Jump to content
Viper

Queens Park Rangers - Manchester United

Препоръчани публикации

Много тегав мач ... Чичо Хари добре ше се подготви , сигурен съм. Дано , за разлика от шитняците , ги пробием и си вземем мача.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
КпР са слабички, но направиха добри мачове срещу топ отборите, така че не изключвам да ни затруднят. Въпреки това обаче мисля, че Юнайтед ще вземат победата с 1;2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам, но съм супер уверен в победата тоя мач. Имам чувството, че даже ще ги бием може би и с повече от 1 гол, поне с 2 разлика. Просто отбора играе много спокойно и рутинирано, имаме невероятни изпълнители в атака, защитата се стабилизира доста, КПР са некви хаотични куци типчета, не виждам как ще се издъниме. Дано не урочасам нещата, но така смятам. 15 точки и в неделя да гледаме спокойно El Cashico, пък и оттам ако изпадне нещо различно от 1ца, направо всичко ще е ясно- да ни я дават :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мисля, че няма да имаме проблеми.ИЗлизамес най-доброто и взимаме трите точки.Нани задължителен!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма да е лесен мача но го взимаме задължително и кой знае 15 точки може би

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

15 точки и в неделя да гледаме спокойно El Cashico,

:mood (22): :mood (22): :mood (22):

За мача - Хари преобрази КПР. В последните им мачове се вижда прогрес. Дори успяха и да вземат точки на Сити и Челси. Двубоя вероятно ще е тегав, но разполагаме с достатъчно опитни фигури, които да вземат максимума.

Де Хеа

Рафаел - Видич - Еванс - Евра

Клевърли - Карик

Нани - Рууни - Уелбек

Ван Перси

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добри са в защита, но освен Таарабт отпред са нищо..надявам се да успеем да ги бием, срещу отбори борещи се за оцеляване в последните кръгове от сезона се играе кофти, особено и отбор с ресурс и адски добър треньор.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
надявам се КПР да не ни поднесат някоя неприятна изненада както Уигън миналия сезон,и ще си излезем пределно надъхавни и мотивирани,и ще си вземем 3-те точки.А и според статистиката ХАрито май няма много успехи срещу САФ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тия още сънуват,че ще се спасят и ще драпат яко ако могат да измъкнат една точица от нас.Надявам се да покажем класа и да си ги треснем !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Надявам се да им го върнем за надупването на арабския стадион!!! Очаквам нашите да излязат максимално концентрирани и дано се поздравим с една хубава победа с повече от 1 гол.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тия са ми най-противния отбор в Англия.Не стига че фалирах покрай тех,чакайки им първата победа ами са се събрали само наемници,само дето некой сумалиец немат.К*р за такива отбори

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имаше една книга-игра като бех лапе, "Премеждия във висшата лига", която изиграх сигурно стотина пъти, щото края на 90-те немаше толкова футбол по тв-тата, да не говорим кви щайги беха комповете, ако изобщо се намираха такива вкъщи :mood (17): Та в тая книга си мениджър на КПР и имаш шанс да спечелищ титлата. И от детски спомени винаги са ми били симпатичен отбор. Миналата година тоя спомен се изтри и се замени с ебаси хейта към тия продажници. Бой, бой и пак бой. Определено не очаквам лесен мач, но пък ако го проведем така концентрирани както срещу Евертън нямам притеснения. Нани ще е хубаво да започне титуляр и да трупне серия мачове и най-после да показва, че бъдещето му е в Юнайтед. Първата стъпка направи, ма при него постоянството е проблема, така че му е време да запише серия силни мачове. Редактирано на от Jedi Master

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Никви резерви и пазене на силите..естествено може да се даде почивка на един двама от двигателите на отбора и да се пуснат при небрагоприятен развой..макар че и Перси,Евра и Рууни починаха срещу Рединг както и Карик...тука излизаме на кръв срещу тея и ги убиваме. Програмата ни е следната до мача със Сити КПР (Г) Норич (Д) Уест Хям (Г) Рединг (Д) Съндърланд (Г) Спокойно може да вземеме 12-13 точки от тея 5 мача ако се стегнем според мен. + тва Сити тоя кръг играят със Челси и имат гостуване на Евертън ,като се надявам да стъпят на криво в 1 от тея мачове поне .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма за къде да пазим сили, следващия ни мач с канарчетата е чак след седмица, а много от титулярите няма да са играли мач от над 10 дни до събота, щото почиваха с Рединг.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

КПР (Г)
Норич (Д)
Уест Хям (Г)
Рединг (Д)
Съндърланд (Г)

Напълно възможно е това да са и 15 точки...и смятам, че имаме нужната широчина на състава за да ги вземем.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена