е че направиха две победи тази седмица и съм сигурен че са говори да играят до край!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма кво да се плашим.Играем си нашата игра и тва е.Те са отбора който има зор :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Стига с тва "WE BELIEVE".Имам лоши спомени,от финала с Барса за ШЛ.Тогава много се писа това,защото Барса играеха добре,а ние сякаш бяхме ЦСКА и си мислихме,че само чудо може да ни даде титлата.Всеки драскаше BELI4VE и ни одариха ЦИРКАКЛОНИТЕ.Това е Манчестър Юнайтед и можем да победим всеки! ИГРАЕМ НА ОТ! ПРЕД 75 ХИЛЯДИ ДЯВОЛА.ИЗЛИЗАМЕ И ГИ УДРЯМЕ! OH UNITEEED WE LOVE YOU

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
:mood (17): Наньо е задължителен на крилото, Валенсия хич не ме радва тоя сезон.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Стига с тва "WE BELIEVE".Имам лоши спомени,от финала с Барса за ШЛ.Тогава много се писа това,защото Барса играеха добре,а ние сякаш бяхме ЦСКА и си мислихме,че само чудо може да ни даде титлата.Всеки драскаше BELI4VE и ни одариха ЦИРКАКЛОНИТЕ.Това е Манчестър Юнайтед и можем да победим всеки! ИГРАЕМ НА ОТ! ПРЕД 75 ХИЛЯДИ ДЯВОЛА.ИЗЛИЗАМЕ И ГИ УДРЯМЕ!

OH UNITEEED WE LOVE YOU

WE BELIVE !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Стига с тва "WE BELIEVE".Имам лоши спомени,от финала с Барса за ШЛ.Тогава много се писа това,защото Барса играеха добре,а ние сякаш бяхме ЦСКА и си мислихме,че само чудо може да ни даде титлата.Всеки драскаше BELI4VE и ни одариха ЦИРКАКЛОНИТЕ.Това е Манчестър Юнайтед и можем да победим всеки! ИГРАЕМ НА ОТ! ПРЕД 75 ХИЛЯДИ ДЯВОЛА.ИЗЛИЗАМЕ И ГИ УДРЯМЕ!

OH UNITEEED WE LOVE YOU

I BELIVE TOO.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Труден ще е мача, но ако играем нашата си игра ще се поздравим с победата.Няма какво да се плашим от тях.GGMU!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма от какво да се притесняваме ние сме Юнайтед и излизаме всеки мач за победа това е.Те трябва да атакуват не ние можем да ги ударим на контра,но ако играем защитно целият мач,ще ни ушият няколко гола така,че напред дяволи сега е момента да им покажем врящият ад наречен "ОЛД ТРАФОРД".

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
хаха снощи сънувах мача. Бихме в някаква уникална драма (само че беше 1/2 финал), времето беше ужасно и аз бях на Олд Трафорд до сър Алекс. След като свърши мача се сетих, че бала ми е на 25... :mood (17): Казах на сър Алекс, че няма да мога да гледам финала заради бала ми и той ми каза - "ще пропуснеш да видиш как печелим требъла ли?" :mood (22):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нани ако му е ден ще развинти Арбелоа.Рафаел и Джоунс могат да се справят с Роналдо, а напред РВП и Руни да наказват.Не са толкова страшни, наще само да излязат и да си играят играта.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мадрид биха 2 пъти поред Барселона... Тежък мач ще бъде, без съмнение. Шансовете обаче са ни добри, стига да си изиграем реванша мъдро, както беше в първия мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
2 победи в 1 седмица срещу Барса ... определено ще излязат със самочувствие, което или ще им помогне да играят като машини, или ще ни помогне да ги изненадаме. Надявам се втория вариант.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Преди 3 години отказах алкохола - натравяне. Снощи го започнах пак - днес убийствен махмурлук. Отказах го отново... ама ако ги отстраним във Вторник... ще се напия за момчетата! И после естествено ще го откажа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
------------Де Хеа Рафаел - Видич - Евънс - Евра -------Карик-Джоунс Уелбек--- Кагава---Рууни ------------РВП Общо взето като в 1вия мач. Може би Нани на мястото на Уелбек или Клевърли на мястото на Джоунс.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sir Alex says Ryan Giggs will face Real Madrid: "He will be involved on Tuesday. We couldn't miss that moment for the lad, he deserves it."

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мм не го виждам като титуляр , но знам ли може САФ да реши да го пусне в началото.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано да е като резерва.. --------------Де Хеа------------- -Рафаел - Рио- Евънс - Евра- ---------Карик-Клевърли-------- Нани/Уелбек--Кагава-----Рууни-- ------------------РВП------------------ Редактирано на от adr

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

хаха снощи сънувах мача. Бихме в някаква уникална драма (само че беше 1/2 финал), времето беше ужасно и аз бях на Олд Трафорд до сър Алекс. След като свърши мача се сетих, че бала ми е на 25... :mood (17): Казах на сър Алекс, че няма да мога да гледам финала заради бала ми и той ми каза - "ще пропуснеш да видиш как печелим требъла ли?" :mood (22):

К'во си взел? :mood (35):

К'вото и да стане на тоя мач, ще съм доволен от момчетата. Все си мисля, че е време да изпаднем в мини криза и е много вероятно да ни ударят с разлика.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена