Jump to content
Viper

Manchester United - Norwich City

Препоръчани публикации

Стига с тия требли. Ние до полуфинали не сме я докарали пък за требли мислим вече. Вярно е, че имаме нужните ресурси, но конкуренцията е убийствена и както казват наще спецове - важното е да се играе мач за мач, хах. Ако считаме, че титлата ни е вързана добре, но останалото е толкова далеч, че и с телескоп не може да се види. 1-0 Срещу Норич с клизми и квото стане във вторник, аз при всички случаи съм горд с отбора, никога не сме имали толкова балансиран и безгрешен състав.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Стига с тия требъли , че ще паднем някъде , я срещу Реал , я срещу Челси за ФА и ще осмърдите форума , не летете високо , че се пада най-болезнено от там и после ще почнат продажби на тоя и оня . Стискайте палци всички да са здрави до Май месец , пък ще видим .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Както казаха някои на първо място,като приоритет трябва да ни е ВЛ,пък в другите турнири каквото стане.До мача с шитните,играем с Норич,Рединг и Съндерланд,като единствено на Stadium of Light може да допуснем минимална грешка,макар че имаме да им го връщаме за предната година.Та ако разликата до мача със съседите остане 15 точки или дори повече,смятам че може да доиграем сезона с резервите и съответно ако в някой от другите турнири сме продължили да се хвърлим с всички сили. Редактирано на от w00t

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Най- вече здраве! Иначе отстраним ли Балета- излизаме като един от фаворитите. Байряма падне ли се на италианци и ги пишете бегАли. Далеч не са от най- страшните варианти.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Най- вече здраве! Иначе отстраним ли Балета- излизаме като един от фаворитите. Байряма падне ли се на италианци и ги пишете бегАли. Далеч не са от най- страшните варианти.

чул те Господ а.к.а Гигс

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
аз ше съм доволен на финал в ШЛ и титлата,леко с тия требъли,да не стане нулебъл накрая,че и миналата година водехме убедително в Англия по това време,а накрая видехте кво се случи.. с оглед на това че Милан е на път да изхвърли непреодолимата за нас Барса последните години,ако ние отстраниме Реал,пътя към Уембли е направо открит за нас..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
По това време изоставахме с 2-3 точки зад сити :) Април водехме убедителни, но вече бяхме отпаднали и от ЛЕ и от ФА...мач за мач да върви, пък какво стане. Старчето ако успее да мотивира играчите, нещата ще се получат!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Едни от най-тежките 7 дни идват за отбора тоя сезон. Норич Реал Челси. 3 купи. Големи мачове на Олд-а. За това живеем и чакаме цял сезон. Вяра в отбора и играчите и това е.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Задължителна победа, не трябва да им даваме на тия сини отрепки да се доближават.РВП май ще почива тоя мач, че след това има 2 далеч по-важни за отбора.Рууни и Чичарито ще свършат работа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хора, идват интригуващите мачове.....! Вяра в Сър-а и момчетата и нещата ще се получат! Keep calm and Be4eve in United!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Акцентите от днешната пресконференция: - играчите са напълно фокусирани за мача с Норич; - Ван Перси е готов за мача; - Гигс ще вземе участие в предстоящите 2 мача с Норич и Реал; - Фил Джоунс пропуска мача, но е възможно да е готов за вторник; - очаква се Скоулс и Гигс да останат в отбора, след като се откажат от активната състезателна кариера. И най-важното! Новият договор на Гигси :champs (14): :champs (14): :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Акцентите от днешната пресконференция:

- играчите са напълно фокусирани за мача с Норич;
- Ван Перси е готов за мача;
- Гигс ще вземе участие в предстоящите 2 мача с Норич и Реал;
- Фил Джоунс пропуска мача, но е възможно да е готов за вторник;
- очаква се Скоулс и Гигс да останат в отбора, след като се откажат от активната състезателна кариера.

И най-важното! Новият договор на Гигси :champs (14): :champs (14): :champs (14):

Мхм... за мача с Норич съм с 2 ръце да е титуляр като се има впредвид в каква форма са ни другите крила, но за мача с Реал малко ме притеснява.. едва ли ще е титуляр там.. Редактирано на от adr

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мхм... за мача с Норич съм с 2 ръце да е титуляр като се има впредвид в каква форма са ни другите крила, но за мача с Реал малко ме притеснява.. едва ли ще е титуляр там..

Той Фърги каза involved, което ще рече, че ще е в групата за тия 2 мача, пък сега дали и колко ще играе е друг върпрос. Но във всеки случай утре ще поиграе поне 20тина минутки, за да направи хилядарката, а не изключвам вариант и да почне титуляр.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Още цял един час......

de Gea; Smalling, Vidic, Evans, Evra; Valencia, Anderson, Carrick, Kagawa; Rooney, RvP Редактирано на от Damage

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
United XI: de Gea; Smalling, Vidic, Evans, Evra; Valencia, Anderson, Carrick, Kagawa; Rooney, RvP Редактирано на от Exitence

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Norwich XI: Bunn, R.Martin, Johnson, Bassong, Turner, Snodgrass, Howson, Holt ©, Pilkington, Hoolahan, Garrido.

United XI: De Gea, Smalling, Vidic, Evans, Evra, Valencia, Anderson, Carrick, Kagawa, Rooney, Van Persie
Subs:
Lindegaard, Rafael, Hernandez, Nani, Young, Welbeck, Cleverley.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Малко ме плаши този състав.Хвърляме се в мача, обаче след 3 дни имаме мач с Реал... дано бързо решиме мача и още 50' да сменяме Рууни и РВП.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Я стига бе т'ва да не ви е А група като изиграят 2 мача за 1 седмица и вече са грохнали...Колкото и минути да изиграят днес всички ще са на 100% за Реал(дано само няма контузени)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Доста солиден състав, очаква се да нямаме проблеми.Дано си решим мача още в първото полувреме и второто Фърги да даде почивка на ван Перси и Карик.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена