Jump to content
Viper

Manchester United - Norwich City

Препоръчани публикации

Предполагам доста играчи ще получат почивка.Надявам се да си решим мача още през първото полувреме и да го доиграем спокойно

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Коварно отборче са тия. Ако имат ден, ще ни направят мача труден. Сигурно ще започнем с полу-резервен отбор, като най-важно е Рио да не играе, за да се съхрани за Реал. Вида не е във форма и може да вземе участие в този мач. Другите задължителни за почива са Рафата, Карик и РВП, ако не му е сериозна контузията.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Вида не е във форма и може да вземе участие в този мач.

dafuq?

Де Хеа - Джоунс - Смолинг - Вида - Бютнер - Скоулс - Клевърли - Йънг - Валенсия - Рууни - Уелбек

Рафаел,Нани,Кагава,Карик,Евра,Рио,Евънс,Перси ги съхраняваме за мача с реал. Де Хеа, Клевърли(Джоунс),Рууни ще се наложи да играят 2 мача за 3 дни. Уелбек ме съмнява да започне срещу реал за втори път.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Предполага се,че ще пуснем резерви макар че Норич са труден отбор.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Твърдо най - големите резерви .

браво точно така и ще ги бием с 1 гол и си нямаме проблеми :mood (28):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аре да не се изсираме на метеното , баш на ОТ , с/у тия ... ? Балансиран състав , с Рууни, Андо , Клев , Тонката , Джони на мястото на някой измежду Рио/Вида .. останали същите като от днеска и да си ги бием на ходом, тва е. Редактирано на от СR7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
То е ясно, че ще се заложи предимно на резерви тука, но и един такъв отбор би трябвало да вземе мача, макар че няма да е много лесно, щото канарчетата са много корав отбор, а и са във форма напоследък. Карик, Евра и Рафа са задължителни за почивка, Рууни с оглед на това, че почти не е играл последните 2 седмици, трябва да е титуляр.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бе айде много да не подценяваме мача с Реал накрая да не стане от 2 стола на земята... Днеска тия с някъв луд обрат накрая срещу Евертън, макар и у дома. Първият мач ни биха, а миналия сезон ни озориха и помня, че имаха и 2-3 големи пропуска... Балансиран състав и 3 точки. Останалото ще е пълен провал.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рафаел: Най-добрият ми гол

Рафаел заяви, че никога не вкарвал по-добър гол от този, който отбеляза при победата с 2-0 над Куинс Парк Рейнджърс.

Бразилецът се възползва от не добре изчистена топка от защитниците на КПР, която засече и от 20 метри изпрати във вратата на Жулио Сезар.

Това бе третият гол на защитника през сезона, като вторият му гол беше през септември срещу Ливърпул и бе не по-малко красив, но Рафаел заяви, че това е най-доброто му попадение.

"Не си спомням да съм отбелязвал по-хубаво гол", каза Рафа пред MUTV. "Този срещу Ливърпул беше по-различен. Сега това попадение срещу КПР е най-доброто."

"Видях топката да идва към мен и просто я изстрелях. Когато уцелиш топката, усещаш, че тя влиза във вратата. Затова се надявах, че няма да се отклони никъде. Беше хубаво гол."

Победата с 2-0 на Лофтъс Роуд даде преднина на Юнайтед от 15 точки на върха пред Манчестър Сити, които посрещат Челси на Етихад в неделя.

Рафаел подчерта, че никой няма да си позволи да пропилее преднината, като добави, че всяка една победа и чиста мрежа дава допълнително самочувствие на играчите.

"Доволни сме, че не допускаме голове. Искаме да продължим в същия дух и да печелим точки."

"Колко повече чисти мрежи запазваме, трупаме все по-голяма увереност. Това наше постоянство много ни помага. Знаем какво се случи миналия сезона и това, че всеки един мач е важен. Просто трябва да продължим да печелим."

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много ме съмнява да покажем кой знае каква атрактивност в представянето си в Събота. По - скоро ще се стремим към поредната рутинна победа. Да се надяваме, че поне двубоя ще протече нормално и ще мине без обичайното напрежение, което по принцип си го има през този сезон в голяма част от мачовете ни. Само се надявам самите играчи да не мислят прекалено много за Реал и да подценят ,,канарчетата'', които макар и на ,,Олд Трафорд'' биха могли да ни създадът доста проблеми. Ако вземем срещата достатъчно на сериозно, то не мисля, че бихме имали проблем с минимум усилия да вземем мача с лекота.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На пръв поглед лесен мач, но всъщност едва ли ще е такъв. Победиха ни в първият мач, така че не бива да има подценяване. Факт е ,че не са във форма, като в последните си 5 мача имат само една победа, но ако имат ден ще ни направят мача труден. Така че балансиран състав и задължителна победа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Коварен отбор са Норич само трябва да не ни вкарат пък другата е лесна все ще се доберем до гол

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма място за подценяване, на път сме към 20-тата + това имаме да им връщаме.Очаквам победа с 2-0 без много напъване,защото ни чака огромен мач с Реал. GGMU

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Никво подценяване,излизаме с поне 6-7 титуляри и си ги бием тия,стандартно и по шампионски. Имаме неколко дни после до мача с Реал,Юнайтед играе в цикъл събота-вторник/сряда от доста години,свикнали сме и не мисля че трябва да се плашим от нещо и да пазим състав чак,още повече че Реал уикенда играят с Барса отново. Чакам и грешка на Сити. Редактирано на от MANCHESTER UNITED

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
никви резерви,излизаме с най-доброто възможно и си печелим мача.Още помня миналата година как ги бихме 2:0 на ОТ,като тотално ни надиграха,и ако не беше късмета и де Хеа,щяхме да загубим,ама каквото е било такова.Излизаме,взимаме си мача,после мислим за следващия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Задължителна победа и се надявам Вила да спънат Сити с Божията помощ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Подарявам им ги тея 3 точки на канарите в замяна искам да изпитам огромната наслада от премахването на РИала на ОТ

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Айде да не раздаваме подаръци, а да си ги бием и тях с рутина и повечко резерви... Никакво отпускане!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Следващите 4 мача ще ни дадат отговор на това имаме ли сила за требъл или ще се задоволим най-вероятно само с титлата в Англия.Само като си помисля,че тези мачове ще ни осмислят сезона и ми се подкосявят краката.Мача с Норич е на пръв поглед само тренировка за следващите срещи с Реал и Челси.Дано ги бием без много нерви! Редактирано на от {ManUtd}W.Rooney

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Излизаме за победа срещу Норич, никво подценяване! 20-ката е най-важна тоя сезон, другото к'вото дойде е добре. Тая година имаме дълга резервна скамейка и спокойно можем да играем на 3 фронта.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Само като си помисля за требъл,и направо....... Нещата иначе изглеждат така-имаме 12 точки преднина пред Шити,които след Вила доколкото знам имат и мач с Евертън,а после след 2 кръга излизат срещу нас,като точно в този мач(дербито),при един равен или наша победа ги отказваме напълно от титлата.Мисля си,че и мача с Реал доголяма степен предимството е на нащша страна,тъй като на нас и равен резултат ни върши работа заради гол на чужд терен,тъй че ситуацията според мен в реванша не е никак малка да ги остраним.Освен това и Барса с двата крака са почти аут,тъй че ако изхвърчат,като основна заплаха за ШЛ слагам Байерн,който за мен е най-силният отбор тази година.И ако играем срещу тях на евентуален финал,ще е яко зор(ама нека стигнем финала). Срещу ФА също мисля,че ще победим Челси.прекалено колебливи са,пък и не са в много добри отношения с трениора си Бените(и ги разбирам донякъде),и точно тези проблеми могат да ни дадат предимство за двубоя с тях.няма да е лесно,но аз вярвам. изв. се за off-topic-a

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена