Jump to content
Viper

Manchester United - Reading

Препоръчани публикации

Никви резерви, яко бой, 15 точки и селяните от Сити наакват в Неделя срещу Чукотка...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Никви резерви, яко бой, 15 точки и селяните от Сити наакват в Неделя срещу Чукотка...

:mood (20):

Трябва да ги бием. Дубъла за сега е напълно възможен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Извинявам се, тъп съм :mood (35): Още псувам немеца, простете ми, дезориентирах се :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На Олд Трафорд сме и отборът ни играе добре, така че не мисля да имаме проблеми. Фърги да пуска играчите, които вземат по-малко участие и да си вземем нужното, за да продължим. Стъпка по стъпка и накрая да вдигнем :champs (6): !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тук мисля, че Чичарито ще е сред стартовите единадесет, както и Андо, Нани, Бютнер, Смолинг... А с оглед на факта, че следващият мач е чак в събота, Гигси може да получи шанс да направи хеттрик от Budweiser Man of the Match Award този сезон. И все пак този сезон виждаме едно съвсем различно отношение към ФА Къп и по този повод си мисля, че поне единият между Рууни и Робин ще започне мача. И на мен, както на доста други хора ми се иска да видя Ник Пауъл в действие, но едва ли :(

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Пфф понеделник ли чак е мача бе...

Победа на всяка цена!

И на мен първоначалната ми реакция бе подобна, но все пак е далеч по - добър вариант, от колкото да играем в Събота например. Тези 5 дни почивка до мача с Рединг са плюс, защото ще можем да заложим и на няколко фигури, които взеха участие на ''Бернабеу''.

А и впрочем сега се загледах в програмата - преиграването между Брентфорд и Челси ще се играе този уикенд, което означава, че следващия мач на който продължи ще е по средата на някоя седмица и то преди следващия кръг от ФА. И в този ред на мисли, ще е ебахти ташака ако отстраним Рединг и се паднем срещу Брентфорд/Челси за ФА - мач по средата на седмицата в без това натоварената програма.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
--------------Де Хеа-------- Смолинг--Видич--Евънс--Евра -------Карик----Клевърли--------- Нани-------Рууни--------------Янг ----------------Чичаро------------- Нещо такова би било чудесно за тоя мач. Перси на скамейката, ако се закучи нещо. Но с подобен състав, честно казано, не виждам как бихме имали проблеми. Нямам съмнение, че Фърги ще подходи супер отговорно към мача и ще излезем с на практика почти всичко най-добро. Единствено Рафаел, Рио и РВП имам чувството, че ще получат почивка, всичко друго ще е на лице. И дано видим Нани титуляр, 2 мача неразбираемо защо не играе въобще, а има място.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз викам Евра да си почине, Бютнер да поиграе малко.. време му е, 1 мач има горкия :mood (17): . Де Хеа-Джоунс-Смолинг-Евънс-Бютнер;Клевърли-Скоулс-Нани-Йънг;Рууни-Чича.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тука трябва да се вземе лека победа Чичарито е идеален за този мач

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма да имаме проблеми в тоя мач. Затегнахме защитата, така че очаквам 2-0. Чичи ще вземе участие 100 процента, най-вероятно на мястото на Перси. Рууни и той може да почине за сметка на Кагава, който започна да се напасва към състава, но му трябва още време, та идеален за целта мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фъргюсън няколко пъти каза,че ФА Къп е важна тази година и очаквам да пусне силен състав.Разбира се някои играчи ще получат почивка,но си мисля че няма да сме яко с резерви :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И на мен първоначалната ми реакция бе подобна, но все пак е далеч по - добър вариант, от колкото да играем в Събота например. Тези 5 дни почивка до мача с Рединг са плюс, защото ще можем да заложим и на няколко фигури, които взеха участие на ''Бернабеу''.

А и впрочем сега се загледах в програмата - преиграването между Брентфорд и Челси ще се играе този уикенд, което означава, че следващия мач на който продължи ще е по средата на някоя седмица и то преди следващия кръг от ФА. И в този ред на мисли, ще е ебахти ташака ако отстраним Рединг и се паднем срещу Брентфорд/Челси за ФА - мач по средата на седмицата в без това натоварената програма.

Челси ако отстранят Брентфорд ще играят като гости на Мидилсбро на 27.02 Редактирано на от united.till.i.die

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нали бяхте забранили да се копва коментар без да се пише нищо след него.. сега гледам, че около 62 човека във форумо го правят и е нереално дразнещо. Като няма кво да напишеш не пиши и тва е. Иначе ми се иска да изиграем един спокоен мач, щото Рединг са най-некадърният и късметлийски отбор след куинс парк, респективно да продължим спокойно към следващата фаза. Чиста мрежа и спокоен мач, амин.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чичарито и Уелбек задължително, а зад тях Кагава, че да го видим малко на реалната му позиция. Тъкмо да починат Рууни и Перси малко. Няма да е зле да видим и Нани и Йанг.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това 1/8 финал ли е? Не мисля, че ще имаме проблеми... имаме предостатъчно време за играчите да се възстановят и след това да починат.Очаквам в игра Нани,Чичарито,Бютнер,Скоулс и Кагава.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
тука мощно резервите,даже може и Линдега(о)р в игра,че на де Хеа яко му се насъбра(особено вчера). Линдегар Смолинг,Видич,Джоунс,Бютнер Йънг,Андо,Карик/Гигс,Нани Кагава/Уелбек,Чичито

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Искам Чичарито да започне титуляр,както и Нани Бютнер Смалинг и Андо...Фърги тая година е взел на сериозно ФА къп такаче не мисля че ще подценим мача,но според мен ще остави Ван Перси на скамаиката за всеки случаи и ако стане напечено може да го пусни последните 10-15 минутки да поиграе, зависимост какъв е резултата до тогава :) :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена